Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Czy wiadome jest dokładnie kiedy klejnoty Harmonii zostały skradzione? chodzi mi o datę, godzinę lub chociażby porę dnia. Można by było też przepytać strażników, jeśli jeszcze  tego nie zrobiłyście. Lub zobaczyć czy sprawca zostawił jakieś ślady... - Zależało mi na tych Elementach, musiałam dorwać tego kto mnie wyprzedził... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zgadzam się, trzeba go czym prędzej złapać - powiedziała Twilight a pozostałe ją poparły.

- Mam informacje, które mówią, że co noc chodzi do starych magazynów - powiedziała Luna - może spotyka się tak ze wspólnikami. Poczekamy do nocy i wtedy przystąpimy do działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz - Wzruszyłam kopytami, ale wolałam iść sama bo chciałam złożyć raport. Najwyżej wymknę się gdzieś na chwile. Ruszyłam więc za Twilight do biblioteki. Miałam nadzieję że znajdę tam jakąś książkę o Elementach Harmonii by dowiedzieć się o nich więcej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...jestem już w zamku w Canterlot, okazało się że Elementy Harmonii zostały już ukradzione, dzisiaj po południu. Nikt nie wie kto to był, podejrzenia skierowane są do nas, ale starałam się zaprzeczać i chyba się udało... - Szeptałam by nikt z biblioteki nie usłyszał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...