Skocz do zawartości

My little dashie


magnum230

Recommended Posts

Czytając jakiś czas temu informacje na podanej wcześniej stronie miałem nadzieję, że jednak coś z tego będzie. Dowiedziałem się m.in. iż ta "zapowiedź" to były jakieś tam testy. Potem "reżyser" zakupił sobie chyba nową kamerę. Warto też zauważyć że ma też już scenariusz. Jednak, dawno nie było żadnych nowości na tej stronie. Więc albo porzucił to i nie raczył nawet o tym powiadomić, albo robi to sobie powoli wolnym czasem. Ciekawe też czy Hasbro go nie pogoni o prawa autorskie...

Innymi słowy: pozostaje czekać.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mógłby, ale nie będzie.

 

Ilekroć zapowiadano ekranizację, żadnych konkretnych działań w celu stworzenia filmu nie podjęto. To są tylko obietnice, nikt nie jest w stanie zrobić niczego poza zapowiedzią.

 

Co do samej koncepcji - jestem definitywnie na NIE. Gdyby ktoś miałby perspektywy na stworzenie czegoś więcej, niż samego traileru, tak czy owak nie zdołałby idealnie odtworzyć klimatu zawartego w opowiadaniu.

Link do komentarza

Miało być na koniec 2012 ,było 2013 ,a teraz 2014 martwię się oto czy w ogóle będzie. A co do obaw o Hasbro to przy napisach do trailera widać napis Hasbro ,więc może sama firma wspiera reżysera ,bo nie mam pomysłu na to jak zrobiłby animację kuców :dunno:.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...