Skocz do zawartości

"Sługo Boży" Verlax


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 248
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Priorytety, priorytety... najpierw zadanie, potem przyjemności... 

 

"Rozmowa z tobą byłaby czystą przyjemnością." odpowiedział, uśmiechając się szczerze. "Pozwolisz że zadam ci pytanie, świętej pamięci Signus odwiedził ten zamek tuż przed swoją śmiercią, prawda?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiesz doskonale że taki żywot inkwizytora." powiedziałem. "Podejrzewam że Signus pod tym względem też był kłopotliwy." uśmiechnąłem się.

 

"Ale rzeczywiście, nie ma co myśleć teraz o takich sprawach teraz." rzekłem upijając łyk wina. "Kazałem ci czekać za długo."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Żuciliście się na łóżko i objęliście jeszcze mocniej. To przesłuchanie szło w zupełnie innym kierunku niż powinno.

                                                                           ***

Przeciągnąłeś się pod pościelą. To nie było wprawdzie przesłuchanie ale nie żałujesz straconego czasu. Bliższa znajomość z Anną byłą bardzo ciekawym doświadczeniem, ale teraz pora na obowiązki.

Edytowano przez Mani
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żuci liście?" proszę o poprawienie bo aż oczy bolą...

 

"Kiedy to się wszystko skończy trzeba będzie to powtórzyć." pomyślał

 

Obracam się w łóżku i patrzę na Annę z pod pościeli. Z tego co widzę zasnęła. Wstaję z łóżka i sprawdzam kieliszki. Nalewam do pełna kieliszek Anny a malutką resztę dopijam z gwinta. Zakładam z powrotem swoje ubranie i próbuję wyjść z pomieszczenia jak najciszej jak to tylko możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłeś z pokoju kierując się w stronę wyjścia kiedy nagle zderzyłeś się ze służącym.

- Wybacz panie - powiedział zbierając z ziemi jakieś tkaniny. Spojrzał na ciebie , okazało się że to Amon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obijasz się." popatrzyłem na niego z wyższością, ale równocześnie mrugnąłem do niego porozumiewawczo. "Co za gamonie z was. Jak wasz lord może zatrudniać kogoś takiego?"

 

"Wiedz że idę teraz sprawdzić kolekcję trunków w piwnicy i nie chce by mi przeszkadzano!" powiedziałem, mrugając porozumiewawczo po raz kolejny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie byłby inkwizytorem, Amon byłby doskonałym aktorem...

 

Przypominam sobie sytuację kiedy poprosiłem służących o butelkę wina. Idę w kierunku z którego przybył tamten służący, zakładając że tam znajdują się piwnice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...