Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

- Pomyśl Dark... co powiedzą rodzice jak zauważą u swojego dziecka jak "efekt" uboczny leci sobie po miejscu... Przecież dobrze wiesz, że jesteśmy na za młode... - mruknełam dość głośno. I pewnie nikt nie będzie... a... zresztą nieważne... - dodałam. - Ta idziemy Moon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

- Ja wezmę Lightie - odparła Dark, jakby zupełnie ignorowała Twoje zdanie.

- Yhym, ja z Morning lecimy już...

Po tych słowach pożegnałyście się jeszcze i każda z was poleciała w inną stronę. Odziwo dość szybko byłaś w domu. Dark musiała zostawić otwarte okno u was w pokoju, bo przez nie wleciałyście.

- Tu chyba możesz się ogarnąć bezszlestnie - odparła z dzikim uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie sądzisz, że to dopiero początek - odparła Dark i położyła się obok Ciebie. - Bo widzisz, zakład funkcjonuje od rana... a ciekawa jestem czy możesz od tak spocząć na laurach...

Po tych słowach delikatnie przesunęła kopytkiem po Twojej szyi. Ona naprawdę miała umiejętności w tym zakresie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark wpadła pierwsza i od razu zaczęła przeczesywać "świat" pod łóżkiem. Rozejrzałaś się porządnie, a Twoim oczom ukazał się nudny pokój. Mały telewizorek, masa półek z książkami, książki i znowu książki, jeden duży pluszowy miś, łóżko na którym już siedziała Dark i rozwalała rzeczy, które znalazła. Obok łóżka była mała szafka, albo regalik na niewiadomo co.

- Nuda, nuda, nuda - Dark komentowała każdą rzecz jaką znalazła. - O! To jest to czego szukałam! - wrzasnęła entuzjastycznie.

Spojrzałaś na Dark, miała przy sobie pudełko, a w nim masę gadżetów. Gadżetów, którę podkręcały obroty diablicy.

- Rekwiruję to! - zaanonsowała i poleciała ze zdobyczą do waszego pokoju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark wzdrygnęła się na słowo jakie usłyszała. Spojrzała na Ciebie i wywróciła oczami.

- Dark, albo Misha... I mam tu coś na nasz zakład! - odparła wesoło. - Widzisz to? - wyciągnęła pierwszą lepszą rzecz z pudełka. Twoim oczom ukazały się swego rodzaju "majtki" z czymś sterczącym zupełnie jak u Nighta. - Fajne co? Twoja sis ma tego więcej - rzuciła wesoło i zabrała się za kolejne "zabawki". Po chwili wyjęła dużego ogórka z pokrętłem na dole. - Rany, ma dziewczyna apetyt...

Dark wyciągała coraz to nowsze zabawki, pisma i inne duperele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mam bladego pojęcia - odparła Dark. - Ale nawet jeśli, to co z tego. Po za tym, Ty też kochasz się z kla-O to jest fajne! - krzyknęła ignorując to co wcześniej mówiła i wyciągnęła kolejną zabawkę. Tym razem Twoim oczom ukazało się kilka kulek na sznurku. - Teraz można spokojnie powiedzieć, że nudzić się nie będziemy. Jeśli wiesz co mam na myśli Lightie! - znów krzyknęła, przepełniona entuzjazmem Dark i wróciła do przeglądania rzeczy w pudle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"poleciała gdzieś w pizdu... mogę też się rozerwać..." Dalej byłam w pokoju siostry... a po tym co zobaczyłam chciało mi się i to bardzo... Pod rypałam jakąś zabawkę z pudełka siostry, coś małego żeby się nikt nie skapnął... I poszłam do łazienki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Super... jestem tu z tym grubym krótkim czymś... nie mogę się zabawić bo ten zakład... pff... " - pomyślałam.. - A zresztą walić to... siadłam na kiblu i zaczęłam myśleć... co by tu zrobić... Postanowiłam po prostu schować tą zabawkę i wyjść z łazienki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dark? - spytałam retorycznie. - Nie wiem twierdziła że leci się rozerwać... jakkolwiek by to nie brzmiało. - odpowiedziałam spokojnie. - A co słychać... no... nic... " Nieźlą masz pi*** siostra... niech cie... ja też chce tak sie bawic..." - pomyślałam. Po czym może to było trochę zboczone ale, niby szłam do swojego pokoju, ale spojrzałam na tyłek siostry i jej nieco "naruszone" miejce, gołym okiem było to widać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...