Skocz do zawartości

[My little galeria] Czyli kucyk z modeliny


WilczeK

Recommended Posts

Witam !

 

Może już mnie znacie ze starego tematu [http://mlppolska.pl/watek/3634-my-little-warsztat-applejack-by-wilku/] Brałem się za prace lecz zawsze coś szło nie tak i zapał znikł.

Jakiś czas temu znowu zacząłem i efekty są już  widoczne. Praca jest skończona i zapraszam do oglądania i oceniania.

 

A teraz o niej samej:

Jest to oczywiście AJ (chyba że poszło aż tak źle i nie wygląda , nie będę się brał się za robienie 2 formy,  znanej z ,,Equestria girls'' ;D Czy będe robił kolejne kuce ?  Zobaczymy :D

Słabym punktem są oczy które wykonane zostały strasznie nie zręcznie, może kiedyś je poprawie :D

Wiem brak ust ale zostaną dorobione, zdaje się że to nie jest taka łatwa część pracy jak wygląda ;)

 

2013-06-26+12.33.46.jpg

 

2013-06-26+12.34.01.jpg

 

2013-06-26+12.34.18.jpg

 

2013-06-26+12.34.27.jpg

 

2013-06-26+12.34.43.jpg

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Pinkie Pie, Pinkie, zrób Pinkie! *U* Pinkie musi być! *U*

A tak w ogóle to podoba mi się, ulepione to ładnie, oczek trochę można się czepiać, ale oj tam. Jest fajnie :3 Aż mnie naszło żeby coś ulepić. Pierwsze co zrobię jak wrócę do domu to poszukam modeliny ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wow, dopiero teraz to widzę. Ciekawi mnie ile czasu w to cudeńko włożyłeś. Włosny.ogon,grzywa wyszły po prostu przefajnie, tułów też niczego sobie,te detale w tak małej figurce,no no noo! 8D Faktycznie można by było zrobić jeszcze jakiegoś kucynka, bo szkoda Twojego talnetu by ich nie robić. Poza tym prawdę mówiąc,gdyby było takich więcej można by pomyśleć o sprzedaży,bo ta jakość jest naprawde dobra i mysle że jakby się Ciebie jakoś rozreklamowało to nie brakłoby kupców. Dlatego rób,rób,wejdź w wprawę i zarabiaj 8D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turoń - co racja to racja! Ta modelinowa figurka jest o wiele lepsza od tych dziadowskich od Hasbro :P  Tylko modelina to modelina. W podróży różne rzeczy się dzieją... A to huragan, a to powódź - nie zaraz... wystarczy nasz piękna polska poczta by to wszystko było w jednym :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turoń - co racja to racja! Ta modelinowa figurka jest o wiele lepsza od tych dziadowskich od Hasbro :P  Tylko modelina to modelina. W podróży różne rzeczy się dzieją... A to huragan, a to powódź - nie zaraz... wystarczy nasz piękna polska poczta by to wszystko było w jednym :3 

Ale modelina jest stała i twarda. Gorzej jakby to była plastelina 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...