Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Mam w okolicy sklepy, ale ceny są okropne. W Smyku za AJ i Cadance chcą ok. 55 zł, a ja pojedynczego ok. 30 zł

Do tego blindy za 14 zł...

Więc opłaca mi sie kupic Apple i Kredens za 27 zł plus przesyłka. Allegrowicz 100.0 % ocen, okazja jest :D

Wow te blindy to zdzierstwo...

Ale żeby nie było...

Triste widzę że trafiliśmy na jedną i tą samą osobę z PonyPoczty.

Od ostatniego posta minęło sporo czasu. Ja jakoś pod koniec czerwca na festynie szkolnym dorwałam Applejack i Pinkie Pie z maka (nie chcieli sprzedać). W Holandi kupiłam sobię jakąś koszmarną vinylową Twilight i Pana Cake. Z pony poczty dostałam Rainbow Dash i figurkę Twist. 

Ktoś bierze w akcji pokaż swojego kucyka ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mojego partnera wprawdzie nie ma na naszym forum ale też chce się pochwalić swoją kolekcją. ^^ Sorry za niechlujny link ale z androida wstawianie obrazu w spoilerach to mordęga.
http://x2.fjcdn.com/...a6aceedd3f8.png

 

:crazytwi3: Ile tegoo jest?! Ciekawe ile lat zbierasz, bo kolekcja jest gigantyczna :rarityexcited:

Skąd posiadasz figurkę Luny 3D? Z ebaya? Widziałam takie na Deviancie i są świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ile tegoo jest?! Ciekawe ile lat zbierasz, bo kolekcja jest gigantyczna
Skąd posiadasz figurkę Luny 3D? Z ebaya? Widziałam takie na Deviancie i są świetne.

 

Hm, kiedy to ja go wciagnelam w MLP...? 2,5 roku temu ale tak na serio zaczal zbierac dopiero rok temu. Po prostu jest kasiasty. Figurke Luny dostal ode mnie, jako pierwsza zamowilam taki model na DA wiec mam nadzieje ze bedzie bardzo wartosciowa kiedys (chociaz czubeczek grzywy sie oblamal w drodze :c ). Pewnie ta co widzialas na DA jest moja (jego, whatever).

 

Tym czasem do mnie doszla paczka z koszulkami min. z takim cudem :D Ta dziewczyna w koszulce to nie ja tak btw xD

 

deathismagic_1_52065498-413b-4a4b-91c4-8

deathismagic_5_large.jpg?v=1399578052

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do tego blindy za 14 zł...

 

I...Ile? *patrzy z niedowierzaniem* A że tak spytam - skąd Ty jesteś?

 

 

deathismagic_1_52065498-413b-4a4b-91c4-8

deathismagic_5_large.jpg?v=1399578052

 

Super ta koszulka! :D A tą zieloną z Lyrą to gdzie Twój chłopak kupił?

 

Mnie się ostatnio (tj wczoraj) poszczęściło i do kolekcji doszły mi RD i Skywishes po 5zł/ szt :P Świeżo wypucowane =w=

P7282372_zps397eccf3.jpg

 

I mały update mojego pokoju - zdjęcia w collage'ach żeby zajmowało mniej miejsca.

collage1_zps9c717ac0.jpg

 

collage3_zpsad3ac7a4.jpg

 

collage2_zpse2682278.jpg

 

 

Tak - podróby - nie wszystkie - też zbieram ^^" Oprócz tych jest jeszcze jedno pudło z podróbami i jedno z hasbrowską stajnią '80s :)

 

Edytowano przez ZłyKrólik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I mały update mojego pokoju - zdjęcia w collage'ach żeby zajmowało mniej miejsca.
Spoiler

 

 

 
 
Tak - podróby - nie wszystkie - też zbieram ^^" Oprócz tych jest jeszcze jedno pudło z podróbami i jedno z hasbrowską stajnią '80s
 

 

wow, no to jest dopiero świątynia! Nie ma co, Brony co się zowie z ciebie ;3 Ja mam zaledwie jedną półeczkę figurek i trochę gazetek, ale nie stać mnie na tak ogromne zakupy jak Twoje ^^" 

Widzę tam Draculorę. Monster High też lubisz czy po prostu się zapałętała jedna ładna wampirka? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ta koszulka! A tą zieloną z Lyrą to gdzie Twój chłopak kupił?

 

Dzieki :D Zielona koszulka byla z hottopic i taka sama byla na welovefine ale teraz nie mozemy jej tam znalezc. :c

 

Z innej beczki, dzisiaj znalazlam i kupilam takie oto karty do gry (nie do wymiany):

mlp-set02-decks-celestia-luna.jpg

 

W srodku mam karty z kolekcji Luna, Celestia, RD i Rarity. Dzisiaj spedilismy z godzine probujac rozkminic zasady gry- mega skomplikowane ale juz w miare ogarnelismy i rozegralismy runde. Teraz po przebudowie talii sprobujemy jeszcze raz. :D Mam nadzieje ze jesli na konwencie we wrzesniu bedzie rozegrac turniej to  nikt nie bedzie sie czepial mojej angielskiej talii. :P

