Skocz do zawartości

Rzemiosło moje


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dobra, NATG się skończyło, reszta szkiców:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kilka innych leży w galerii na dA, bo nie są jakieś wybitne i nie chce mi się ich tu wrzucać.

A, i jeszcze jedno. Paćknąłem Tarrowego Strażnika Świtu. Żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia jego twarzy w momencie kiedy to dostał, bo niszczyła system.

Dołączona grafika

I link na dA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Khy, khy. Wykopuję temat spod tony kurzu, nie zwracając uwagi na alergię.

Miałem robić jedną stronę tego dziennie. Z każdego odcinka po kolei. Pięć miesięcy temu rysowałem przez tydzień. Przerobiłem 2 pierwsze odcinki.

I nie mówcie że super rysuję, bo wyglądają jak z serialu. To nie jest twórczość, tylko odtwórczość.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

No super, odkopał i teraz muszę uzupełniać.

 

Rozbiję sobie to na kilka porcji i będę dzień po dniu wrzucał, coby więcej atencji przyciągnęło. I raczej będzie lądowało tu wszystko, to beznadziejne i mniej beznadziejne. I to w miarę niezłe też.

 

Na początek jakieś randomowe bazgroły, testowałem pożyczony od koleżanki tablet (który później sobie zakupiłem, miałem dosyć starego, chętnie odsprzedam komuś)

Insta_FS.jpg

Metal_Luna_wip.jpg

Nieskończone

 

Tutaj z kolei garść bazgrołów ołówkiem ze szkicownika, gdzieś z okolic lutego/marca, przeważnie na uczelni tworzone. Kilka w domu chyba. Uwaga, bo jest ciut shipowo. Trochę kissu-kisuu itp. 

Flutterdash_sketches.jpg

Te są meh dosyć, dopiero się rozrysowywałem

Flutterdash_2.jpg

Te są najlepsze z całej serii

Flutterdash_3.jpg

Się rozpędziłem

Flutterdash_4.jpg

Flutterdash_5.jpg

To na dole to nieudany kuc po twardym lądowaniu.

Twilestia_sketches1.jpg

Celestia między nogami Twilight. 'nuff said.

Na razie tyle. Następna porcja jutro. Czy jakoś tak. W niedzielę mniej więcej, przed poniedziałkowym wschodem słońca.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedzią, kolejna porcja archiwalnych bazgrołów.

 

Siper chciał ujeżdżającą go Twilight:

TwixSiper_post2.jpg

TYLE FILTRÓW!

 

I takie tam skutki uboczne czegoś co tworzę dla Sipera:

Pony_base_360_wip.gif

 

Pony_base_360_wip6.gif

Niezbyt dokończone

 

clip%20(2013-08-27%20at%2007.16.07).png

Jakaś wariacja na temat filly FS o której zapomniałem wczoraj:

FillyShy.png

I bazgroły na nowym tablecie (uwaga bo jedno shipowe jest mocno):

TwiLuna_sketch.png

Takie tam, w sumie nie wyszło źle. Pyszczki ciut nie pasują.

Celestia_Twicrown.jpg

Tric chciał

Blossomforth_and_Cloud_Kicker.png

Dolar chciał

Vinyl_vs_Tavi.png

Amol chciał

Practise_comp.jpg

Tak wygląda ekspienie tabletów. Wytrzymałem tydzień.

Jak widać, większość to niedokończone bazgrołoszkice i inne takie tam. Rzadko kiedy coś kończę, bo zwykle coś mnie wyprowadza z równowagi/dostaję smuta/inne katastrofy. Ostatnio ciut się poprawia, ale to zobaczycie jutro. O ile będziecie coś tu pisali. Nie chce mi się postować tego dla samego siebie. Pisajcie, a będzie wam dane.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już same szkice są niesamowicie dobrze narysowane, a gotowe rysunki to małe arcydzieła. Ujeżdżająca Twilight jest świetna, Vinyl z Octavią są świetne... nie oszukujmy się, wszystko jest świetne :fabulous:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Majk, bardzo ładna kreska, a pomysły zacne. Aczkolwiek ja już to chyba kiedyś mówiłem, prawda? No jasne, że tak, ale nikt mnie nie słucha. A ja przecież mówię jak jest.

 

Choć w moim osobistym Top nadal numerem jeden pozostaje "random request". Jest genialny:

 

dZFpcYV.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooo, dzięki za odpowiedzi, coraz więcej was. I chyba pobiliście rekord tematu w ilości odpowiedzi pomiędzy moimi postami, brawo dla was!

Also, Mejker. Nie mam pojęcia jak mogłem zapomnieć o tym kejozie, tym bardziej, że był tuż obok jednego z wrzucanych bazgrołów. Dobrze że to naprawiłeś, dostajesz osobne brawa.

Zasłużyliście na kolejną porcję zaległych bazgrołów, chyba przedostatnią. Później już będą wrzucane na bieżąco.

Na pierwszy ogień więc lecą "studia" serialu. Czyli bazgroły czynione wgapiając się w screeny z serialu. Po przerwie w rysowaniu z powodów bloka artystycznego i innych dołów musiałem się jakoś wkręcić z powrotem i przypomnieć sobie jak bazgra się kuce. Mniej więcej 5-10 minut na jednego schodziło.

Pony_improv_s1e5.jpg

Kijowe skany, bo spirala od szkicownika odstaje.

I takie już prawie całkiem nowe bazgroły, bo z sierpnia, tabletami rzeźbione. Na NATG na Equestria Daily. Klikajne obrazki prowadzą do deviantArtöw:

lyra_with_a_handy_tool_by_maddermike-d6i

Perspektywy Lyry i silnikoczegośtam się rozjechały, nie chciało mi się przebazgrywać połowy tego ramienia.

ponka_the_rice_overlord_by_maddermike-d6

"A pony on a hilltop/a pony on the rise"

giant_fluttershy_or_tiny_applejack__by_m

A, tak teraz mi się przypomniało jeszcze, że kiedyś taką Twi nabazgrałem w Paincie tabletem. A jak już ją daję, to dorzucę też bazgroła myszką w mniej niż 5 minut. Albowiem nudziło mnie się.

Twi_Paint.png

Nawet podobają mi się kształty i proporcje, musiałbym to jakoś rozwinąć kiedyś.

Mouse_sketch.png

Nabazgrzone w momencie nadmiaru negatywnych emocji. Chyba pomogło, bo później zebrałem się do stworzenia tamtej FS i AJ.

Na teraz tyle. Następna porcja za 24+/-6[h]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...