Jump to content

I Świąteczny Ponymeet 07.12.2013


Suchy
 Share

Recommended Posts

eventIPba_naaqpxq.png

 

 

Organizacja śląskich ponymeetów oraz Zespół Szkół Mechaniczno-Elektronicznych ma zaszczyt zaprosić wszystkich bronies i pegasis na I Świąteczny Ponymeet.

Jest to ostatni wielki meet w tym roku, połączony ze spotkaniem fandomu Pokemonów. Jest to doskonała okazja by zobaczyć się prawdopodobnie po raz ostatni, pośpiewać kolędy(lub nie, wersja dla anty-kolędowców) i spędzić ten czas w wybornym towarzystwie. Dla każdego specjalny prezent(w końcu to Mikołajki :) ) od My Little Workshop.

Spotkanie odbędzie się 07 Grudnia 2013 roku w wyżej wymienionym zespole szkół przy placu Sobieskiego.Zapewniamy nocleg wszystkim przyjezdnym (w szkole). Wypadało by wziąć śpiwór i karimatę, chyba że lubicie spać na twardej podłodze :) Rejestracja na meet, zgłoszenie panelu, zgłoszenie się na helpera,ochronę, cosplay na stronie http://bronies-silesia.eu/ponymeet/rejestracja/

Wszelkie zamówienia na przypinki/koszulki/kubki i inne gadżety proszę kierować na sklep My Little Workshop , gwarantujemy wysoką jakość wykonania i przyjmowanie wszelakich grafik.

 

logoczapk_naaqpna.png

 

 

 

 

 

Nie wiecie jak dojechać? Mapki wraz z instrukcjami dojścia/dojazdu. W przypadku gdybyście potrzebowali instrukcji jak dojechać z innego okolicznego miasta to piszcie. Link ->http://bronies-siles...onymeet/dojazd/

 

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/680081365335566

Edited by Suchy
Link to comment
Share on other sites

Od siebie chciałbym podziękować organizatorom za poświęcenie oraz wkład włożony w przygotowanie meeta. Uczestnikom natomiast chciałbym podziękować za przybycie oraz miłe spędzenie czasu, miło jest zobaczyć znów te same twarze oraz poznać nowych koniowatych :)

 

Do następnego razu!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...