Skocz do zawartości

Puchar Postaci Anime - starcie


Xyz

Recommended Posts

Erza z Goku? To dla niej ściana nie do przejścia, Goku ftw xD A jak z nią przegra to ja lecę zbierać smocze kule. Obejrzałem sobie jak na razie serię TV Hellsinga i powiem że póki co wolę Kakashiego, ale z głosem to się wstrzymam dopóki nie obejrzę Ultimate (czasu mam sporo, chyba do soboty), bo po pierwszym odcinku wrażenie było mega.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza

Cały czas jestem w szoku, że ktoś z fairy tail tak daleko zaszedł, a tu mi jeszcze wyskakuje, że Goku stąpa po kruchym lodzie. Ja się pytam: jak?

 

Tak jak to każdy zły gość w Fairy Tail: "Co to za gildia!? A więc to znaczy być magiem Fairy Tail?..."

Ja też szczerze liczę, że Erza przejdzie :3

Link do komentarza

Tak jak to każdy zły gość w Fairy Tail: "Co to za gildia!? A więc to znaczy być magiem Fairy Tail?..."

Ja też szczerze liczę, że Erza przejdzie :3

Tyle, że Goku pochodzi z kultowego anime i mangi, jest postacią kultową i zainspirował miliony ludzi, a Erza pochodzi z średniej mangi, anime na znośnym poziomie, a postać jest plaska i banalna jak reszta postaci z fairy tail. Wybacz, ale moje zdanie w temacie jest takie, że jeśli Erza wygra, to będzie koniec pewnego rozdziału. Tylko nie wiem, czy będzie to oznaczało, że ja jestem już stary, czy ludzie teraz mają coraz gorszy gust.

Link do komentarza

Coraz gorszy, znaczy odbiegający od twojego znaczy coraz gorszy. A właściwie dlaczego sądzisz, że Goku nie jest płaską jak decha i banalną postacią? Nie zrozum mnie źle bardzo go lubię. Ale zawsze mogłem przewidzieć co zrobi nawet jak miałem te 7 lat. Tak jak mówiłem mam do niego wielki sentyment, ale jest postacią płaską jak jasna cholera. Trzeba się zmierzyć z prawdą Goku jest średnią postacią do której wszyscy mają ogromny sentyment

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza

To by odpadł w pierwszej turze? :D

Co do Goku.. Jeśli mam być szczery, to w dzieciństwie nie oglądałem DB. O ile pamiętam to leciał na rtl7, a ja tego kanału chyba nigdy nie miałem. Obejrzałem dopiero jak zacząłem się interesować anime, a i tak wolę Goku od Erzy, choć lubię obydwie postacie to jednak Goku bardziej.

Link do komentarza

Choć mój głos już znaczenia nie ma, to głosuję na Kakasia, Alucard jest zbyt.. nieludzki. No i nie podoba mi się jego styl walki, jak dotąd (oglądałem 3ci odcinek ultimate dzisiaj) zawsze wpierw bierze wszystko na siebie, regeneruje się i ma w dupie czy do niego szyją i z czego. Kakashi za to rasowy ninja, ma fajne techniki i lubię jego charakter.

Link do komentarza

SPOILERS

Widzisz, Alucard był ludzki, kiedyś, a potem odarto go z tej ludzkości. A to co zostało znienawidziło ludzi. Kakashi może mieć bardzo fajne techniki, ale chcieć nie chcieć, Alucard ma na podorędziu cała armię. Nie można go zabić raz, trzeba go zabić setki tysiące razów. W przypadku Kakashiego, zabrakło by mu i chakry i siły, nie mówiąc o tym że wampirze umiejętności działające na śmiertelników - jak dominacja - działały by też na naszego ninje.

 

A Erza vs Goku - bez obrazy, ale w kwestii siły, szybkości czy choćby czystej energii - to Goku wygrywa. Najsilniejszy atak Erzy może zmieść całe miasto. Najsiolmniejszy atak Goku unicestwia planetę. Nie twierdze że któraś z postaci jest ta zła, obie są dobre ale jedna jest trochę lepsza i tyle.

W takim razie, gdybym zgłosił siostrę diabła, Flandre, powinienem wygrać z miejsca. Czemu? "Kyu" i dosłownie cokolwiek przestaje istnieć. Najczęściej w pięknej eksplozji.
Remi nie-do-końca-świadomie kontroluje przeznaczenie. Dzięki temu taki Goku mógłby w ogóle nie powstać, albo zostać kałamarnicą.
Pani Yukari kontroluje znowu wszelkie granice i może nimi manipulować. Nie ma skutecznej obrony przed tym, zwłaszcza, że ona sama może 'się chować w dziurach w przestrzeni'.

To co, wygrałem? : P ~Warmen

 

Link do komentarza

@up

Nie zapominaj że... (Spoiler dotyczący Hellsing Ultimate)

...jeśli walka odbyłaby się z Alucardem po ostatecznym upadku nazistów, to został on "otruty" i już nie ma tej armii co kiedyś. Po wchłonięciu Schrödingera prawie zginął i musiał osobiście, jedna po drugiej, uśmiercać każdą duszę, jaką kiedykolwiek wchłonął. Została mu tylko jedna, właśnie owego Schrödingera. Może i był niezwykłą postacią, ale wciąż jest to tylko jeden nazista.Teraz Kakashi ma szansę.

Edytowano przez Piter009
Link do komentarza

Chyba umknął ci szczegół :>

Schroodinger jest nieśmiertelny. Pochłaniając go Alucard pochłonął też jego umiejętności. Masz więc nieśmiertelnego Wampira który walczy przeciwko "tylko człowiekowi". Gdzie może wejść w głowę tego człowieka i wysadzić jego wspomnienia, jedno po drugim, wszak jest wszędzie.

