Skocz do zawartości

"Kostka Przeznaczenia" Wiej007


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 432
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Można powiedzieć że jesteśmy czymś w rodzaju cyrku. Jest tu wiele różnych kucyków ale wszyscy jesteśmy czymś w rodzaju rodziny. Jest też kilku przywódców-kuglarzy, nazywani tak ze względu że pewne kucyki za nim idą i go popierają. Takich kucyków jest 3, plus ja to będzie czwórka. Mimo że jesteśmy przywódcami to moja matka jest jakby to powiedzieć... tym czymś co trzyma nas razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Cóż.... Quick Trick to jednorożec który dowodzi tak zwaną grupą cyrkową, czyli kucykami które zabawiają mieszkańców miasta do którego przyjedziemy. Tiny Pocket to klacz która przewodzi grupą kupców i dowodzi wszelkimi rodzaju sklepikami w naszej rodzinie. Zaś Big Stick przewodzi kucykami które robią za ochronę czaszami zdarzy się że jakiś cwaniaczek więc trzeba go pogonić. Mimo że nas jest czwórka... to główną przywódczynią jest moja matka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-O dziwo jest to trochę zabawne, wygląda to mniej więcej tak:

 

Trochę się odsunąłem i zacząłem gadać strasznie szybko i niezrozumiale po czym udawałem omdlenie. Po chwili niby odzyskałem przytomność i znowu zacząłem gadać jak najęty.

 

-I tak w kółko. Nic dziwnego że wszyscy mówią by robił za komika. -powiedziałem ze śmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...