Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Ostatnio jak zagrałem sobie WoT przed updatem 8.10 miałem ok. 10 FPS.

 

A na niskich miałem tylko 30 FPS.

Jak wyszedł update gram 45 FPS nad średnich.

Mam nadzieję, że to poprawią, pamiętam jak się na 80 FPS kiedyś grało  :huhwha:

A Link od Dark'a (Video) mnie pozytywnie zaskoczył, a zarazem przestraszył, że mój komputer tego nie ogarnie.

Jak optymalizacja będzie dobra to będę szczęśliwy x3

 

10 fps i ty narzekasz? Dla mnie gra przy 6 fps to standard.

 

nie sądzę  że gold sprawia  że stajemy się lepszymi graczami, gold jest dla osób którym nie chce się spędzać 300 czy 400 bitew na expieniu danego czołgu lub zbieraniu kasy. Poza tym jak ktoś dużo gra można było wygrać IS-6 miejsce w garażu + 30 dni premium

 

 

Jak ktoś dużo gra... Są tacy, którzy chcą, a nie mogą. Poza tym, żeby zdobyć te 700k doświadczenia (plus to, co trzeba zdobyć, jak się nie ma czołgu 6 tieru z którejś nacji), to trzeba NAPRAWDĘ dużo się nagrać. Tak naprawdę to jest tylko chwyt reklamowy. Masa gości kupiła sobie premium, żeby szybciej zdobyć IS-6. Bez premki pewnie niewielu zdobyło ten czołg.

 

Nie wszyscy maja czas na gre 24/7. Czasami trzeba sie oderwac od kompa i wyjsc ze znajomymi. Mam kolege ktory od pocz. wrzesnia do polowy pazdziernika wbil 2500 bitew. Ale co z tego jak on nie ma za bardzo znajomych?

 

Jak założyłem konto, to też zrobiłem 3k bitew w 2 miesiące. Ale teraz nie mam na to czasu. Jak zrobię z 50 walk w tygodniu, to jest super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh oh oh!!! wszyscy pieją że WT zmiecie WoT, tylko że WT odwalił ostatno maniane...a mianowicie zrobili to całe debilne wolne doświadczenie, wszystko fajnie ładnie ale gdzie jest chaczyk? a no w tym że by użyć wolnego ekspa, trza wyłożyć złote orły a by te pozystać trza sięgnąć głęboko do portfela to raz, dwa...support który w WT nie istnieje, trzy...gra od trzech lat jest w fazie testów...dziękuje dobranoc.

Pfff i co że wolne doświadczenie w WT jest za kase. Myślisz że nie wiem ? Przecież ja już w pare dni mam 3 tier.

Edytowano przez Destroid.Brony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff i co że wolne doświadczenie w WT jest za kase. Myślisz że nie wiem ? Przecież ja już w pare dni mam 3 tier.

 

Wiesz czy nie wiesz nie ma znaczenia, w dłuższej perspektywie okaże się że WT strzelił sobie z łuku w plecy, po wprowadzeniu swych rewelacji stracili sporo graczy i stracą jeszcze więcej. Można nawet powiedzieć że prócz ładnej grafiki i dobrej optymalizacji WT nie ma nic do zaoferowania. Jedyną dobrą żeczą w WT jest to że zmusił on WG do spięcia pośladów, 200 zł za dostęp do bety? a w zamian wielkie zero? support który ma cię w poważaniu? zasada "mów o mnie dobrze albo wcale"? nie no sorry ale ja pasuję.

Edytowano przez Alder
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli war thunder będzie kosztował? Czyli już nie jak WoT za darmo? No to oto mamy piękny strzał w kolano

Hmm, okazuje że w sobotę wieczór jednak może (może, nie na pewno) mnie nie być. Jaki dzień wam lepiej pasuje, piątek czy niedziela (18 godzina)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, okazuje że w sobotę wieczór jednak może (może, nie na pewno) mnie nie być. Jaki dzień wam lepiej pasuje, piątek czy niedziela (18 godzina)

i jedno i drugie do dupy ;-; w pt spotkanie do bierzmowania a nd to do kosciola wieczorem ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że nie masz tak jak ja. Za każdym razem jak chcę sobie pograć, to muszę WoT'a instalować.

a co się stało?

 

 

Walony błąd bliblioteki i musze od nowa WoT instalować.

 

Zdarza się... miałem tak raz i nie mogłem grać w WoTa przez parę miesięcy. Zanim przyszedł update i się skapowałem co nie gra.

 

kampania zaczyna sie od nowa. praktycznie wszystkie prowincje naleza do partyzantow... mozna sprobowac jeszcze raz :)

Obawiam się że tam zbyt długo byśmy się nie utrzymali. Zresztą wojny klanów są zawieszone. Jednak gdyby w Sobotę wieczór były otwarte i jakaś prowincja była jeszcze wolna z możliwością inwazji... Krótko najechać i choć na 1 dzień zająć nie szkodzi, czyż nie? podejrzewam jednak że tej możliwości nie będzie. Ale co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się stało?

 

Co się stało? Gram na komputerze, którego nie powinienem nawet dotykać, więc po skończonej grze muszę usuwać wszelkie ślady użytkowania. To oznacza też odinstalowanie gry. I tak za każdym razem.

 

 

Obawiam się że tam zbyt długo byśmy się nie utrzymali. Zresztą wojny klanów są zawieszone. Jednak gdyby w Sobotę wieczór były otwarte i jakaś prowincja była jeszcze wolna z możliwością inwazji... Krótko najechać i choć na 1 dzień zająć nie szkodzi, czyż nie? podejrzewam jednak że tej możliwości nie będzie. Ale co o tym sądzicie?

 

Nie sądzę, żeby łatwo było zająć jakąkolwiek prowincję... Ale spróbować nie zaszkodzi. W najgorszym wypadku przegramy. :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACHTUNG / ATTENTION / ПРИМЕЧАНИЕ / UWAGA

OGŁOSZENIE!

Czy ktoś kiedykolwiek grał, pisał lub w ogóle miał kontakt z graczami ramirez21, Frankesztajn czy Maczmar? Jak tak proszę napisać.

Do Rekrutera ad0n i zastępcy Flippyn. Jak kogoś przyjmiecie do klanu to napiszcie mi choć bardzo krótką wiadomość na PW. Czasem się już zdarza że widzę w grze w ramach klanu nicki które wcześniej nigdy na oczy nie widziałem. Jak ktoś w zgłoszeniu nic nie wspomni o byciu bronym, tylko podaje np swoje czołgi Nie Przyjmować!

Na koniec: Jest coś wiadomo o nowym adresie do serwera Teamspeak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Ale ktoś (jeden z nicków jakie podałem) podobno publikuje na innych forach że nasz klan jest fantastyczny i przyjmuje bezwzględnie każdego. Wolę się upewnić. I rzeczywiście dostałem już z 8 podań od różnych graczy, którzy jednak w odróżnieniu do każdego klanowicza wcześniej, nie podał skąd ma informacje o klanie ani nie informuje o przynależności do fandomu. Od mniej więcej 1-2 tygodni. A taki wzrost zainteresowania jest podejrzany. Bo nie o to chodzi by brać bezwzględnie każdego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły usuwam je dość szybko. Bo nie wiem kto to. Właśnie dzisiaj było kolejne. Dlatego też w końcu zareagowałem. No i informacja o linkach do klanu na przeróżnych stronach.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...