Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

" Tia... przecież wiem że to był "efekt uboczny" kochania się jej z nightem ale nie powiem jej wprost że widziałam jak się dy***a bo to nie na miejscu i zboczone... nawet jak na osobę bliską... Ale... podejdę tak szybko do dzwi... i podsłucham jak by co mogę się wywinąć ze chce mi sie siku..." - pomyślałam i poszłam do drzwi. a raczej do ściany obok drzwi i słuchałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra brała prysznic, a pęcherz naciskał coraz mocniej. Odgłos lecącej wody tylko bardziej drażnił...

- Będę musiała z nim pogadać i to ostro... - dodała wkurzona Flame, choć jej głos był bliski płaczu.

Po chwili odgłos lecącej wody ustał i po chwili Twoja siostra wyszła z ręcznikiem na głowie. W ogóle na Ciebie nie patrzyła, kierowała się od razu do swojego pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" W końcu myślałam, że się posikam... tutaj... " - pomyślałam i migiem weszłam do łazienki i wlazłam na kibel. robiąc to i owo. tak siedząc na kiblu myślałam co porobić... stwierdziłam, że dam siostrze na jakiś czas spokój... potem z nią pogadam. Zeskoczyłam z Wc'u podtarłam miejsce i wyszłam z łazienki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie... ona jest dzisiaj taka... wkurzona... i smutna zarazem... jakby coś się stało... - odpowiedziałam dalej zamyślona. " Nie powiem matce o tej sp*** na jej miejscu... ani nie zasugeruje jej tego bo przez to by miała tylko problemy..." - W każdym razie gdzie lecimy? - spytałam po chwili ciągle myśląc jak jej pomóc, albo pocieszyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nastolatka - odparła Fire i zaczęła kierować się do wyjścia z domu. - Lecimy do chmur. Dotkniesz nieba - odparła z radością. - Trzymaj się mocno!

Po ostatnich słowach Fire wzięła lekki rozbieg i wzbiła się w powietrze. Jej duże skrzydła cudnie się prezentowały na tle Ponyville. Dotarło do Ciebie jak wysoko już byłyście. Wiatr rozwiewał Twoją i Twojej mamy grzywę. Przelatywałyście obok chmur, narazię powoli i spokojnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie bój się - powiedziała czule, jakby czując Twój strach. - Zaufaj mi - powtórzyła.

Przyspieszałyście coraz bardziej. A wiatr świszczał prosto do uszu. Czułaś jak wszystko wywraca się do góry kopytami i za chwilę wraca do normy. To było bardzo szybkie.

- Mówiłam, że nie ma strachu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Huh? Co to było? - zapytałam zdumiona... Po czym pomyślałam o tym jak wspominała o swoich wspaniałych skrzydłach... - Mamo... możemy polecieć do tego miejsca co dostałaś te skrzydła? Bardzo chciałam by te miejsce zobaczyć. - powiedziałam jakby spokojniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...