Skocz do zawartości

[Zabawa] Zmotywuj Fluttershy


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dziękuję wam wszystkim, w Canterlocie jest bardzo fajnie. Jest tylko jeden problem, do ogrodu często przychodzi jeden z gwardzistów Luny i dziwnie się na mnie patrzy. Może przebywać w zamkowym ogrodzie tylko....jest straszny...i nie wiem co z tym zrobić.

Droga Fluttershy,

Skoro jest taki straszny, może spróbuj z nim troszkę innaczej niż zwyklę. Podejdź do niego, porozmawiaj. Może lubicie robić te same rzeczy i moglibyście się zaprzyjaźnić? Spróbuj. Pozdrawiam

Flaterka

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Fluttershy ja bym na Twoim miejscu pomógł,ponieważ może dlatego wydaje się straszny bo ma jakieś problemy i potrzebuje pocieszenia.A wiadomo że rozmowa pomaga w jakiś sposób,więc spróbuj.Powodzenia życzę ^^ :fshug:

Link do komentarza

Wspomniałaś że na Ciebie (dziwnie) patrzy, a może uważa że jesteś bardzo ładna i dla tego tak cię obserwuję. Jeśli boisz się mu pomóc to stań w jakiejś odległości od niego i też kop w ziemi. Co 5 minut przybliżaj się troszkę ( że niby chcesz spróbować szukać tego ''czegoś" w trochę innym miejscu). Może zapyta Ciebie czego szukasz albo zacznie inną rozmowę? :fshug:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Um... witajcie znowu. Minęło trochę czasu i chciała Wam powiedzieć, że zwierzątka już trochę bardziej mi ufają... Mam jednak kolejny malutki problem... Co noc, zaraz obok ogrodu, pewne wyrafinowane kucyki organizują przyjęcia i... zwierzątka się boją... czy myślicie, że to będzie niemiłe z mojej strony, bym ich poprosiła o bycie ciszej? Albo może jednak ich zostawię w spokoju, w końcu każdy ma prawo urządzać przyjęcia kiedy chce... um... tak chyba nie podejdę, nie chce im przeszkadzać... :flutterblush:
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Um... witajcie znowu. Minęło trochę czasu i chciała Wam powiedzieć, że zwierzątka już trochę bardziej mi ufają... Mam jednak kolejny malutki problem... Co noc, zaraz obok ogrodu, pewne wyrafinowane kucyki organizują przyjęcia i... zwierzątka się boją... czy myślicie, że to będzie niemiłe z mojej strony, bym ich poprosiła o bycie ciszej? Albo może jednak ich zostawię w spokoju, w końcu każdy ma prawo urządzać przyjęcia kiedy chce... um... tak chyba nie podejdę, nie chce im przeszkadzać... :flutterblush:

Nie masz się czego bać :twilight2:

Myślę , że na pewno to zrozumieją i pójdą wyprawiać przyjęcia gdzie indziej.

Powinnaś o tym poinformować Pinkie Pie :fluttershy5:

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Popieram Symphony, w nocy nie można hałasować za mocno bo wiadomo że też trzeba odpocząć po ciężkim dniu itp. Jeśli ładnie poprosisz to na pewno to zrozumieją i zmienią swoje postępowanie. Naprawdę nie ma się czego bać :3 :pinkiesmile:

Link do komentarza
Och dziękuję za pomoc... poszłam do jednego z nich i próbowałam coś zrobić, ale powiedział, że wezwie straż, jak będę mu przeszkadzać... Co gorsza te imprezy są co noc od ponad tygodni... i ja... nie wiem co mam robić... może wyślę list do Twilight, aby mi pomogła? Ale... co jeżeli jest zajęta? Nie chcę jej przeszkadzać... a może do Księżniczki napiszę? Ale ona jest tez jeszcze bardziej zajęta... Och, nie wiem co mam robić :fluttercry: Może jednak... zostanę tutaj... te imprezy nie są aż tak głośne...
Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Kochana Fluttershy nie ma co się martwić, Twili zrozumie tą sytuację ponieważ jesteście przyjaciółkami. A przyjaciele powinni sobie wzajemnie pomagać.

Link do komentarza
Bardzo Wam dziękuję. Napisałam list do Twilight i on obiecała mi pomóc... Chyba jej się udało, bo od dwóch dni nie słyszałam żadnego hałasu w nocy... Jest jednak inna rzecz, która nie daje mi spokoju... widzicie, bardzo tęsknie za domem... nie mówię, że źle mi tutaj w Canterlot... ale zwyczajnie... chciałabym już wrócić... tylko, że nie powinnam zostawiać tych zwierzątek tutaj... och, to by było nieuprzejme z mojej strony... może jednak zostanę? Ale co z moimi zwierzątkami w domu? Czy poradzą sobie beze mnie? Ale czy te tutaj tez sobie poradzą beze mnie? Nie jestem pewna... :flutterblush:
Link do komentarza
Dziękuję Wam bardzo za ciepłe słowa :yay: Wróciłam na chwilę do domu i znów mogłam się zająć swoimi zwierzątkami. Teraz jestem ponownie w Canterlot... Jedna znowu mam problem... :fluttersad: Ostatnio ogrodnik zaniedbuje swoją pracę... znaczy.. um... jest pewnie bardzo zajęty i nie ma czasu na takie błahe sprawy, ale rośliny w ogrodzie potrzebują wody... a sama... nie jestem w stanie nadążyć, by podlać je wszystkie... może jednak przypomnę mu o roślinach? Albo um... nie... chyba jednak nie... wolę mu nie przeszkadzać... :flutterblush:
Link do komentarza

Kochana Fluttershy jeśli wstydzisz się mu o tym powiedzieć poproś którąś z przyjaciółek by poszła z tobą i dodała Ci otuchy. Biedne rośliny nie dadzą sobie rady bez wody więc musisz przełamać strach dla nich. Jeśli tego nie zrobisz ogrodnik może stracić prace a rośliny zwiędną. Powodzenia.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Droga Fluttershy, odpowiedzią na te kłopoty jest Zabawa, zabawa i :muffin: Muffina zjedz sobie przed wyjściem z domu, będziesz się lepiej czuła, a zabawę wykorzystaj następująco: Wszyscy się lubią bawić wodą , więc pobaw się z ogrodnikiem w podlewanie kwiatów, on będzie szczęśliwy i na pewno nie poczuję się urażony. Podlejecie dobrze kwiaty, on sobie przypomni jak to robić, a zwierzątka też będą mogły się pobawić i na pewno sprawi im to frajdę. Powodzenia i dużej ilości zabaw, dobry fun nie jest zły:)

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...