Skocz do zawartości

No ten... Salve


Roześmiany Jacek

Recommended Posts

Mimo iż wiem jak zacząć, jestem jednak nowy i może nie jest to mój pierwszy post, ale i tak chciałbym coś napisać.

Więc... Hmmm...

-Witam wszystkich serdecznie!

-Nieee, to jest oklepane.

-To może... Siema!

-Nie w twoim stylu.

-Hejoł!

-Proszę cię, wysil mózgownice!

-No to może...

-No?

-Salve!

-Better...

Jestem Morviles, przeżyłem już czternaście zim (piętnasta w drodze!) i jestem dziwny... Nie, to chyba za mało.

Okłamałbym wszystkich, gdybym powiedział, że interesuję się inkwizycją, gdyż nie interesuje mnie ona w żadnym stopniu.

Jednak jej metody to już zupełnie inna bajka :crazy:

Ogółem jestem zafascynowany tematem tortur, metod i narzędzi męki. Od Azteków, po Koreę i inne kraje totalitarne.

Co jeszcze... Lubię fantastykę, post-apo w formie zarówno gier jak i książek. Ostatnio również zauroczył mnie klimat steampunk.

Wincyj może... em... lubię pisać, jednak nie jest nic wielkiego i umiejętnego. Dopiero zaczynam :3

Hmmm ja sam mogę was mało interesować... Może walnę szablonem.

Kucyki oglądam od czerwca zeszłego roku. Słyszałem trochę od znajomego z koła plastycznego i obejrzałem kilka parodii w internecie, które spowodowały, że powiedziałem sobie "Ciekawe jak wygląda oryginał." Do pierwszego sezonu podszedłem z dużym dystansem i patykiem u boku. Do drugiego i trzeciego w sumie też... Mimo ilości obejrzanych rysunków, animacji i przeczytanych fanfików, wciąż uważam to za <Ocenzuruję to, bo zalejecie mnie hejtem i przestaniecie mnie lubić, chociaż i tak mnie nie znacie, ale lepiej kogoś nie znać, niż być przez tego kogoś nielubianym> Dlatego nigdy nie nazwę się Bronym. Brony to osoba, która jest konkretnym fanem MLP i ogólnie kucyków. Ja natomiast jestem jakoś pomiędzy nim, a hejterem :)

Dalej szablonem? Czemu nie.

Moja ulubiona postać do Discord... Ta-dam! koniec.

O trzech rzeczach się nie mówi: Polityce, religii i gustach muzycznych.

Dlatego też nie powiem, że słucham w głównej mierze metalu, ale mam pojedyncze zespoły lub piosenki innych gatunków muzyki.

To tyle? Chyba tak... Rozpisałem się trochę, ale mam nadzieje, że to problemem nie będzie. Chciałem się po prostu przedstawić... I chyba to zrobiłem. Nie, ja się nie przedstawiłem. Ja opowiedziałem o sobie, chociaż przedstawiłem się na początku, więc przedstawiłem się i opowiedziałem o sobie. Ogółem to napisałem posta takiego startowego, by powiedzieć "hejka", a wyszła z tego historyjka.

Na koniec dodam, że moje ulubione fanfiki to: Sweet Apple Massacre, Czas i Harmonia, Past Sins, Fallout Equestria i Antropologia :D

 

(Jeżeli post jest zbyt długi, najmocniej przepraszam, nie chciałem... Wystarczy napisać, że coś nie tak i skrócę to do przywitania i przedstawienia się.)

Edytowano przez Morviles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37475513.jpg

 

( Padłem )

 


Ogółem jestem zafascynowany tematem tortur, metod i narzędzi męki. Od Azteków, po Koreę i inne kraje totalitarne.

 

Robi się ciekawie... możliwe że znajdziemy wspólny język...

 

Witamy na forum, rozgość się :rarityexcited: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Здравствуйте, товарищ. Dobrze że te powitajki tak jakoś zyskują na jakości. Więc mówisz, że tortury? Fantastyka i post-apo? Znajduję w tobie wartościowego rozmówcę, może kiedyś nadarzy się okazja do dyskusji. Ale mam na początek kilka pytań.

1. Interesujesz się tradycyjnym RPG (różne rodzaje, jak na przykład Dungeons&Dragons)?

2. Podejście do życia.

Mówiłeś, że nie dyskutuje się o polityce i religii, więc koniec pytań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fandomie dobrą opinię wyrobiłem sobie dość dawno, a właściwie jakoś rok temu, gdy poznałem towarzysza Vanieczkę, który mi wszystko ładnie pokazał.

Jeśli chodzi o SAM'a. Też lubię mhroczne klimaty gore-grimdark, ale SAM urzekł mnie swoim urokiem osobistym. Nie wiem jak wy, ale ja czytając to podchodziłem do niego z sporym dystansem i śmiałem się jak przy "Pinkie Pie learns a new word". To było właśnie aż tak idiotyczne, bezsensowne i dziwne, że powinni doczepić temu tag Comedy na pierwszym planie. Mimo zawartości, ten fic (jak kiedyś wspominałem) nie zadowolił mnie. I nie chodzi tu o fabułę, ale o zrycie mózgu.

Na koniec tej dziwnej recenzji, polecam wszystkim dziwnym przeczytać SAM'a nie w formie bezsensownego Gore, a w formie komedii, bo wasze poważne podejście do tego dzieła trochę mnie niepokoi.

 

1. Interesujesz się tradycyjnym RPG (różne rodzaje, jak na przykład Dungeons&Dragons)?

Zagrać w takowe okazję miałem tylko raz, a czasu było tyle, że stworzyłem postać :P Prawdę mówiąc: jarają mnie takie rzeczy, ale czasami wolę sam stworzyć prostego Role Playa niż kupić jakiś zestaw.

2. Podejście do życia.

Po 1: Myślę na podstawie "apwnhgwanha".

Po 2: Nie mam chyba takowego. Żyję... Żyję jak żyć mam, świadom końca życia jestem i nie przeszkadza mi to w życiu.

Edytowano przez Morviles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj, mój kociaku. Witaj w ciemnej stronie internetu, zrodzonej z 4chana, powstałej na www.leagueoflegends.pl. Znajdziesz tu wszystko, czego Ci potrzeba; Od alkoholików, przez atencyjne prostytutki, na wikingach i zapalonych twórcach nie kończąc!

Tak na poważnie: Trochę temu obrzydziłem mu to forum, nie wiedzieć czemu, jednak tu wrócił.

+ Jest to czwarty znany nam tutaj gracz GMP [Gothic Multiplayer]. Byle nas więcej. Może nasza sława, Arashel, posłuży za główną atrakcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...