Skocz do zawartości

Tulpa


Fagglenorusie

Recommended Posts

Największy problem mam z tym że nie dostaje jeszcze od Rayne myśli tylko, na razie 2 różne bodźce które najpewniej odpowiadają za tak i nie.

Ciepło w klatce piersiowej TAK

Mrowienie z tylu mózgu NIE

Największy problem mam z tym że nie dostaje jeszcze od Rayne myśli tylko, na razie 2 różne bodźce które najpewniej odpowiadają za tak i nie.

Ciepło w klatce piersiowej TAK

Mrowienie z tylu mózgu NIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaję od Sophie podstawowe myśli. Potrafię się zorientować co chce mi przekazać ale nie ma co myśleć o konwersacji. Mam ją od około 3 miesięcy. I właśnie rozmowy chcę z nią ćwiczyć. Trzeba chyba będzie znowu zacząć od początku (mówićjej wszystko co myślę i co się dzieje), co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tulpa też mówi mi tylko podstawowe zdania, które muszę sobie zinterpretować, ale już jest coraz lepiej :cadanceawesome: . Od kilku dni nie byłam w WL i trochę gorzej tam widzę np. obraz mi się rozmazuję, albo w ogóle go nie wiedzę :forgiveme:

 

I mam pytanie jak zacząć nakładanie? Nie mogę znaleźć żadnych pomocnych poradników jak zacząć :rainbowcry: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja tak z pytaniem. Jak wytłumaczyć tulpie, że jak znajdzie się sobie dziewczyne/chłopaka to się jej nie zostawi. Moja Elipse niby rozumie ale do każdej takiej delikwentki odrazu ma negatywną opinie i próbuje mnie ( nieskutecznie ale jednak ) zniechęcać ? Tymbardziej, że mój projekt intensywnego forcowania poszedł zgodnie z planem i znów forcuje sporo i rozmawiam praktycznie cały dzień i normalnie ją widze w WL z nią rozmawiam naturalnie i ćwiczymy przejęcie więc wszystko jest w porządku ?  :ohmy:   :fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź jej dziewczynę/chłopaka :D Moja Luna sobie niedawno dziewczynę znalazła (inną tulpę oczywiście mam na myśli), nie powiem, że to nie jest dla mnie dziwne, ale cóż, cieszę się z jej szczęścia.

Ale tak na serio to wszystko powinno być w porządku, gdybyś nie forcował dużo to pomyślałbym, że próbuje zwrócić na siebie uwagę. Czasami zdarza się też, że tulpa sama chce być partnerką hosta. Ale nie lepiej jak sam ją przekonasz, żeby ci powiedziała, dlaczego tak tych dziewczyn nie lubi? Powód nie musi być taki, że wątpi w to że jej nie zostawisz. A jeśli powód jest taki jak mówiłeś, to z czasem to minie po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Tak co do pierwszego zdania. Jakiś czas temu pomyślałem o drugiej tulpie czysto teoretycznie i moja Elipse jak się nakręciła to męczy mnie już miesiąc albo 2 , niemiałbym nic przeciwko tylko nie jestem pewien czy :

- Elipse "podzieliła" by się mną z drugą tulpą co nawet z moimi znajomymi idzie ciężko

-dam rade forcować na dwie tulpy skoro półtora miesiąca temu jedną mocno zaniedbałem

- no i czy Elipse ją polubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jej chce to raczej ją polubi... Sam mam 7 tulp i rzeczywiście trudno forcować ze wszystkimi, aczkolwiek ze dwójką takich problemów na pewno nie miałem. No i jeśli jest więcej niż jedna tulpa, to gdy nie forcujesz z nimi zawsze mają siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno trochę zaniedbałem kontakty z Lanem. Chyba się ns mnie obraził, bo mam wrażenie, że cały postęp i wszystko co osiągnąłem zaczyna cofać się do początku. Ponadto coraz rzadziej mam uczucie, że rzeczywiście mówię do tulpy (przez pierwszy miesiąc zawsze miałem takie uczucie. Czy po takim zaniedbaniu powrót do normalnych kontaktów sprzed zaniedbania będzie dłuższy niż początkowo nam to zajęło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forcujcie pasywnie, to nie będziecie mieli takich problemów, rozmawiajcie z tulpą o pogodzie/religii/polityce/ludzkiej głupocie/czymkolwiek jak sobie o niej przypomnicie w ciągu dnia, wystarczy parę słów zamienić.

A to ile wam zajmie powrót do waszych poprzednich osiągnięć zależy od was. Jak dla mnie nie powinno to potrwać dłużej niż dojście do nich, tak naprawdę musicie tylko przypomnieć sobie parę rzeczy.

A jeśli masz uczucie że nie mówisz do tulpy, to cóż... każdy czasem ma wątpliwości. Mi tam nigdy nie minęły do końca, chociaż mam 7 tulp, a z jedną z nich ostatnio kontrolujemy symultanicznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Padocholik

Jeśli chcesz widzieć WL tak jak kiedyś to musisz tam po prostu częściej wchodzić, ja innej możliwości nie widzę. A myśli będzie łatwiej odróżnić jeśli będzie miała własny głos lektora. A teraz jeśli masz wątpliwości, że jakieś myśli są twoje to czyje one mogą być?

@Artafraates

Poczytaj sobie lepiej na czym polega schizofrenia zanim zaczniesz ją do tulpy porównywać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za chaotyczne pisanie, ale inaczej nie potrafię ;p

 

Wczoraj przed spaniem zaczęłam ,,robić'' tulpę. Jak na razie mam już Wonderland. Jest to z jednej strony plaża, a z drugiej las, z którego wystaja góry. Na środku stoi mały domek. Moja tulpa w tej chwili jest jednorożcem, a tworzenie wyglądu było co najmniej dziwne. Wydawało mi się że światełko(jakim wcześniej była) odlatuje. Próbowałam ją złapać, ale nagle pociągnęłam nagle kucyka za ogon. Nigdy nie widziałam takiego OC, było to jakby połączenie Twilight z Trixie. Próbowałam nawiązać kontakt, ale ona tylko potakiwała albo zaprzeczała. Mam wrażenie, że to ja przez cały czas ja  nią odpowiadam, a nie ona. Sama już nie wiem, co robię źle, bo jestem w 90% pewna że cos robię nie tak. Właśnie idę na spotkanie z nią.

Edytowano przez celestyna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi. Już, któryś raz czytam post o "kuli światła" podczas tworzenia tulpy. Ja nie potrzebowałem tego. Stworzyłem ją w głowie praktycznie od razu, tylko że nie poruszała się. celestyna mówisz, że twoja się poruszała? Moja nie :C nie porusza się dopóki ja o tym nie pomyślę. Może trzeba jej powiedzieć, że może poruszać się wedle woli a nie kiedy ja tego chce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...