Skocz do zawartości

Najlepsze chwile w grach .


WilczeK

Recommended Posts

Cześć !

 

Każdy grając w swoją ulubioną grę ma chwilę które robią na nim te największe wrażenie, to właśnie dla nich przeznaczam ten temat. 

 

Zauważyłem że na forum niema jeszcze tematu w ten deseń. No  więc to polega na tym że  przedstawiamy sobie scenę z gry (oczywiście filmik)

Pisząc tytuł Gry.  

 

Jeżeli materiał jest dłuższy i chcemy pokazać  tylko jego część to wstawiamy też przedział czasowy (np: 4:42 - 12-51)  

 

Pamiętamy oczywiście żeby wcześniej ocenić scenę przedstawioną przez poprzedniego użytkownika w minimum 2 zdaniach +  ocena punktowa od 0 do 10. 

 

Zaczynamy ! 

 

Medal od honor 2010 końcówka misji piątej  ,, W brzuchu bestii''  [ Brak przedziału czasowego]

 

http://www.youtube.com/watch?v=Qg4tRUGq3jg

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza

Co prawda ostatnia część MoHa w jaką grałem to był AA, po recenzjach byłem nieco zrażony do tych najnowszych części jednak widzę że nie jest źle... hmm powiem więcej naprawdę ciekawie to wygląda. Muszę przyznać że walka w tych górach / wzgórzach robi wrażenie. Wydaje mi się że przeciwnicy są trochę przygłupawi, jednak nie na to się powinno tutaj patrzeć. Jeżeli chodzi o ten moment w grze to ze spokojem mogę dać 8/10. Obrona przed tymi "wojownikami z gór" wygląda super.

 

 

Ode mnie :

 

Call of Duty: World at War PC - Little Resistance

Czyli nic innego jak Lądowanie na Pelileu.

 

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza

Gdy byłem młodszy ta scena robiła  zawsze na mnie wielkie  wrażenie. Gra ma już prawie 5 latek na karku ale trzyma kądycję   :aj5: .  Klimat  budowany przez te wybuchy pocisków moździerzy + spadający samolot, można poczuć się jak w starych COD-ach To była  ich złota era. 

Aż zachciało się odnowa zagrać . 8/10

 

To ja wyjdę z poprzednikiem COD 4 Modern warfare.  Ostatnia misja.

 

http://www.youtube.com/watch?v=onNk65WBjZE

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza

Początek Unreala - to stara gra, nie biadolić na grafikę ;) To uczucie: gdzie i kim ja jestem? Ech, ten klimat.

 

Bioshock 2 - 10/10 - uwielbiam tą serię!

Neutralne zakończenie - łezka się w oku kręci. Nigdy go nie miałem, ale uwielbiam je.

 

Dobre zakończenie - moje ulubione. Mówi samo za siebie...

Zakończenie Half Life 2: Episode 2 -10/10 - To był szok. Za chwilę poznam tajemnicę gdy... GABE! Dawaj HL3 albo spadaj sprzedawać czapki

 

Scena w windzie, ucieczka przed Piramidogłowym - Silent Hill 2 - 9/10 - za pierwszym razem ładowałem kilka razy. Walczyłem, próbowałem biec szybciej, za Marią... niestety.

MYST IV - całość, dla przykładu początek - 11/10 (w 5.1 robi ogromne wrażenie). O tej grze mógłbym pisać godzinami, ale swego czasu miałem głośniki 5.1. Detale o jakie zadbali autorzy po prostu zwalały z nóg. Przejażdżka zapada w pamięć, a żaden filmik tego nie odda.

 

Call of Duty - Stalingrad - 10/10 - żadne CoD nie wywołało takiego szoku i uczucia przytłoczenia jak ta misja.  

 

I inne... ale co się będę rozpisywał :)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

Dlaczego, ja się pytam dlaczego tak oszpecono serię Metal Gear : :'( : . Revengeance jest jak nowotwór  wyniszczający ciało jakim jest seria Metal Gear... Jako osobna gra niech sobie istnieje ale nie w tej formie *płacze*. No cóż, akcja jest, tytułowy Metal Gear ( Ray ) jest, ciekawie się to ogląda, muzyka również ok jednak Raiden wydaje mi się zbyt "przykoksowany". 6/10, niestety nie do końca moje klimaty.

 

 

ArmA 1/2/3 - ta gra to jeden wielki epicki moment. Super realizm, edytor dający praktycznie nieskończone możliwości, przeogromne otwarte mapy oraz bajeczny coop.

