Skocz do zawartości

A gdyby tak... - Wasze pomysły i sugestie


Lukiner

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dlaczego przy odpowiedziach do Luny i NMM jest bialy prostokąt? Czy to znaczy, że wątek jest zamknięty?

Jeśli tak to dlaczego? Ja żądam odpowiedzi na moje pytanie!!!

Tak, jest zamknięty. To są ODPOWIEDZI, więc nikt prócz zarządzających działem nie ma prawa tam pisać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobra misie ptysie patysie... Wpadłem na pomysł kolejnej, prawdopodobnie dziwnej, pbf'o pochodnej zabawy...

Kto z Was nie marzył o przeżyciu całych 24 godzin z Luną... Na tym ma polegać ta "zabawa".

Każdy z was będzie mógł przeżyć z Luną całe 24 godziny. Wymagania? Tylko jedno... jednak zdradzę je gdy zabawa już ruszy...

Każdy post będzie odpowiadać około minucie, chyba, że ktoś zacznie rozpisywać fanfika... logicznym jest, że wtedy ucieknie trochę więcej czasu...

Do rzeczy... zabawa i tak powstanie, jednak zanim to nastąpi proszę was o jakąś opinię, albo coś...

Minucie? Przesada. Może parę, albo kwadrans? ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arjen, może wprowadziłbyś galerię do działu? Jest kilka takich tematów ala "Arty", "PMV", a w tematach trochę chaos...

Za czas jakiś podrzucę Ci jakieś zabawy ;).

Bardzo bym chciał uniknąć sytuacji, w którym większość tematów jest gdzieś "głębiej" bo jak wiadomo userom często nie chce się wchodzić dalej, a "Galeria Luny" to bądź co bądź moja perełka odkąd zacząłem tradycję niemal codziennego wrzucania tam artów. Ale dziękuje za propozycję! A co do zabaw, byłoby wręcz cudownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arjen, może wprowadziłbyś galerię do działu? Jest kilka takich tematów ala "Arty", "PMV", a w tematach trochę chaos...

Za czas jakiś podrzucę Ci jakieś zabawy ;).

Aż fajnie dojść do wniosku, że się zapoczątkowało nową modę...

Wybacz, ale jestem za hipsterkim podejściem, czyli:

Zacząłem modę, gdy stała się zbyt modna, porzucam ją przez bycie zbyt mainstreamową :rainderp:

Pierwsza "galeria" powstała chyba u Pinkie, jeszcze w maju... :drurrp: U Luny się to nie sprawdzi.

Arjen... co byś powiedział na osobny dział na Nightmare Moon?

Takie rzeczy raczej pisz mi na PM... nie zgodziłbym się :luna3: ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemuur zrzęda zaczyna trajkotać o nieładzie w dziale - proponowałbym przypiąć sugestie, bo trochę znikają w tych wszystkich tematach, a są dość ważne... ( pewnie jeszcze nie raz złożę podobne propozycje, z góry przepraszam, bo to na bank stanie się irytujące xD ) Co do zabaw... Myśleliście o czymś takim, jak Equestria nocą? Dajecie kucyka, a użytkownicy piszą, jakie mógłby mieć zwyczaje nocne, co robić np. po kryjomu, gdy wszyscy już zasną :P. Sporo bawicie się też w sesje... Taki koncept wpadł mi do głowy - "W poszukiwaniu słońca" - W Equestrii od kilku dni nie można wznieść słońca, kuce zaczynają się martwić, Luna, jako królowa nocy otrzymuje misję - dobrać załogę ( graczy ) i zbadać sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemuur zrzęda zaczyna trajkotać o nieładzie w dziale - proponowałbym przypiąć sugestie, bo trochę znikają w tych wszystkich tematach, a są dość ważne... ( pewnie jeszcze nie raz złożę podobne propozycje, z góry przepraszam, bo to na bank stanie się irytujące xD )

Co do zabaw... Myśleliście o czymś takim, jak Equestria nocą? Dajecie kucyka, a użytkownicy piszą, jakie mógłby mieć zwyczaje nocne, co robić np. po kryjomu, gdy wszyscy już zasną :P.

Sporo bawicie się też w sesje... Taki koncept wpadł mi do głowy - "W poszukiwaniu słońca" - W Equestrii od kilku dni nie można wznieść słońca, kuce zaczynają się martwić, Luna, jako królowa nocy otrzymuje misję - dobrać załogę ( graczy ) i zbadać sprawę.

Tak, i całą ekipą wpaść do pokoju Celestii!

- Siostro, miałaś wznieść słońce!

Dołączona grafika

- Jakie słońce?

Dołączona grafika

Co kucyki robią po zmroku...? Dobre :raritylaugh: Userzy lubią takie sprawki.

Kuoth, co myślisz o podpięciu sugestii...?

Już przypiąłem, dzięki Lemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Może mam błędne informacje, ale czy ten nocny salceson nie ma 2 regentów?

6q87y.jpg

Tu jest info o jednym, a działa 2... Niektórych użytkowników wprowadza to w błąd (albo nie widzią), przez to ktoś do mnie napisał o wpisanie na listę fanów. Co samo w sobie sugeruje, że się nieco obijacie tutaj... jak jest w rzeczywistości? Nie wiem i mam to gdzieś. Tak tylko zwracam uwagę, że brakuje tu jednego nicku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Może mam błędne informacje, ale czy ten nocny salceson nie ma 2 regentów?

 

Tu jest info o jednym, a działa 2... Niektórych użytkowników wprowadza to w błąd (albo nie widzią), przez to ktoś do mnie napisał o wpisanie na listę fanów. Co samo w sobie sugeruje, że się nieco obijacie tutaj... jak jest w rzeczywistości? Nie wiem i mam to gdzieś. Tak tylko zwracam uwagę, że brakuje tu jednego nicku.

 

Gdybyś miał to gdzieś nie napisałbyś bez tego posta. Proste. Działa dwóch regentów, obrazka działowego zmieniać mi się nie chciało. Nie obijamy się, skupiamy się na tym co ważne. Co do salcesonu - przynajmniej coś robi. Zmykaj już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Z małych projektów, które chciałbym przeprowadzić w przyszłości:

 

 

Przetrzepać starą galerię (z której zawsze byłem dumny, dopóki nie została zaniedbana) i wyciągnąć z niej najlepsze arty. Pewnie po wyborach na regenta się tym zajmiemy :luna:

Okej~ Sosen

Edytowano przez Ares
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...