Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kilka kucyków krzątało się przy nakrywaniu stołów i ustawianiu smakołyków. Pinkie Pai była wszędzie dyrygując wszystkim i nie omieszkała spróbować kilku wypieków. Widać, że była w swoim żywiole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle zobaczyłaś, że w sklepie jest jeszcze jedna powierniczka elementów harmonii. To ta żółta, Applejack. Przyniosła kilka ciast. Patrzysz na to i zastanawiasz się, czy warto teraz wykonać jakiś ruch...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam chęć skręcić jej kark gdy tylko ją zobaczyłam, ale nie okazałam tego, tylko powiedziałam głupio ze świadomością że ktoś mnie jednak zobaczył- Patrzyłam czy ta szyba jest czysta... ale to już nie ważne bo właśnie idę - Odwróciłam się i zrobiłam już krok do przodu, mając nadzieje że jeszcze mnie nie zaczepi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzruszyłam kopytami - Ponieważ nie było one właściwie jeszcze zorganizowane chyba do końca, wolałam nie przeszkadzać - Ciągle byłam do niej odwrócona, nie chciałam ryzykować kolejnych pytań, na przykład na temat moich oczu, które słyszałam często, a z tego co słyszałam, ona lubiła je zadawać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłyście do sklepu i nagle wszyscy zaczęli krzyczeć - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Zaczęły się śpiewy i zabawy, każdy chciał cię poznać i tylko co niektórzy dziwnie się na ciebie patrzyli (pewnie z powodu oczu). Twoim celem było jednak zjednanie sobie powierniczek i to je właśnie musisz znaleźć w tym tłumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedarłam się więc przez tłum, było dla mnie za głośno. Najchętniej to poszłabym na górę położyła się i zagłuszyła dźwięk trzymając poduszkę na głowię. Co za banda rozwrzeszczanych i nadpobudliwych kucyków... Tak czy inaczej, zobaczyłam już Pinkie więc podeszłam do nie - Pinkie tak ci dziękuje za te cudowną imprezę! jest świetna, serio masz do nich talent! - Powiedziałam z udawanym entuzjazmem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...