Skocz do zawartości

"Kostka Przeznaczenia" Wiej007


Omega

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

- Wszystko zależy od tej rundy - powiedział z uśmiechem Darkie - powodzenia.

Rainbow nie odpowiedziała tylko rzuciła kośćmi. Wyrzuciła trzy piątki i dwie dwójki. Zaraz potem rzucał Darkie. Dziwnym zrządzeniem losu ponownie wyszedł remis. Przez trzy kolejne kolejki było podobnie. Albo to było jakieś oszustko albo gracze reprezentowali podobny poziom umiejętności.

Edytowano przez Mani
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tym razem znów rzucała Rainbow, była już mocno zniecierpliwiona ciągłym remisem. Rzuciła kośćmi tak energicznie, że wypadły za stół tuż pod nogi Darkiego. Ten schylił się i podał je jej. Gdy rzuciła ponownie wyrzuciła tylko trzy dwójki i dwie jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(mam nadzieję, że nic nie pokręciłem)

Kości Darkiego były cięższe bardzo lekkie, obciążone po stronie na której widniało cześć oczek. Natomiast Rainbow miała kości obciążone przy jednym oczku. Oba komplety kości miały spiłowane brzegi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wrrr.... I resztki mojego dobrego humoru diabli wzięli...-powiedziałem ze zdenerwowaniem po czym podszedłem do jakiegoś pustego stołu, zabrałem z niego kości i wróciłem do stołu kładąc je- Te już na pewno są dobre a jeśli nie to chyba szlag mnie trafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(same dwójki.... czyli poker?)

 

Oddaliłem się na chwile by podejść do jednego z pustych stołów. Wyjąłem Kości Losu z zadałem pytanie: "Czy Darkie podłożył lewe kości?" potem miałem zamiar zadać to samo pytanie tyle że z Rainbow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...