Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Eeeeh xD

 

Teoretycznie jako pierwsza osoba, odpowiedziała tak, jak chciałem jksgfricky, tyle że po polsku. Zaś tę samą odpowiedź, ale już poprawnie, po angielsku powtórzył PlaguePony. Jeszcze ATIMKOS napisał to samo też w j. polskim.

 

W takim razie te trzy osoby się kwalifikują do drugiego etapu w takim wypadku. Kto pierwszy z nich powie, że chce grę, ten ją dostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gryf Nie żeby coś, ale nie masz już nic by mogli rywalizować w drugim etapie. Na moje, wygrywa pierwszy kto odpowie poprawnie (jeśli 2 osoby napiszą w tym samym czasie, to jest drugi etap by wyłonić właściwego zwycięzcę, jednak tutaj tak się nie stało...) Tak, więc zwycięzcą powinien zostać.. jksgfricky.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Lucas napisał:

Tak, więc zwycięzcą powinien zostać.. jksgfricky.

 

10 minut temu Onyx napisał:

@UP Popieram

 

Niech tak będzie w takim razie ;) 

Jeszcze tylko takie pytanko. Bo tak się składa, że jksgfricky jest osobą mi znajomą. Mogę w takim wypadku dać klucz? Nie chcę żeby wyszedł jakiś przekręt z tego czy cuś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gryf To, że jest Twoim znajomym, to akurat. Dopóki nie ma tak, że ktoś inny pierwszy odpowiedział poprawnie, a tak naprawdę kto inny dostał kod, któremu się nie należy, bo nie uczestniczył w konkursie danego kodu/źle odpowiedział, to nie ma przekrętu.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie naprawdę skonfundowaliście xD Okej, to kod do Ori and the Blind Forest: Definitive Edition wyślę @jksgfricky.

 

Ale, żeby inni też mieli radochę z dostania kodu, to mam dla rozdania także... Mad Max (na Steam). Kto pierwszy, ten lepszy :D 

 

EDIT: Mad Max wysłany do @Draques (Wybacz @PlaguePony, byłeś o sekundy za późno :fluttercry2: )

@Lucas Haczyk jest taki, że nie ma konkursu, a jesteś trzeci xD

Edytowano przez Gryf
Wysłany kod
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłbym się na Mad Max, lecz jaki jest haczyk? (konkurs)

 

Z tego co wynika od Blizzarda, zamierzają wprowadzić wersję demo Overwatch. Tak, więc kto przegapił Betę, może mieć okazję sprawdzić grę na własną rękę. :TaTds:

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu Lucas napisał:

Z tego co wynika od Blizzarda, zamierzają wprowadzić wersję demo Overwatch. Tak, więc kto przegapił Betę, może mieć okazję sprawdzić grę na własną rękę. :TaTds:

O, to ja chyba chętnie skorzystam. Wiadomo jak to będzie rozprowadzane? Przez klienta bnet? Czy ze strony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu Gryf napisał:

Wiadomo jak to będzie rozprowadzane? Przez klienta bnet? Czy ze strony?

Nic na ten temat jeszcze nie wiemy. Pliki niejakiego demo znaleziono wśród plików gry, a Blizzard nic o nim jeszcze nie wspomniał, jak o ukrywaniu się Sombry. Na moje, patrząc na pozostałe gry Blizzarda, demo Overwatch powinno być normalnie dostępne przez Battle.net. :spin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...