Skocz do zawartości

Spóźnione powitanie


Hidoi

Recommended Posts

Witajcie, na tym forum jestem od paru miesięcy, a jakoś nie chciało mi się pisać tego, to teraz napiszę.

 

Otóż mam na imię Martyna, a pegasister jestem od zimy/jesieni tamtego roku.

Moje zainteresowania to rysowanie, kocham rysować kucyki i EG, pozwólcie, że okazjonalnie wstawię do tematu jeden rysunek.

chrysalis_by_xchrysalisssx-d6gptjj.png

Mi się średnio podoba, ale jak widać ludziom na Deviantart bardzo.

Lubię jeszcze śpiewać, do tego mam talent akurat, ale go ukrywam na razie.

Słucham głównie Hollywood Undead, oczywiście fandomowej muzyki i czasem Gangsta Rapu.

Oprócz MLP oglądam też Adventure Time, Littlest Pet Shop (ja to nawet lubię O.o)i kocham czytać Harry'ego Pottera.

Na profilu macie dokładniejszy opis, ale jak coś chcecie to się spytajcie, to wam to wytłumaczę bardziej :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi spóźnionymi tematami to ciekawie jest

 

Nabijanie postów. Moim zdaniem zakładanie tematów ''powitalnych'' po kilku miesiącach jest desperacką próbą zwiększenia ilości postów na liczniku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejoł

Wnioskując z profilu masz 15 lat, długie czarne włosy, jeszcze dłuższe nogi i i oczy w których można się utopić (ok, ok to tylko moje fantazje, ale przecież trzeba być dobrej myśli prawda, stwierdzenie o twoim wieku nie jest fantazją ;P)

 

Lecę dalej, wnioskując z nicku jesteś otaku i to wszystko co mogę powiedzieć o tobie bez uciekania się do prymitywnego "czytania profilu. Sherlock Holmes nie czytał profilu podejrzanego na FB for fucks sake.

 

Ok zbaczam z tematu, heh cały ten post to jeden wielki off-top.

 

Krótko a treściwie

Witam

 

Ps. czytasz mangę? a jeśli tak to gdzie kupujesz?

(jakiś sklep lokalny, sklep internetowy?)

Edytowano przez Pan E
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 15 lat. Włosy mam czarne, przynajmniej teraz.

Nóg nie mam jakichś jak zyrafa, oczy mam ładne, błękitne z wieloma odblyskami.

Co do anime, trudno powiedziec. Nie jestem otaku jak jestem brony.

Powiem, że lubię rysować mange, często oglądam jakiejś tam anime, uwielbiam to i jestem po stronie otaky i dostaję nerwicy, gdy ktoś mówi na to bajka, słucham czasem muzyki i interesuję się bardzo Japonią, oraz kiedyś znam dekorowalam profy w stylu anime.

Ale nie uważam się zpap otaku. Czemu?

Nie znam dużooo9ooo9p anime, nie czytałam mangi, jedyne co miałam z Japonii to pocky, nie udzielam się na forach.

Więc sama ocen c:

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc sama ocen c:

 

Z czego wnioskujesz, że jestem dziewczyną?

Myślałem, że po twym karygodnym błędzie (sarkazm) ołwer hir, zdążyłaś już ogarnąć np. czytając profil (wiem wiem, sam sobie zaprzeczam Sherlock Holmes nie czytał profilu ;P) iż jestem przedstawicielem płci męskiej.

 

Odnosząc się do twojej wypowiedzi, możesz mieć 14 lub 15 to najbardziej prawdopodobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...