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, no to jest dopiero świątynia! Nie ma co, Brony co się zowie z ciebie ;3 Ja mam zaledwie jedną półeczkę figurek i trochę gazetek, ale nie stać mnie na tak ogromne zakupy jak Twoje ^^" 

Widzę tam Draculorę. Monster High też lubisz czy po prostu się zapałętała jedna ładna wampirka? xD

 

Dzięki ^__^

Co do MH - koleżanka mnie troszkę zaraziła jakiś czas temu, ale do tej pory mam tylko Draculorę :P Nawet przeszło mi przez myśl kilka razy żeby kupić Frankie i Operettę, ale później przyszła refleksja: "za tę kasę mogę kupić tyyyle kucyków..." - kucyki wygrały ;)

 

 

Dzieki :D Zielona koszulka byla z hottopic i taka sama byla na welovefine ale teraz nie mozemy jej tam znalezc. :c

 

Buuu szkoda bo jest śliczna *___*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki ^__^
Co do MH - koleżanka mnie troszkę zaraziła jakiś czas temu, ale do tej pory mam tylko Draculorę Nawet przeszło mi przez myśl kilka razy żeby kupić Frankie i Operettę, ale później przyszła refleksja: "za tę kasę mogę kupić tyyyle kucyków..." - kucyki wygrały

 

MH nie jest takie złe aczkolwiek masz rację, kucyki są o wiele lepsze i pod względem serialu i cen zabawek. No bo jednak..dawać conajmniej 80 zł za jedną lalkę podczas, gdy i tak woli się kucyki..to jest właśnie to co nie pozwala mi kupić sobie Clawdeen lub Abbie. Tak czy siak, mam trochę kasy, może czas uzupełnić kolekcję o jakiś unikatowy gadżet/figurkę~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up 

Też miałam Sparkleworks tyle, że oryginalną, pudełkową. Z magnesikiem w kopytku ^^ Niestety było to za czasów kiedy Pegasis jeszcze nawet nie znałam więc oddałam zabawkę kuzynce, a ta gdzieś zgubiła/wywiozła :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A druga to niejaka Sparkleworks, z McDonalda ;) Dosyć zabrudzona,choć myślę, że zmywacz do paznokci da radę. Co ciekawsza, połowa jej włosów to dredy :D

6gcc76wj68ld_t.jpg

 

Nie sądzę, żeby to był dobry pomysł z tym zmywaczem. Lepiej użyj magicznej gumki albo gąbki z płynem do naczyń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest biała to raczej kolor się nie zmyje ;) Jest dość mocno zabrudzona, więc może spróbuję gąbki :D Pozostaje tylko problem całkowicie poplatanych i zlepionych włosków, Dorobić drugie pół włosów dredów?

 

A nie zmyje się kolor przy okazji? Takiego nie mam i nie wiem czy to jest normalny plastik czy pokryty lakierem :P

 

Co do włosów możesz najpierw wypróbować je rozczesać (delikatnie) później umyć szamponem, nałożyć na min 15 min odżywkę, pozniej włosy do wrzątku, wypłukać w tym wrzątku, i pod zimną wodę, późenij znów odżywka (na ok 5 min) i znów wrzątek itp i tak kilka razy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mam jedno zdjęcie na którym widać moje kucykowe duperele, więc mogę je wstawić. 

Są to pluszaki mojego autorstwa, przede wszystkim wersje pierwsze, testowe danych postaci, wiadomo, z czasem zmieniały się wykroje, sposób zrobienia grzywy itp. i o tyle o ile te pozmieniane i ulepszone powędrowały do nowych właścicieli, to te pierwsze zostają u mnie. Mam do nich sentyment i już. Raczej się ich nie pozbędę, no chyba, że to by była jakaś wyjątkowa sytuacja.

Poza tym widać jeszcze stadko randomowych kucy firmy mi niewiadomej, dwa kucyki z G2 i prawie całe mane 6 z Maka, (zabrakło Rarity ;_;). W tle załapała się jeszcze wielka Pocahontas i na dole widać trochę lalkowych głów, ale oj tam. Niewielka ta kolekcja, ale zawsze coś.

10480665_705278666206218_755862758184460

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja pluszaków własnej roboty. Kilka się rozjechało po świecie, zastało 10 małych i 6 większych:

my_little_pony_plushies_ii_by_slimarie-d

my_little_pony_plushies_by_slimarie-d7td

Oprócz nich mam jeszcze BB Rainbow Dash (przezroczystą) i dwie koszulki - jedną z Derpy, drugą ze śpiącą RD, pokazywałam je kiedyś bodajże gdzieś w wątku o gadżetach.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po ile byłaby taka Spitfire ?

 

40 zł. Ta jest jednym z pierwszych zrobionych przeze mnie kucyków, więc trochę koślawa, ale mogę zrobić nową:)

 

Biedronkowy asortyment trochę ubogi, zresztą nie tylko ten. Byłam dziś w Smyku i tam wystawiono przybory szkolne kategoriami, m. in. właśnie MLP. Biednie... Kilka rodzajów ołówków, najmniejsze farbki i kredki. A mi się marzy zeszyt przynajmniej 32 kartki... Jak sama sobie nie okleję to raczej nie da rady kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...