Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

2 KV-1 z 85mm i 1 ELC AMX

2 KV-1 i 1 Średni (a ten które działo?)

1 KV-1, 1 AT-2 i 1 Średni/ELC.

jak sądzicie?

o to teraz jest pytanie. bo inna kombinacja chyba nie będzie się nadawać.

zbiórka jutro o 18:30. a im wcześniej tym więcej czasu takie rzeczy omówić. bitwa zaczyna się o 19. potem kolejne (jak wygramy). i nie wiem ile dokładnie to się będzie ciągnąć. niewykluczone że nawet po 21...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie  sądzę że po kupnie  3-5 pocisków na bitwę specjalną zbankrutujesz. 

 

Ja już zbankrutowałem. Kupiłem nowy czołg i nie stać mnie na szkolenie załogi. Ale nie w tym rzecz.

Kiedyś strzelałem z goldowych na klonówkach i nawet boków wrogich czołgów nie przebijałem. Doszedłem do wniosku, że korzyści są niewspółmierne do kosztów. Może i są lepsze, kupujcie sobie, nie bronię wam. Ale ja osobiście z nich nie korzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na M4 ponad 1300 bitew na 105mm bez golda  to moja ulubiona 5 jak się nauczy ja grać gniecie system :) lecz.. ten czołg zupełnie inaczej wyglądał przed aktualizacją 8.6 ...

 

Tu jest święta racja. Najlepszy czołg to ten, którym nauczy się grać. Druga kwestia też prawdziwa, po aktualizacji czołgi mogą się zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też będę... oczywiście bądźcie wszyscy na TS.

Zastanawiam się też... jak sądzicie, może BGR G1B z wymaksowanym działem się przyda? pancerza co prawda nie ma, mobilność praktycznie jak KV jednak damage robi sporo. 250. jakby co mam w garażu... nawet idealnie skątowany KV ma się czego obawiać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym był skłonny zaryzykować i póścić ELC AMX.

tylko flippyn, eee umiesz nim grać?

Char BGR G1B to też trudna sprawa... możnaby póścić KV przodem na pierwszą linię, BGR G1B trochę dalej z tyłu ustawić jako wsparcie a ELC/Średni przez zamek na ich tyły. ELC może porządnie walnąć jednak tylko z bardzo bliskiej odległości (inaczej musi celować) i musi być w ciągłym ruchu, bo będzie po nim. a to dość skomlikowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...