Skocz do zawartości

sezon IV -gdzie oglądnąć?


AAElite

Recommended Posts

Ale spam monstrualny w tym temacie się zrobił .-. Żeby jednak go nie powielać, odcinek - jako że to 40 minut, więc trochę dużo - może się pojawić później niż przewidywaliśmy, bo w nocy czy nawet dopiero jutro, ale na szczęście Matka Natura obdarzyła nas cierpliwością i mobilnym internetem. Tymczasem na YouTube nadal brak tłumaczenia, trzymamy jednakże wszyscy kciuki za naszych dzielnych tłumaczy, którzy odwalają brudną robotę za nas wszystkich, cieszących się kucykami bronych.

Link do komentarza

Ale spam monstrualny w tym temacie się zrobił .-. Żeby jednak go nie powielać, odcinek - jako że to 40 minut, więc trochę dużo - może się pojawić później niż przewidywaliśmy, bo w nocy czy nawet dopiero jutro, ale na szczęście Matka Natura obdarzyła nas cierpliwością i mobilnym internetem. Tymczasem na YouTube nadal brak tłumaczenia, trzymamy jednakże wszyscy kciuki za naszych dzielnych tłumaczy, którzy odwalają brudną robotę za nas wszystkich, cieszących się kucykami bronych.

I tutaj się z kolegą zgodzę. Tłumaczenie nie powstanie ot-tak, że "o mam pomysł tłumaczenia, zrobię to teraz". To są godziny ustalania długości, tematu zdań itp., do tego dochodzi jeszcze konsultacja z innymi tłumaczami, czy coś jest nie tak.

 

Filmiku spodziewajcie się do wieczora 24.11.

Link do komentarza

Juz niedziela a tlumaczen nie widze ;C

EDIT:

Poczekam do pierwszej, jak do tej pory sie nie pojawi, to poczekam do drugiej :P Jak nie do drugiej, to do trzeciej. Jak nie o trzeciej, to ogladam po angielsku

Edytowano przez Gość
Link do komentarza

Niezupełnie do zamknięcia, Kruczku. Co wy na to, aby na którymś ze streamów ( na przykład na BRONYSTATE) zebrać wszystkich w jednym pokoju np. Twilight Sparkle? W ten sposób wspólnie obejrzelibyśmy sezon, pogadalibyśmy, wymienili się opiniami... To by było ciekawe doświadczenie, nieprawdaż?

Ja jestem w pełni za. Już zawiadomiłem o tym w nowym temacie. Pełna mobilizacja i przejmujemy w następną sobotę jakiś room. To będzie demonstracja siły polskiego fandomu :)

Link do komentarza

Przypominam.

Ci tam na yt to też ludzie i też potrzebują snu, więc przestańcie czyhać na te tłumaczenie bo i tak przez następne 5/6 godzin go nadal nie będzie.

Czy wy naprawdę myślicie, że taki gość nie ma nic lepszego do roboty niż robić specjalnie dla was napisów do odcinka?

Dajcie se siana i przenieście się najlepiej na SB.

:rainderp:

(Jaka ja jestem okrutna)

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza

Aretra to kolejny odcinek z napisami bez napisów. Właśnie taki obejrzałam.

Offtop: jutro albo we wtorek ma padać śnieg. Fajnie nie?

 

Jak to bez napisów? Wystarczy je sobie.. ekhm.. włączyć? Dużo osób spotkało się z tym błędem, ale błagam.. mwerec i niektórzy tłumaczą to już setny raz..

Ja też na początku nie miałam napisów, tak jak większość. Ale wystarczyło je sobie włączyć..

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...