Skocz do zawartości

A gdyby tak... - Wasze pomysły i sugestie


Lukiner

Recommended Posts

Ok, więc proponuję odświeżenie loga. Narazie wysłałem informację do grafików, narazie przedstawię jak ja to mniej więcej widzę, wypowie się Kuoth, i inni.

- Obrazek powinien być oczywiście w ciemnych barwach. Granat, elementy czerni, może fiolet.

- Oczywiście musi być Luna. Jedna, dwie, parę - jak kto woli.

- Napis Avatar/Regent: Uniwersalny. To jest w takim miejscu, żeby po ew. "zmianie warty" modyfikacja nie zajęła duża czasu. Może to być po prostu wolny kawałek nieba, albo jakaś tabliczka wbita w ziemię, którą można łatwo edytować. Czyli dobrze byłoby mieć wersję "przed" dodaniem napisów.

- Fajnie jakby srebrny księżyc był :lunaderp:

- Styl. Domyślam się, że odbędzie się mała walka na style. Supernowoczesny z neonami itd. kontra bardziej staroświecki.

No i jakiś ładny cytat o nocy... jakieś pomysły? :lunaderp: Mi się podoba:

"Noc jest porą słów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten panel z miejscem na Avatara i Regenta, jest bardzo zgrabny.

Z wybranych Lun 2 są świetna, ale "klacz robią dobrze" ( :rainderp: ) czyli Luna w stroju Mare Do Well jest lipna :c. Kolorystyka... mógłbym prosić o Lunarne barwy? Granatowy, gwieździsty, święcące srebrne elementy, coś takiego. Cieszę się, że zaczynamy od tak wysokiego poziomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś przywróci My little Villain! I dobrze by było, żeby wreszcie wybrać najlepszy sen dla Celestii! Chyba dział "Wymyśl sen" jest bardzo zaniedbany. Pamiętniki też należy odświeżyć. Fajnie by było też zrobić specjalny komiks, taki pojawiający się co tydzień, który opowiadałby o przygodach luny, walce z czarnymi charakterami (takimi jak Discord) i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś przywróci My little Villain! I dobrze by było, żeby wreszcie wybrać najlepszy sen dla Celestii! Chyba dział "Wymyśl sen" jest bardzo zaniedbany. Pamiętniki też należy odświeżyć. Fajnie by było też zrobić specjalny komiks, taki pojawiający się co tydzień, który opowiadałby o przygodach luny, walce z czarnymi charakterami (takimi jak Discord) i tak dalej.

1. My Little Villain nie cieszył się prawie żadnym zainteresowaniem, chociaż i tak to nie była moja decyzja by się go pozbywać.

2. Spokojnie, niedługo reaktywuje "Wymyśl Sen" bo to fantastyczna zabawa, potrzeba tylko trochę czasu.

3. Nie jestem grafikiem, za dużo pracy, od tego jest pamiętnik, który też zacznę niedługo pisać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...