Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

Obie spojrzały po sobie.

- Um, Lightie - zaczęła Dark. - Daleko byłaś od Ponyville? Bo widzisz...

- Pamiętasz co mówił ten doktor? - Moon dokończyła myśl. - Sęk w tym, że nie wolno Ci się za nadto od Ponyville oddalać - dokończyła z niemałym zmieszaniem.

Obie zdaję się, że nie chciały przekazywać dalszych nie wygodnych treści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie tyle co nie na kopyto, Light, ale ciężko jest przekazywać złe wieści - odparła Moon.

- Dobra, bez zbędnego owijania w bawełnę - warknęła Dark. - Doktorek mówił o tym, że nie wolno Ci opuścić Ponyville przez chorobę. Teraz przynajmniej wiemy dlaczego. Nasza wychowawczyni - zatrzymała się i przełknęła głośno ślinę. - Popadła w obłęd.

- Dark, do cholery interesuj się trochę swoją pracą... To też Twoja wina... jak i moja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie no super... zajebiście... wychowawczynie która popadła w obłęd i z szpitala długo nie wyjdzie... siostra która prawdopodobnie jest w ciąży... białe coś koło a nawet na jej miejscu... samo mówi za siebie... - wymruczałam ale dość głośno... - Co ku*wa jeszcze ciekawego mnie dzisiaj spotka? - dodałam zirytowana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hamuj się Lightie! - krzyknęła i potrząsnęła Tobą Moon. - Im mniej się mieszasz w cudze sprawy tym lepiej - po tych słowach puściła Cię i skierowała się do okna. - Lecę sprawdzić co w klinice słychać - mruknęła Moon.

Dark tylko westchnęła i spojrzała na Ciebie.

- Powstrzymać się nie mogłaś i patrzyłaś siostrze na to miejsce? - Misha spytała z dzikim uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tylko spojrzałam raz... potem siostra wbiła sie do łazienk mówiła coś żeby nie w nią... cokolwiek to znaczy... potem jeszcze ryczała i łkala do siebie coś ala... czy on nie mysli o konsekwencjach... blabla i coś o zjebaniu sobie życia... jak dobrze pamiętam to mama miała też 16 lat jak zaszła w ciąze potem rodząc flame... wiec o co biega...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiedziałam, że nie wytrzymasz i podpierniczysz coś - odparła rozparta dumą Dark. - Jeśli planuje się odegrać, to będzie musiała również liczyć się ze mną - odrzekła jeszcze bardziej uchachana Dark. Było jej na kopyto takie psocenie. Zaraz po tych słowach rzuciła się na Ciebie z łaskotkami. Ona nigdy nie ma dość. - Lubisz to prawda?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wymyśl coś i wymyśl coś. A idź w cholerę - odparła ze znudzeniem Dark. - Ja to bym poszukała jeszcze wrażeń, takich jak te w parku - dodała i zrobiła parę kółek po pokoju. - Ale najpierw zjedzmy coś!

Dark skończyła swoją wypowiedź już w drzwiach i momentalnie za nimi znikła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na dole, zobaczyłaś jak Dark już siedzi przy stole i szczerzy ząbki do Fire.

- Lightie, siadaj przy stole. Zaraz nałożę wam gulaszu warzywnego.

Fire krzątała się w kuchni, a ty spokojnie usiadłaś obok diabełka. Po chwili poczułaś jej kopyto, wędrujące po Twoim biodrze. Dark, mimo to, wciąż uśmiechała się do Fire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie podoba się? - mruknęła Dark.

Już po chwili stały przed wami miski z gorącą strawą. Dark nie przestawała masować, drażnić i pieścić Twojego ciała. Każdy jej ruch był pełen perfekcji, a drugim kopytem zwyczajnie jadła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Noo, nareszcie - burknęła do Ciebie Dark. - Hmm kogo by tu odwiedzić... Hm, wiesz może z jakiego sklepu ma te wszystkie rzeczy Flame? - spytała. - Te rzeczy, które Cię tak interesują...

Pomysł na jaki wpadła Dark wprawił ją w niemały entuzjazm....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...