 

Proszę bardzo, oto próbka możliwości Army 2 oraz edytora :

 

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza

Arma 2 czyli najlepszy symulator wojny na świecie. 

Co do samego filmiku, jest super widać że autor się napracował, nie wiem jak jest na prawdziwej wojnie, ale myślę że odwzorowuje to ładnie to co się działo w zatoce. 

Naprawie fajne  10/10

 

To ja pokaże Assassin's creed 2 Opening

 

http://www.youtube.com/watch?v=BJshVVtEyso

Link do komentarza

Dlaczego, ja się pytam dlaczego tak oszpecono serię Metal Gear : :'( : . Revengeance jest jak nowotwór  wyniszczający ciało jakim jest seria Metal Gear... Jako osobna gra niech sobie istnieje ale nie w tej formie *płacze*. No cóż, akcja jest, tytułowy Metal Gear ( Ray ) jest, ciekawie się to ogląda, muzyka również ok jednak Raiden wydaje mi się zbyt "przykoksowany". 6/10, niestety nie do końca moje klimaty.

Bo to nie jest seria Metal Gear Solid, tylko Metal Gear Rising. Spin-off, coś jak Space Marine do Dawn of War, albo EG do MLP. Na mnie scena zrobiła bardzo dobre wrażenie (pewnie dlatego, że nie grałem w Metal Gear Solid :P ). Po prostu jest epicka, Raiden skacze po rakietach, a w tle ten Death Metal :lunaderp: . Lubię czasem obejrzeć klimaty "tak nierealistyczne, że aż zarąbiste".

Link do komentarza


Bo to nie jest seria Metal Gear Solid, tylko Metal Gear Rising. Spin-off, coś jak Space Marine do Dawn of War, albo EG do MLP. Na mnie scena zrobiła bardzo dobre wrażenie (pewnie dlatego, że nie grałem w Metal Gear Solid :P ). Po prostu jest epicka, Raiden skacze po rakietach, a w tle ten Death Metal :lunaderp: . Lubię czasem obejrzeć klimaty "tak nierealistyczne, że aż zarąbiste".

 

Tak to był butthurt :yay: , a tak na serio, spinoff czy nie to zupełnie nie pasuje do tego czym jest seria Metal Gear, gra sama w sobie pewnie nie jest zła ( nigdy się nie zawiodłem na ich produkcjach ) . Gdybyś grał w MGS'y to też by Ci ciśnienie skoczyło  :twiblush: .

 

Do rzeczy, nie grałem w AC2 ale to był naprawdę super opening, prosty, dość krótki ale widok tej panoramy zrobił swoje. ( Podobają mi się stroje postaci ). 8/10 z czystym sumieniem.

 

Ostatnio zakupiłem BF3... jedna misja zrobiła na mnie piekielne wrażenie...

 

 

Tak poza tematem muszę powiedzieć że darzę niesamowitym szacunkiem pilotów tych maszyn, niesamowici ludzie.

Link do komentarza

Tak, robiłem tą misję kilka razy z rzędu, bardzo mi się podoba, F-18 to całkiem niczego sobie myśliwce, choć jeżeli o nie chodzi to F-16 już dawno zdobyły moje serce.  A teraz co do filmu: Jest widowisko, efekty, odgłosy. Sam start wywołuje uśmiech na twarzy 10/10

 

To ja dam coś podobnego BF 3 Rajd pancerny : 

 

http://www.youtube.com/watch?v=UdZlVt_dNN8

Link do komentarza

Rajd pancerny, również pamiętna misja :), co prawda nie znoszę Abramsów ( Leopard 2a4 :pinkie2: ), jednak to była czysta przyjemność. Kocham te potwory ze stali, odgłosy ich silników, ich wygląd ich potęgę. Co do samego filmiku, akcja jest, oprawa graficzna jest (!), urozmaicenia są. 9/10 a co !

 

Ode mnie jeden z najbardziej epickich momentów historii gier wideo ... chodzi o zakończenie Red Dead Redemption, czysty geniusz.

 

Link do komentarza

Cóż... przyznam się szczerze, i bez bicia, że nigdy nie grałem w RDR, więc sam nie wiem co sądzić o tym zakończeniu. Nie wydam oceny, gdyż nie chcę walić w ciemno. Dlatego też zostawiam to takie jakie jest.

 

Aczkolwiek... zakończenie, które dam, bardzo mi się podobało. Nie wiem, czy przez sentyment do serii, czy może iście epickiej sceny. Pewne jest jednak, że to aż bije epicką aurą (przynajmniej dla mnie).

