Skocz do zawartości

"Kostka Przeznaczenia" Wiej007


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 432
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Czemu nie, a w do tego czasu... -powiedziałem wyciągając kwit z sakiewki- Ten papier daje ci możliwość odebrania nagrody za dojście do finału. Jeśli chcesz ją odebrać udaj się  do miejsc zapisów z tego co wiem jest tam przywódczyni handlarzy Tiny Pocket. Kiedy pokażesz jej kwit będziesz mogła sobie wybrać jedną z ksiąg. -po chwili położyłem kwit na stolik lecz nie był to kwit na 1 nagrodę lecz na 2... postanowiłem jej to dać jako nagrodę pocieszenia.- No dobrze, widzimy się później.-powiedziałem z uśmiechem odchodząc do swojego wozu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dasz poszła w swoją stronę, teraz mogłeś spokojnie odetchnąć przez kilka chwil. Turniej dobiegł końca, choć szkoda że nie obyło się bez oszustów. Za kilka dni ruszacie do Canterlotu i trzeba będzie wszystkich zorganizować... tyle roboty na twojej głowie! Masz dość jak na jeden dzień, chciałbyś teraz położyć się i zdrzemnąć. Niestety czekają na ciebie obowiązki, które musisz podźwignąć, no i oczywiście spotkanie z Rainbow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś dość zmęczony i mimowolnie uciąłeś sobie drzemkę. Obudziło cię pukanie do drzwi. Ziewnąłeś, przeciągnąłeś się i wstałeś by otworzyć drzwi. Na zewnątrz stała Rainbow Dash z torbą, w której schowane były dwie książki.

- Przepraszam, że tak długo ale nie chcieli mi wydać drugiej nagrody - powiedziała przepraszająco - ale już wszystko w porządku, mogę wejść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...