Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Frytek202

War Thunder

Recommended Posts

Też mogę się pisać 

HokeyPL P.pilota to 11 

USAF 10 tier

Świetnie!

Może pobawię się trochę Herbatożłopami i zdobędę Raptusa... :)

Świetnie!

Może pobawię się trochę Herbatożłopami i zdobędę Raptusa... :)

Moje staty są do niczego, ale nie martwcie się już wiozłem się za ich poprawianie.   :rainpriest:

Edited by WilkU

Ogłoszenia parafialne...

Mój nick : MrDrzevs

Start gry - sobota około 10:30

Koniec - trudno powiedzieć, mam wolne, kilka piw oraz do wykorzystania jeden dzień premium więc pewnie szybko nie skończę :ming:

Mi padło mikro niestety, poza tym nikt więcej nie pisał że chce więc nie widzę sensu aby zakładać kanał dla jednej osoby ;).

Jutro, szanowni państwo, to jest XXIV Trójmiejski Ponymeet, który mnie zaabsorbuje w 100%, gdyż jestem organizatorem :D Będę wolny w niedzielę wieczorem ;)

Rozumiem, w niedziele też pewnie trochę pogram.

Życzę udanej zabawy ;).

Miałem małą przerwę, ale ponoć w ten piątek ma wejść w życie Ground Forces (:lunaderp:) więc World of Tanks może już zamykać serwery :ming:

Z tego, co ja wiem, to czołgi będą dopiero 29 listopada.

29 listopada? Jak się nie mylę to wczoraj byłem na forum war thunder i mówili o 15 listopada... chyba że chodziło o zamknięte testy... hmm...

Tak czy inaczej World of Tanks już może pakować manatki :yay:

Ehh... A już miałem nadzieję że sobie pogram.

Ale dobre i to, to znaczy że niedługo powinny być dostępne dla wszystkich :)

Też sobie latam w tej gierce. Póki co mam zaledwie 9 poziom u ruskich. Nick w grze "Datkim".

Zamknięta beta czołgów rozpocznie się w okolicach 4 grudnia. Trzeba zadania wykonywać, by zwiększyć swoje szanse na dostanie się tam. Podobno będą codziennie coraz trudniejsze, a za najlepsze wyniki są nagrody rzeczowe. Ja mam wszystkie zadanka (3) póki co zrobione całkowicie.

Przypominam też o "Złotym listopadzie" - w każdą niedzielę można zdobyć kilkaset złotych orzełków. 

Edited by Dat

Ah ta piękna jesień, jest dokładnie tak samo złota, jak nasza ostatnia obietnica, dotycząca właśnie Złotego Listopada. Przetrzyjcie oczy i szybko włączcie War Thundera, bo w ten weekend macie szansę na zdobycie nawet 600 Złotych Orłów! Doskonale wiemy, że nasi gracze pochodzą z każdego zakątka globu, dlatego też event odbywać się będzie w dwóch turach,a co za tym idzie w każdej turze czeka na was 300ZO.
  • Pierwsza tura: Od Niedzieli, 17 listopada, 3:00 do 7:00
  • Druga tura: Od Niedzieli, 17 listopada, 16:00 do 20:00

• Za drugie zwycięstwo — 100 Złtych Orłów
  • Za czwarte zwycięstwo — 100 Złotych Orłów
  • Za siódme zwycięstwo — 100 Złotych Orłów

http://warthunder.com/pl/news/124-Zoty-Listopad-pl

Kolejna część eventu Złoty Listopad. Polecam zaglądać na stronę WT, by wiedzieć o tym na bieżąco.

Na jakiej zasadzie? Póki co to nie działa.

Działa, chyba. Są różne warunki do zdobycia tych orłów. Pierwsze zwycięstwo było dwa lub trzy tygodnie temu, a ostatnio Złote Bitwy (nie wiem dokładnie o co z tym chodzi), które było trzeba najpierw znaleźć. Na ich stronie pojawia się co tydzień informacja w jaki sposób można zdobyć złote. Dzisiaj akurat chodzi o konkretną liczbę zwycięstw.

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Ta strona także nie :)

Problemy dzisiaj mieli z serwerami. Już wszystko działa.

Edited by Dat
  • Upvote 1

• Create New...