Skocz do zawartości

Kłamczuszysko zmyśla wszystko, czyli Chwalipięta. [Zabawa fajna taka]


Kruczek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 449
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Och, ona jest ograniczona, ale nie umiesz do tylu policzyć.

 

Mam oryginalnych rozmiarów, zbudowaną ze złota i srebra, posiadająca łazienki z kranami z kości słoniowej, lokaje-roboty i ORYGINALNĄ grającą orkiestrę replikę Tiatnica.

Edytowano przez Cyaner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej miałeś. Uderzając w moją oryginalnych rozmiarów replikę góry lodowej, zatonął w naprędce przygotowanej imitacji Atlantyku; także naturalnych wymiarów.

 

A skoro już rozpocząłem tą sensacyjną i tragiczną zarazem wiadomością, to wypada także wspomnieć, iż oba powyższe obiekty zbudowałem samodzielnie, przy pomocy jedynie młotka, kilku gwoździ i łopaty... aha i patyczków od lodów, w charakterze budulca  :D

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehem... tak... a ile lat zajęło Wam :D opanowanie tejże jakże ekscytującej i niebywałej sztuki?

 

Właśnie skończyłem budować mój własny komputer kwantowy, bazujący konstrukcją na ludzkim mózgu, ale przewyższający go mocą obliczeniową, i sterowany za pomocą interfejsu nerwowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam płacisz za jego zasilenie swoją miesięczną pensję w ciągu jednej dziesiątej sekundy? A może masz własny generator zimnej fuzji? Nie? A to szkoda...

 

Jestem zaginionym w latach siedemdziesiątych Elvisem, który osiadł w Polsce i zaczął nowe życie. I rock... and roll.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, nawet udało mu się zjednać sobie przychylność fanatyków z Nowego Jorku, ale "był" jest bardziej na miejscu. Rozwalił go zbłąkany pocisk taktyczny Molocha. Swoją drogą fajna sesja w Neuroshimie wyszła z tego :D

 

Wczoraj otrzymałem świeżą dostawę cydru prosto z Equestrii; z pozdrowieniami od Applejack :B6jwX:

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...