 

No tak, War znowu w moich postach? ;) Słonko, zacznij pisać własne xD Widzisz, o to chodzi. Goku wygrywa, bo mimo że jest dla wielu ścianą nie do przeskoczenia, to jako taki umarł już kilka razy ;) W tym raz ratując cała planetę :D

Udowodniono że nie jest nieśmiertelny a mimo że trafia na silniejszych, to wygrywa "oślim" uporem.

Na każdego znajdzie się jakiś Hak, ale w tym rzecz, jeśli ten hak to przeciwnik "silniejszy i bardziej OP" od bohatera, to porażkę bohatera przyjmujesz jako rzecz nieuniknioną.

A jeśli przeciwnik to osobnik którego postać zlekceważyła, to dochodzisz do wniosku że dostała za swoje.

I to różnica między Erzą a Songo. Erza była obijana przez przeciwników bo ich zazwyczaj "lekceważyła"(co poradzić, taki gatunek że najpierw lekceważysz wroga a potem on cię kopie") Songo zaś starał się unikać nadmiernego "ja jestem op nic mi nie zrobisz", wszak wystarczyło że jego wszyscy przeciwnicy mieli syndrom rozrostu Ego, on nie musiał xD

Masz dość ciekawe posty, więc co jakiś czas postanawiam dopisać coś do któregoś z nich : P ~Warmen

Edytowano przez Warmen
Link do komentarza

Polenizowałbym

Jakoś inne postacie też były nieśmiertelne, a jednak je rozwalono. I nie wszystkie zginęły z rąk Alucarda. Dodam też, że tobie także umknął istotny szczegół. Tym, który zabije potwora, może być tylko człowiek. (To nie jest dokładny cytat) Na końcu mamy piękne wytłumaczenie tego tajemniczego motta Alucarda. To, że Kakashi jest "tylko człowiekiem" dałoby mu szansę na wygraną. Inaczej skończyłby jak Anderson albo Walter.

Link do komentarza

Ja też bym polemizował:

1. W fairy tail zwykle dostawali łomot po prostu, a siła przyjaciół którzy padli boostowała innego z fairy tail, więc to chyba ma mało wspólnego z "lekceważeniem".

2. Może się mylę, ale Zun nigdy nie powiedział wprost, czy Remi używa mocy świadomie, czy nieświadomie, a fani uznali, że moc byłą by zbyt OP.

PS.

BlackHawk, ja np nie trawię claymore, ale nie uważam tego za złe anime, tak że ten tego... zły wniosek.

ZUN to w ogole ma wywalone na przeszlosc xD Dal fanom calkowicie wolna reke, szkoda ze nie natrafilem na zadna ciekawa fanowska gre, a anime powstaje wolniej niz ja o 6 rano :<

Odczuwam straszliwy i destrukcyjny niedobor informacji, otwartego swiata i anime w Gensokyo. Mangi sa, ale wszystkie dostepne w pl juz przeczytalem, bo tak leniwie najlepiej x3 Pierwsze w zyciu uczucie, gdzie realnie mi czegos brakuje. ~Telefoniczny_Warmen

Link do komentarza

Widzisz Hawk. To pewne że Erza przegra z przereklamowanym Goku, mam chociaż nadzieję że zostanie zmiażdżony przez Alucarda.

 

No popatrz waszmość, Erza wygrywa :ming:

W sumie myślałem, że będzie inaczej, ale cieszy mnie taki obrót spraw.

Pytanie co będzie dalej, Erza czy Alucard?

Link do komentarza

Grafik zbuntował się, ale w chwalebnym celu.

 

... dlaczego ,,Nikt" nie przeszedł do finału...? Tak bardzo jest teraz potrzebny.

 

Trudny wybór - gdy to jednej postaci nie znasz, a drugiej głosu swego skąpisz...

 

Może nie głosować...?

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza

Meh... finał z Goku były 20% more epic!! ...jak zresztą widać na załączonym przez grafika obrazku xD

 

No nic, właściwie to i tak nie za bardzo wpływa na mój głos, który idzie na... Nosferatu!! ^^

 

~~

 

Haha, zabawne, jak okaże się, że jedna z najbardziej krwawych i sadystycznych postaci wygra puchar postaci anime na forum o kolorowych kucykach xD

Link do komentarza

 

Haha, zabawne, jak okaże się, że jedna z najbardziej krwawych i sadystycznych postaci wygra puchar postaci anime na forum o kolorowych kucykach xD

Nie wiem czo w tym zabawnego, przecież wszyscy wiedzą że na forach o kucach same satanisty, no bo jak powszechnie wiadomo, Szatan przyjechał na kucyku pony, z Hell'o Kitty u boku, by porwać nasze dusze.

 

 

Erza wygrywa jednym (SPUNZOWYM! WAAAARGH! :D) głosem. Dokładnie tak jak mi się wydawało.

 

Btw. Xyz, za umieszczenie na tej tabelce przegranej Erzy made by Grillo, grafik powinien zostać powieszony na latarni za sam wiesz co.

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza

Ja tam oddaje głos na Alucarda :D Mości Hrabia jakoś bardziej mi leży na tętnicy aniżeli Erza :D

A co za tym idzie:

A) Alucard wygrywa jednym głosem(mój ci on xD)

B) Tak zapobiegawczo - War won z mojego posta xD

 

Puk, puk

 

Nie Warmen, to ja postraszę.

~Domine

 

Nie bój się go, Warmen protektz. I ten, będę sobie pasożydował co jakiś czas na Twoich postach ^&^ ~!Warmen

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...