Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- hmm skoro tak - wzruszyła ramionami i weszła do przedziału - możemy i pojechać.

Ruszyłyście razem do waszego przedziału. Pozostałe kucyki już się uspokoiły i chciały wiedzieć jak udało ci się zatrzymać pociąg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałyście dalej. Po kilkunastu minutach byłyście już w Canterlocie. Mine6 wraz z tobą ruszyło w kierunku zamku. Teraz musiałaś być czujna, niedługo dostaniesz się do Celestii. Trzeba będzie też złożyć raport do bazy głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twilight? - zapytał strażnik przy bramie - nareszcie jesteś, księżniczki się niecierpliwią.

Po czym was przepuścił. Przeszłyście po wielkich, wspaniałych korytarzach Canterlotu kierując się do sali tronowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijałyście kolejne zakręty kiedy nagle usłyszałyście za sobą stukot kopyt.

- Twilight Sparkle nareszcie jesteście - usłyszałyście. Odwróciłaś głowę by dowiedzieć się do kogo należał ten głos. Przed tobą stała Księżniczka Luna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jednak nie nie zwracała na ciebie uwagi. Poprowadziła was aż do sali tronowej. Wielka sala była wypełniona witrażami przedstawiającymi dawne wydarzenia, również to jak Nightmare Moon zastała pokonana. Przy tronie na końcu sali stała Celestia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dokładnie - poparła cię Twilight - jak mogły zostać skradzione? Przecież miały najlepszą ochronę w Canterlocie...

- Nie wiemy jak to się stało - przerwała jej Celestia - ale mamy pewien trop.

- Mój informator twierdzi, że jeden z naszych strażników nie jest tym za kogo się podaje - powiedziała Luna włączając się do dyskusji - chciałam zacząć działać od razu ale moja siostra wolała czekać na was. Nareszcie możemy przystąpić do działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ależ istnieją dziewczyno - powiedziała z powagą Luna - choć jesteśmy rozdzielone wiem, że Nigtmare Moon gdzieś tam jest, czuję ją. Będzie chciała zdobyć klejnoty, bo tylko one mogą przeszkodzić jej w planach podboju Equestrii.

- Możliwe też że się mylimy - wtrąciła Celestia - i to jakieś nowe zagrożenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...