Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Suchy

I Świąteczny Ponymeet 07.12.2013

Recommended Posts

eventIPba_naaqpxq.png

Organizacja śląskich ponymeetów oraz Zespół Szkół Mechaniczno-Elektronicznych ma zaszczyt zaprosić wszystkich bronies i pegasis na I Świąteczny Ponymeet.

Jest to ostatni wielki meet w tym roku, połączony ze spotkaniem fandomu Pokemonów. Jest to doskonała okazja by zobaczyć się prawdopodobnie po raz ostatni, pośpiewać kolędy(lub nie, wersja dla anty-kolędowców) i spędzić ten czas w wybornym towarzystwie. Dla każdego specjalny prezent(w końcu to Mikołajki :) ) od My Little Workshop.

Spotkanie odbędzie się 07 Grudnia 2013 roku w wyżej wymienionym zespole szkół przy placu Sobieskiego.Zapewniamy nocleg wszystkim przyjezdnym (w szkole). Wypadało by wziąć śpiwór i karimatę, chyba że lubicie spać na twardej podłodze :) Rejestracja na meet, zgłoszenie panelu, zgłoszenie się na helpera,ochronę, cosplay na stronie http://bronies-silesia.eu/ponymeet/rejestracja/

Wszelkie zamówienia na przypinki/koszulki/kubki i inne gadżety proszę kierować na sklep My Little Workshop , gwarantujemy wysoką jakość wykonania i przyjmowanie wszelakich grafik.

logoczapk_naaqpna.png

Nie wiecie jak dojechać? Mapki wraz z instrukcjami dojścia/dojazdu. W przypadku gdybyście potrzebowali instrukcji jak dojechać z innego okolicznego miasta to piszcie. Link ->http://bronies-siles...onymeet/dojazd/

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/680081365335566

Edited by Suchy

Rozumiem że w razie czego można się zarejestrować na miejscu tak? Niestety nie wiem czy wolne w pracy dostanę a chętnie bym się wybrał.

Pokemony? Ciekawe to jest? Pamiętam dwie (chyba) pierwsze edycje co na Polsacie leciały. Zazwyczaj im coś dłużej trwa, tym gorsze się robi.

Pokemony trzymają się i to nieźle.

Rozumiem że w razie czego można się zarejestrować na miejscu tak? Niestety nie wiem czy wolne w pracy dostanę a chętnie bym się wybrał.

Tak, istnieje taka możliwość

Nie mówię, że jadę, ale póki co meet mnie zainteresował.

Ja i tak będę Ciebie oczekiwał  :zecora: 

Edited by BRONIESiPEGASIS

Czyli forumowa frekwencja będzie dość skromna?

Podejrzewam że dużo osób się zapisało ale nie wypowiedziało tutaj, choć mogę się mylić.

Zdając sobie sprawę z dyskryminacji ludzi którzy nie ulegli modzie posiadania kont na portalach społecznościowych typu facebook podaję linka do planu ponymeeta:

Dla tych, co nie mają fejsa:

http://bronies-silesia.eu/plan/

Dłuugoo.

A i jeszcze sprawdźcie przedpłaty.

Skoro jest jakiś maraton to wypadałoby puścić odcinek na końcu.
Po pierwsze wytrwali zostaną nagrodzeni a po drugie wtedy powinien już być ( po tych kilku godzinach) w lepszej jakości.

• Upvote 1

Od siebie chciałbym podziękować organizatorom za poświęcenie oraz wkład włożony w przygotowanie meeta. Uczestnikom natomiast chciałbym podziękować za przybycie oraz miłe spędzenie czasu, miło jest zobaczyć znów te same twarze oraz poznać nowych koniowatych :)

Do następnego razu!

Meet był nawet fajny, szkoda że tylko na jednej focie widać moją twarz i to jeszcze słabo...