Skocz do zawartości

[EVENT] Zapytaj Babcię Smith!


Recommended Posts

- AJ, zauważyłaś, że znów jest tak jakoś... nudno i pusto?

- Niestety tak, cukiereczku...

- Tylko nie cukiereczku. Partnerze.

- *wywraca oczami* Tak, partnerze, też to zauważyłam. I pewnie wiesz co z tym zrobić, skoro zaczynasz od takiego tematu. Miałyśmy rozmawiać o El Mar...

- No ba, że wiem co z tym zrobić! Jeszcze we mnie wątpisz?

- Nie wątpię, ale po ostatnich akcjach...

- Ech, daj mi już spokój. Posłuchaj: twoja babcia ma w tej chwili trochę czasu?

- Moja babcia...?

- Tak, twoja babcia, dobrze słyszysz. Skoro ciebie nikt nie pyta - hehehe - to może ona będzie miała coś ciekawego do powiedzenia? No wiesz, jest już taka stara i tak dalej.

- Ona jeszcze nigdy nie widziała komputera na oczy. To raczej nie jest najlepszy pomysł...

- W takim razie ty jej to wszystko wyjaśnisz *poklepuje AJ po ramieniu i odchodzi*

- EJ! Dokąd idziesz, Soczku?!

- No jak to: dokąd? Jogusie się same nie zjedzą, czyż nie?

- Ale...

- Liczę na ciebie. Ściągnij mi tu dużo ludzi! *znika we mgle*

- Ech...

Dołączona grafika

Po jakimś czasie...

Applejack udało się namówić Babcię Smith - chodź bardzo ciężko - na poświęcenie odrobinki wolnego czasu, by usiąść razem z nią przy komputerze i odpowiadać na wasze pytania.

- No. Wszystko jasne, babuniu?

- A za kogo ty mnie masz? Jeszcze setki nie dożyłam! Umiem wystukiwać jakieś tam literki, które potem migają jak szalone po tym dziwnym ekranie... Co za paranoja... Głowa mnie boli! Jak ty tu możesz tyle siedzieć?! Dosłownie życie sobie marnujesz i oczy psujesz! Kto będzie mi pomagał w sadzie?!

- Nie dożyłaś jeszcze setki...? Myślałam, że jesteś już grubo po!

- *prychnięcie* Widzisz, nie znasz nawet własnej babki! Dobrze, że chociaż oni będą mogli się czegoś dowiedzieć. Ech, warto pomóc młodszym pokoleniom, nawet jeśli chce się strzelić sobie kulę w łeb od tych dręczących migawek...

- To ja może zostawię cię samą... Jakby coś się działo, wołaj.

- A za kogo ty mnie masz? Jeszcze setki nie dożyłam! Umiem...

- Tak, tak, wiem. Powodzenia, babciu.

- No, zmykaj. Od twojego marudzenia jeszcze bardziej głowa mnie boli. Doprawdy, co za nieznośna klaczka...

Jak widzicie - Babcia Smith z radością odpowie na wasze pytania! Zapraszam!

Event trwa tydzień (do 28 maja).

Link do komentarza

Babciu, czy za dawnych czasów było lepiej? Bo u nas rzekomo tak. I czy przekazałaś młodszym pokoleniom przepis na uber imba pro tajny cydr, który potajemnie robisz i znany jest w niektórych kręgach jako magiczny napój?

Link do komentarza

Mam taką sprawę, która nie daje mi spokoju: Wspominałaś, że byłaś obecna przy zakładaniu Ponyville, ALE podczas Winter Wrap Up Twilight wspomina, że kucyki w tejże miejscowości sprzątają zimę własnokopytnie od SETEK lat. Czyli w sumie dwa pytanka zamiast jednego: 1)Ile lat ma Ponyville? 2)Ile ty, tak naprawdę, masz lat?

Link do komentarza

Droga babciu! Ile lat miałaś, gdy się narodziłaś? Ile lat od tego czasu upłynęło? :trollface: Co sądzisz na temat Gummy'ego? Jak oceniasz relacje pomiędzy Twoimi wnuczętami? Czy Equestriańskie jabłka można zakupić na rosyjskim targu?

Link do komentarza
  • 2 months later...
  • 5 months later...

droga BABCIO SMITH cz applejack jest chora bo nie odpowiada?

Event nie jest wznowiony -,-

Jak będzie można zadawać pytania babuni, to o tym poinformujemy.

Masz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Nie mam dziś nastroju, więc następnym razem każdy, kto coś zawini ma 10%. W moim dziale nie będzie chaosu!

~Hippis

Link do komentarza
  • 6 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...