Skocz do zawartości

"Sługo Boży" Verlax


Omega

Recommended Posts

Przerwałeś modlitwę podając na ziemię. Czułeś się jakbyś składał się z samego bólu. Zacząłeś się trząść i wymiotować. Zawsze się tak czułeś po modlitwie ale wiedziałeś, że nigdy się do tego nie przyzwyczaisz. Poczułeś, że ktoś łapie cię za głowę i wlewa ci wino do ust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Próbowałem wypluć wlewaną we mnie ciecz ale nie byłem w stanie się w ogóle poruszyć, więc pozwoliłem sobie wlać cały bukłak. Gdy się skończył, zwymiotowałem ponownie. Nie miałem sił się obrócić, więc zrobiłem to prosto na siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To ty to potrafisz?" wyszeptałem "Nawet nie wiedziałem..." wyjąkałem, nagle widząc czarne plamy przed oczyma. Świat wirował a ja nie mogłem się ruszyć z miejsca, nawet poruszanie językiem było dla niego męczące.

 

"To coś jest w zamku... znajdź to... a ja sobie... " wyszeptałem, a następnie nie mogąc utrzymać swojej świadomości odpłynąłem w odmęty snu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpłynąłeś w niebyt, miałeś dziwne nieskładne sny. Śnił ci się dym i krzyki, mnóstwo krzyków. Zacząłeś się krztusić. Nagle obudziłeś się, ale krzyki nie umilkły a dym nie nie zniknął. To nie był sen, w wiosce coś się pali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobrze. W takim razie obserwuj czy są jakieś dowody kto to mógł zrobić lub przesłuchaj okolicznych wieśniaków." powiedziałem. "Ja niestety muszę jeszcze odsapnąć." dokończyłem i usiadłem opierając się o ścianę. Nie przystawało to inkwizytorowi ale tutaj raczej nikt poznać go nie powinien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Amona nie było przez jakieś dwie godziny. Gdy wrócił był zmachany i zrezygnowany.

- Wieśniacy nic nie wiedzą - powiedział - chociaż niektórzy twierdzą, że to mógł być mąż tej klaczy która spłonęła. Podobno śpi teraz smacznie w domu tej dziewki co to ją dzisiaj sprawdzaliśmy. Tylko tyle udało mi się dowiedzieć.

Edytowano przez Mani
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Dopiero teraz gdy zapukał przypomniało mu się że mieli to rozegrać całkowicie inaczej. Nie myślę racjonalnie....

 

"Amon, odetnij drogę ucieczki z tyłu domu." szepnąłem do towarzysza, po czym zacząłem się szykować do wyważenia drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtargnąłeś do domu poprzedzając swoje wejście łoskotem upadających drzwi. W środku nikogo nie było, postanowiłeś się rozejrzeć. W domu wszystko wyglądało zwyczajnie, poza jednym, krawędź dywanu w kuchni była podwinięta. Odsunąłeś dywan i twoim oczom ukazała się ukryta klapa w podłodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...