Skocz do zawartości

Mój powód do dumy


Celly

Recommended Posts

  • 3 months later...

Skoro już można się pochwalić i nikt cię nie uzna za chwalipiętę  :yay:

 

Jestem dumna z siebie bo pomimo moich wad jestem człowiekiem, który stara się być dobry dla innych, który nie gnoi innych za to kim są, który ubolewa nad idiotami niszczącymi nasz świat (złodzieje, mordercy, gwałciciele, kłusownicy, egoiści, debile, rasiści, homofoby i tym podobni). Poza tym jestem dumna z tego, że mam dziewczynę od 3 lat i kochamy się ogromnie. Jestem dumna z tego, że jestem jaka jestem i nie ulegam światu (a przynajmniej mam taką nadzieję). Amen. 

Link do komentarza

Mam powód do dumy. Wytrwałem cały dzień w bibliotece siedząc nad książkami i mikrofilmem (pominę fakt, że projektor do mirkofilmu używał światła, które oślepiało, a musiałem przejrzeć na nim uważnie ok 250 stron). Może nie wyszło idealnie jak planowałem (godzina opóźnienia w pobudce, kolejna godzina opóźnienia w dotarciu na miejsce, godzina przedłużenia "przerwy obiadowej" i za mało przejrzanych książek, bo tylko 4 i mikrofilm, z czego tylko 2 książki i film w całości, pozostałe książki w fragmentach lub na szybko, bo okazały się mało przydatne), ale biorąc pod uwagę, że nawet połowy tego czasu normalnie nie spędzam w bibliotece, czy nad książkami na co dzień, to jest coś.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...