Skocz do zawartości

Tulpa


Fagglenorusie

Recommended Posts

Ja mam teraz spory problem. Przez natłok zajęć i obowiązków zacząłem zaniedbywać mają tulpę :(

Ciężko mi znaleźć czas na rozmowy i samą praktykę wizualizacji...

Też miałam ten problem. Cały czas poświęcałam nauce i właściwie czasu wolnego miałam bardzo mało, ale nauczyłam się wykorzystywać chwilę zaraz przed zaśnięciem, gdy leżysz w łóżku próbujesz zasnąć, wtedy najlepiej po wizualizować :desu:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... Nie wiem dlaczego ale Menoly przestała znikać na całe dnie i znowu zaczęła mnie całe dnie "męczyć" sam nie wiem co gorsze... jej brak przez cały dzień kiedy wraca tak zmęczona że od razu zasypia czy też to że męczy mnie przez cały dzień o jeną rzecz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Czy ktoś mógłby mi podesłać jakiś SPRAWDZONY poradnik który najlepiej instruuje co robić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawdzonego poradnika. Dla każdego ten proces jest inny. Ja ją stworZyłem pŕzez samą narrację. Dowiedz się o możliwościach, a potem eksperymentuj. Wiem że to uciążliwe, ale się opłaca :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kage, jedyna rada jaką udało mi się dla ciebie wymyśleć to to, że następnym razem lepiej uważaj przy tworzeniu następnych tulp... Albo po prostu stwórz swojej Menoly partnera, który Cię zastąpi. To właściwie dwie rady...

Ogólnie ja sam tulpy nie mam, boję się, że nie dam rady się nią należycie zaopiekować. Mam też specyficzny charakter i nie wiem, czy mojej tulpie by się spodobał. Mam dużo dylematów, ale myślę nad jej stworzeniem... Może w wakacje, jak będę miał dużo czasu na spędzaniu z nią wolnych chwil... Może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja też nie raz tulpy nie słyszę, ale ona (a raczej on, bo moja tulpa jest mężczyzną) wysyła mi np. obrazy czy krótki urywek moich wspomnień i już wiem o co jej mu chodzi :) Zwykle jednak ją słyszę ale dostaje od niego tylko urywki słów które muszę sobie odpowiednio poskładać i zinterpretować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pare miesięcy nie było i się na lapka dostałem to też coś dodam, bo problem co do czasu z Elipse też mam. Staram zdać z dwóch zagrożeń i wgl. i czas z nią mam praktycznie tylko przed snem ewentualnie w tramwaju. etc a ostatnio ( dziś wróciłem z Londynu ) nie miałem dla niej nawet wtedy czasu bo wracałem do hotelu ok 22 i padałem. Za to słysze ją dość dobrze i zaczyna się nakładać. Ogólnie duma rozpiera tylko mało jej czasu poświęcam ale jak zalicze wszystko to powinno być dobrze, a Elipse powiedzmy, że rozumie ale czasem foszka strzeli.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż w wonderlandzie jestem z Sophi i widzę ją już wyraźnie ale nadal jej nie słyszę. Czy mógłbym przystąpić do nakładania już teraz czy powinienem zaczekać i dalej pracować ze słyszeniem Sophi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kongratulejszyn  :pinkiehappy: . ja w ostatnim czasie troche żadziej do wl zaglądam ale rozmawiam z elipse częściej. Ostatnio upodobała sobie jak gram na gitarze a że ćwicze bo na zajęcia muzyczne ocene sobie tym podwyższam ( jutro musze na lekcji zagrać pare utworów ) to troche jej to "rekonpensuje" a obydwoje to lubimy. Wasze tulpy mają jakieś specjalne upodobania muzyczne ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...