 

http://www.youtube.com/watch?v=2DNFLVvjOr0]http://www.youtube.com/watch?v=2DNFLVvjOr0

Edytowano przez Wizio
Link do komentarza

Pisałem do Myhell bo wystawiła soundstracka ale nie skomentowała poprzedniego (twojego). Teraz ona usunęła posta 

 

Ale wiesz, że Myhell, to nie dziewczyna?

 

 

Edit: Spoko Wilku, mnie też mylą xD

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza

Ale wiesz, że Myhell, to nie dziewczyna?

 

Poprawiłem. Sorry za błąd Myhell . 

 

Na forum ciężko wywnioskować kim kto jest.  Nie patrzyłem na znak płci.  Sam raz zostałem pomylony,ale tak bywa   :aj5:

Dobra teraz wracamy do gier.

 

 

Cóż... przyznam się szczerze, i bez bicia, że nigdy nie grałem w RDR, więc sam nie wiem co sądzić o tym zakończeniu. Nie wydam oceny, gdyż nie chcę walić w ciemno. Dlatego też zostawiam to takie jakie jest.

 

Aczkolwiek... zakończenie, które dam, bardzo mi się podobało. Nie wiem, czy przez sentyment do serii, czy może iście epickiej sceny. Pewne jest jednak, że to aż bije epicką aurą (przynajmniej dla mnie).

 

 

 

Cały COD WW powinien się tu znaleźć, sama scena przeszła do legendy a oprawa muzyczna robi swoje. Tak i masz racje  bije właśnie taką aurą, naprawdę robi to wszystko wrażenie 10/10

 

To ja znowu pokaże scenę z MOH 2010 tym razem pokaże wam trailer na którym ona widnieje,

 

http://www.youtube.com/watch?v=HigXVoGpU24

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza

Scena mnie zbytnio nie poruszyła. Ot, mamy nagrywanie wiadomości dla rodziny, w tle przygotowania do walki. Takie rzeczy widziałem już wiele razy. A tutaj nawet nie wiadomo, czy żołnierz nagrywający to stracił życie. Nie wiem, 6,5/10.

 

Warhammer 40.000: Dawn of War II - Retribution. Exterminatus planety Typhon Primaris.

Link do komentarza

Trudno powiedzieć, co o tym myśleć. Ja przeszedłem tylko Dawn of War'a 1, i podobało mnie się te kilka godzin gry. Jednak nigdy nie zagłębiałem się bardziej, aczkolwiek ten film trochę, jako scena z gry nie była jakaś zła, a jako wprowadzenie, to tylko mi wyjaśniło, iż chodzi o eksterminacje pewnej planety. Mogę z pewnością dać 8/10, lecz kto wie, czy ocena nie byłaby wyższa, gdybym bardziej się zagłębił w DoW'a,

 

Ja bez zbędnych opisów wstawię tu Intro z pierwszego, i najlepszego Battlefileda. Chodzi mi o BF 1942, który bije na głowę dotychczasowe Battlefieldy. Możecie mnie skarcić, ale ta gra była kiedyś hitem, w który zagrywam do dziś. Ciągle są do tej gry serwery, które są niemalże pełne, co świadczy o popularności. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Tb8PQXPOkCc]http://www.youtube.com/watch?v=Tb8PQXPOkCc

Link do komentarza

:lunaderp:

Oj, grało się, grało... prawdą jest że to chyba najlepszy z BF'ów... Gdy pojawił się mod Forgotten Hope to już nic nie było w stanie tego przebić, po prostu nie miało szans ! Gdzieś miałem złotą edycję tego cacka... musiałbym poszukać może uda mi się jeszcze w to popykać. Co do samego intra, to jest już klasyk-legenda, patrzymy na historię ;). 9/10 bez wahania się.

 

Ode mnie ( niektóre ) scenki poprzedzające walki z bossami w Dark Souls... gdy pierwszy raz w to grałem to każda scenka powodowała taką reakcję :

:wat::eww::lyra3::ming:  - "I jak ja mam to niby ubić tym moim kijem ?! Mam prze*ebane..."

 

Link do komentarza
  • 5 weeks later...

Słyszałem trochę o tej grze, lecz (oczywiście) nie grałem.  Coraz dłuższa jest ta lista w co warto zagrać, a czasu coraz mniej.

Co do scen, no robią wrażenie, fajnie wyszły im postanie, bossy (tak myślę że nimi są) W pełni zasłużone 8/10 

 

To teraz  ja znowu zakatuje MOH-a 9 (jak coś filmik kończy się w 7 minucie, bez żadnego strachu)

 

http://www.youtube.com/watch?v=K6wTdulSHWE

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...