Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Frytek202

War Thunder

Recommended Posts

Otóż od niedawna zacząłem grać w tą gierkę jest naprawdę fajna na razie w Becie z tego co wiem, a więc kto z was w nią gra gdyż szukam kogoś do wspólnej gry.

O rany cinek czepiasz się o taki szczegół, a co on ma pisać jakieś wyparacowanie na A4 na tamet że szuka towarzyszy na War Thundera ?? No bez jaj stary. A tak do tematu ja z wielką chęcią mogę zagrać w  WT mój nick to Zvezda19 w razie "W" pisz na PW albo na skype które jest podane w profilu.

Tez niedawno zacząłem grać ale za bardzo nie mam z kim, to stwierdziłem, że na tej stronie na pewno się ktoś znadzie :D Piszcie pierwsi na pw. w sprawie komunikatorów albo zapraszajcie w grze nick GuzikDestroyer jak tu ;D jestem chętny do wspólnej gry  :pinkie4:

Szukam skrzydłowego do wspólnych lotów.

Gram po stronie US, obecnie na stanie mam P-39, B25, P40 ( Piękna maszyna! ), niedługo dojdzie B17.

Luftwaffe też mam rozwinięte - głównie J87 oraz Bf110 -->> DO.

Mogę grać z tobą Luftwaffe, niedawno dorobiłem się Bf 109.

Super! We wtorek przyjdzie nowy PC, jak wszystko pójdzie po myśli to od środy można pykać. Przydałaby się jeszcze jedna osoba i nikt nam nie podskoczy ;).

Ja chyba w to zacznę grać. Grałem trochę w WoP, ale słaby matchmaking mnie zraził. Albo było 10 graczy na samolotach o 3 tiery wyższe, albo było się jednym np. T5 na same T3. >.< A ta gra wygląda na o wiele lepiej zbalansowaną, ładniejszą, i sam design wygląda na mądrzejszy niż w P2W WoPie.

Ja chyba w to zacznę grać. Grałem trochę w WoP, ale słaby matchmaking mnie zraził. Albo było 10 graczy na samolotach o 3 tiery wyższe, albo było się jednym np. T5 na same T3. >.< A ta gra wygląda na o wiele lepiej zbalansowaną, ładniejszą, i sam design wygląda na mądrzejszy niż w P2W WoPie.

W takim razie zapraszam do naszej eskadry ;).

Zgadza się, gra jest dużo bardziej zbalansowana ( nie na durnego systemu HP ), tutaj tier 2/3 może ze spokojem konkurować z wyższymi, liczą się umiejętności pilota.

Ściągam, ale od razu mówię, że nie umiem grać. :rainderp:

Świetnie :D. Co prawda nowego PC będę mieć dopiero we wtorek ale może uda mi się usiąść na brata sprzęcie. Jak chcesz pograć to napisz (tutaj lub pw).

Ogłoszenie parafialne :ming:

Sobotę oraz niedzielę mam wolną więc gdyby ktoś chciał pograć partyjkę to od około godziny 10/11 rano będę.

Joystick właśnie przyszedł, zaraz go wypróbuję. :rainderp:

Profesjonalista widzę :D .

W piątek pod wieczór napiszę dokładnie o której będę, mój nick itp. Mam cały dzień wolny więc kupię kilka browarków i można grać.

Mogę załatwić kanał teamspeak z hasłem jak chcecie.

• Create New...