Skocz do zawartości

Dyskusja, oczekiwania...


Arjen

Recommended Posts

UPBIyrR.jpg?1

 

Nie, ten temat nie służy do spamu, offtopu i innych "takich tam".

Służy do dyskusji nad projektem, zgłaszania ewentualnych pomysłów, wątpliwości i tak dalej i jest zarezerwowany dla postronnych użytkowników, czyli nie biorących udziału w projekcie.

 

ZAKAZ PISANIA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU BIG SISTAH!

 

G4tlAk0.jpg?1

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Strony od 14 do 17 są jak to ktoś dobrze określił "dość intymne", po moim rozpoznaniu w sytuacji Moon Slash i Tamara tworzą bardzo dobraną parę, wystarczy spojrzeć w jaki sposób oni piszą toż to się szykuje większa sprawa. (a po zakończeniu się pobiorą ale pisze to tylko po to by wkurzyć Moon Slasha, jeśli to czytasz to wiedz że ja wiem :aj5: )

Link do komentarza

Ja tam oczekuję zagadek logicznych na poziomie "hard" lub "good".

Co się tyczy tak zwanych "stron imtymnych" to że tak się spytam...kiedy ślub? muszę wiedzieć kiedy dostarczyć cydr, gdzie no i co warzniejsze ile ma go być.

a świadkiem może być zwiezda XD

Link do komentarza

Ja bym widziała zadania dodatkowe dla poszczególnych zawodników np. Wysłać jednemu uczestnikowi prywatną wiadomość, że ,np. musi "zmusić" innego uczestnika do napisania lub wstawienia czegoś. W tedy zawodnicy musieliby trochę pomyśleć.

 

Ciekawe. Jakbyś to dokładniej widziała? :luna:

 

Link do komentarza

Hmm... Powiedzmy, że Wielka Siostra wyśle prywatną wiadomość np. MoonSlash'owi  żeby chociażby wywołał kłótnie z Tamarą i jeśli mu się uda to dostanie jakąś nagrodę, np. że nie wypadnie w najbliższym czasie, ale jeśli mu się nie uda to dostanie kare, np. „Podkówkę wstydu”, oczywiście musi być określony czas na to oraz jeśli by komuś o tym powiedział to także by dostał kare :)

Link do komentarza

MoonSlash i Tamara.

cóż za dobrana z nich para!

Ten oświadczył ta przyjęła

teraz tylko siąść do jedzenia.

Cydru mało?

nic nie szkodzi sytuację jakoś się załagodzi.

Cieszmy się i radujmy

Bierzmy cydr i balujmy!

Czy nowy członek forum nam dojdzie?

a może ktoś się rozejdzie?

amen,

 

Sorry Moon nie mogłem się powstrzymać XD

 

odnośnie oczekiwań...oczekuję ślubu tamary i moona oraz...większej ilości zadań bo to to jest za mało, stanowczo.

Link do komentarza

Shitstorm!, shitstorm!, shitstorm! ( krzyczy wyimaginowany tłum, gdyby taki tu był) to raz, po drugie jest coś lepszego od shitstormu ale nie mogę pisać o tym na forum o tematyce kucyków.

Edytowano przez Alder
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...