Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Bo zły królik tworzy armię, chce podbić świat... bo jest zły.

 

Tak, dokłądnie tak :TaTds:

 

Za bycie złym nie płacą.

 

Ja to nie? =w= Mogę dać kilka przykładów

 

 

Skąd bierzesz kasę na tyle zabawek? Mi półeczkę zaledwie pieszczoszków wypominają... :fluttercry2:

 

A tak na serio - praca + oszczędzanie + sprzedanie niepotrzebnych rzeczy + trochę szczęści i cierpliwości do kucyków :) Nic (niestety) nie przychodzi darmo.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie były cztery zestawy tylko jeden z nich już miałem wcześniej

Tak się obecnie prezentują figurki:

1470361_822854921060032_2068748174111252

Podziwiam nieco taką kolekcję figurek, stąd mam jedynie AJ, RD z gazetki oraz Flutterkę i Cadance z BB, ale za to Derpy jest świetna! :pinkie2:  Była w jakimś zestawie czy zamówiony custom?

 

W międzyczasie zamówiłam zwyczajny kubek z motywem MLP na Allegro. Jestem z niego bardzo zadowolona, ponieważ jakościowo jest bardzo dobry, a nadruk się ładnie prezentuje. :pinkiesmile:  Ostatnio powróciłam do plecenia żyłek, inaczej filofunów i wykonałam masową produkcję breloczków w kolorach postaci. Wykonuję nie tylko w kolorach głównych postaci, ale również tych w tle. Na razie plotę tylko na dwóch żyłkach, więc kolory mogą być niepodobne, ale to zależy od wizji. :pinkie4:

Najpierw kubeczek:

ZwMnhVj.jpg

NxYEn9O.jpg

ZXukZCd.jpg

 

Breloczki filofun:

 

Fluttershy

wZcf4yB.jpg

 

Księżniczka Luna

GKFNxmO.jpg

 

Pinkie Pie

rkxzLix.jpg

 

Applejack

XprIx7X.jpg

 

Vinyl Scratch

jwJUqVD.jpg

 

Posiadam jeszcze w motywie Scotaloo oraz Sweetie Belle, ale aparat nie chce współpracować  :pinkrage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triste, filofan się łatwo nie rozwiązuje. Kiedyś w tym robiłam i nigdy nic się nie rozwiązywało. Nawet moje koty miały z tego gryzak.

 

Z większej ilości żyłek robi się tak samo jak z dwóch. Po prostu kilka traktujesz jak jedną i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pytałem ponieważ, w podstawówce dziewczyny uczyły chętnych jak robić coś podobnego z grubej nitki... czy czegoś tam. Szybko się rozwiązywały. Ale skoro te przeszły "test kota" to jako breloczek sprawiłyby się znakomicie. Wystarczy poczekać do 2034 aż lokalny Rossman wprowadzi coś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mojego partnera wprawdzie nie ma na naszym forum ale też chce się pochwalić swoją kolekcją. ^^ Sorry za niechlujny link ale z androida wstawianie obrazu w spoilerach to mordęga.

 

 

O mamono, ile tego jest... *______* Kasa się zgadza  :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mojego partnera wprawdzie nie ma na naszym forum ale też chce się pochwalić swoją kolekcją. ^^ Sorry za niechlujny link ale z androida wstawianie obrazu w spoilerach to mordęga.

 

 

Gdzie on kupił tą zieloną koszulkę z Lyrą? *_________*

 

Aaaa! Kucykowe monopoly! Chcę *U*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie posiadam NA RAZIE żadnego kuca. Wczoraj chciałam kupic ale sie wstydziłam powiedziec mamie ze w ogóle chce je zbierac, to moja mama powiedziała ,,To czemu sobie nie kupiłaś?" :O Wielkie me zdziwienie, ze nie mówiła ze to dziecinne :O

Patrzę teraz na Allegro. AJ + Kredens za około 27 zł :O Wcześniej około 30 zł, teraz 27 zł?! Osiem osob kupiło, hmm.... Moze warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie posiadam NA RAZIE żadnego kuca. Wczoraj chciałam kupic ale sie wstydziłam powiedziec mamie ze w ogóle chce je zbierac, to moja mama powiedziała ,,To czemu sobie nie kupiłaś?" :O Wielkie me zdziwienie, ze nie mówiła ze to dziecinne :O

Patrzę teraz na Allegro. AJ + Kredens za około 27 zł :O Wcześniej około 30 zł, teraz 27 zł?! Osiem osob kupiło, hmm.... Moze warto?

Nie mawsz w okolicy żadnych sklepów z zabawkami ? Albo większych supermarketów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezenty z Pony Poczty:
 
"Zafoliowana" Fluttershy. Coś nie idzie jej to latanie  :fluttershy3: 
 

9vSPSzt.jpg



Brokatowa naklejka. Teraz zdobi konsolę.
 

MNrO7dO.jpg



Motylek zdobiący włącznik od Xboxa. Mam lepsze zdjęcia, ale na tym wyszedł fajny efekt. So much evil

GThyWiq.jpg



Do tego jakiś kucyk Fluttershy-podobny. Szkoda czasu na robienie zdjęć tym bardziej, że ledwie co te zgrałem.

EDIT. To Sunny Rays

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...