Skocz do zawartości

Cześć Poniaczki!


Rasiak

Recommended Posts

Z tej strony Rasiak, jedni mnie znają inni nie;  w fandomie siedzę już trochę ale jakoś nie miałem okazji wcześniej wpaść na to forum i się zarejestrować. Tak więc jako że ostatnio słyszę opinie iż jestem "kucykowym hejterem", "nie bronym", "działaczem na szkodę fandomu" i "złym człowiekiem" to postanowiłem wpaść, zarejestrować się i wyprowadzić was z błędu :3 Pytajcie o co chcecie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila. Nowy w stadzie!

Jeżeli przez stado rozumiesz to forum, to tak, nowy.

 

Jakie książki lubisz?

Fantasy i powieści kryminalne najbardziej :3 Ale na przykład wiedźmina to ścierpiec nie mogę. 2 pierwsze ksiażki są super a od Krwi elfów to już mnie samego krew zalewa ;_;

Grałeś/oglądałeś kiedyś pokemony?

Oglądałem, jakoś tak pod koniec Jhoto League przestałem chyba :3 A co do Grania to grałem bardzo dużo w pokemon stadium, pokemon emerald, pokemon fire red, rescue team etc.

Ulubiony film?

Pulp Fiction/Ojciec chrzestny/Władca Pierścieni(całą trylogia) JEst tego troche chociaż specjalnie filmów nie oglądam :3

Lubisz banany?

Tak, bardzo. Chociaż wolę arbuzy :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Lubisz Anime?

Niektóre chińskie bajki są nawet fajne.

 


2.Ulubiony kuc drugoplanowy?

Doctor Hooves :3


3.Lubisz zimny klimat?

Zależy jak bardzo zimny i czy mam na sobie coś ciepłego, ale na pewno wole zimę od lata


4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

5.Lubisz kraje Skandynawskie?

Brak zdania


6.A Lukrecje?

Są okej


7.Myślisz że ile tu wytrzymasz?

Pytanie powinno brzmieć ile wy wytrzymacie ze mną.


Kto rzuca w ciebie takie kalumnie?

Mystheria i jej miniony z you tuba oraz spora część fandomu, długo by wymieniać :v


Jakiej muzyki słuchasz?

Tej co mi wpadnie w ucho. Dużo poniakowych kawałków, elektronika, Daft Punk (inb4 get lucky, ich nowy album całkiem ssie) etcetera.


Interesujesz się tradycyjnym RPG?

Próbowaliśmy się w to bawić kiedyś ze znajomymi ale nigdy nic z tego nie wyszło ;_;


Tworzysz coś? Muzykę, opowiadania, rysunki?

Na muzykę jestem zbyt niecierpliwy aby nauczyć się obłsugi programu, opowiadań nigdy nie kończę a rysować nei potrafię.

Rasiak grasz w LOL'a ? :ming:

Trochę, czasami, tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy sądzisz, że dostaniesz pierwszego perma?

Nie prędko

 

 

 

Po jakim czasie zdejmą Ci tego perma?

Zależy czy jest tu w Administracji ktoś z Elity :fluttershy4:

 

 

 

Lubisz gruszki?

Tak ale najbardziej te twarde :3

Edytowano przez Rasiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


Kto rzuca w ciebie takie kalumnie?

Mystheria i jej miniony z you tuba oraz spora część fandomu, długo by wymieniać :v

 

Za wypowiedzi innych na moim kanale nie odpowiadam, ale prawdą jest, że zacząłeś komentować w celu prowokowania innych i sam sobie naganiałeś tą spiralę nienawiści, jaka wokół Ciebie powstała, więc zgrywanie teraz poszkodowanego jest nieco nietrafione. Nie przypominam sobie też, bym używała wobec Ciebie którejkolwiek z wymienionych w pierwszym poście określeń.

 

Mimo wszystko witam serdecznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh nein! Das is kleine Rasiak! Sich verschanzen!

Znów będą krzyki o elity D:

 

 

 

 

 

 

 

Witaj Rasiak, miłych i udanych trolli na forum ci życzę : P I skoro mogę o coś zapytać to zapytam - na tegoroczne MLK się wybierasz, czy znowu dostałeś bana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...