Skocz do zawartości

[Zabawa] [Human] Igrzyska śmierci


Elizabeth Eden

Recommended Posts

Ach, mnie ostatnio natchnęło.

 

 

____

 

 

 

   Igrzyska Śmierci

 

Zabawa polegać będzie na udziale w słynnych Igrzyskach Śmierci.

 

 

Zasada

1. Bez przekleństw i ranienia ortografii.

2. Pisać choć raz na pięć dni, no chyba, że napisze się zwolnienie.

3. Czas, nadawany przeze mnie,  ja kieruje... zabawą. 

 

Wolne stanowiska:

- Trybut (kobieta, mężczyzna, Dystrykty 1-12, oczywiście nie muszą być wszyscy, wystarczy 5-4 osoby)

 

OPIS POSTACI:

Imię, nazwisko:

Dystrykt:

Wygląd (może być zdjęcie):

Wiek(od 11 do 22):

Specjalizacja(Łucznictwo, Przetrwanie, Walka mieczem, toporem, lub inne)

Krótko o charakterze:

 

 

Ja:

Alicia Beatrice Saveas(czyt: Savis)

Dystrykt: Brak, prowadzi Igrzyska

Wygląd:

3k27.jpg

Wiek: 36(ja, wyjątek)

Specjalizacja: Gapienie się na śmierć ludzi i wymyślanie kolejnych przeszkód typu: deszcz kwasu.

Charakter:

Podła, perfidna, dziwny humor, inteligentna, cyniczna.

 

 

 

No, a teraz pytanie: Co Elizuś wymyślił, żeby zabawa była zabawą?

Więc:

- Raz, na jakiś tam czas(mwhahah), pojawiają się ( w określonych rejonach, mapa zostanie dodana w trakcie rozrywki ) różne, niosące śmierć zjawiska. I, tak... opisujecie swój sposób na wydostanie się z sytuacji.  Kto opisze najgorzej, po tego leci maszyna, by zabrać jego zwłoki.

- Można się pojedynkować (trza mi napisać na priv, że taki pełnowymiarowy pojedynek wystąpi) a, ja znowusz oceniam kto bardziej się wykazał.

- Oczywiście będą sojusze.

- W międzyczasie kiedy będzie spokój można robić co się chce, zwiedzać mapę itd.

- Raz na kilka dni pojawiają się tablice przypominające o zmarłych.

- Osoba, która wygra Igrzyska... będzie miała satysfakcję i będzie mógł sobie to napisać w podpisie ^^. Sorry, ale za takie zabawy nie da się wskórać takiej prawdziwej nagrody. No, ale to zabawa, jest tylko.

- Ja, wielki szef, wyznaczam czas. (będą różne informacje, typu pioruny itd.)

- Pełną mapę areny przedstawię w czasie rozgrywki.

- Oczywiście, będzie na początku możliwość łapania wyposażenia. Ja napiszę ile tego będzie, a potem... trudno, kto pierwszy ten lepszy.

- Można się ranić, bez ogłaszania tego na priv.

 

 

 

 

 

Enjoy!

 

***

 

Gracze żywi:

Dystrykt 6

Kevin Mitnick (Mitnick)

Dystrykt 5

Maggie Collins (Ness Cava Potter)

 

 

 

 

Umarli:

Dystrykt7: Eirik Johnsson (WładcaCiemnościIWszelkiegoZła)

Dystrykt 4: Kollen Borrun: (

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/25/4b/58/254b58b0b965930c1fbd23fb99a67e52.jpg

Dystrykt 10: Shin (RedBalance12) 

Dystrykt 2: Gunnar Turen (

http://1.bp.blogspot.com/-rZScdzNBuHM/T04LzXpPABI/AAAAAAAAACM/dO4Br-cCY7E/s1600/Mens+SHORT+Hair+Style+Pictures+ewrew.jpg

Dystrykt 1: Gloria Kerr (

http://thumbs.dreamstime.com/z/young-woman-blonde-hair-green-jacket-black-shirt-31510801.jpg

Dystrykt 9: Ana Maryl (maisha737)

Dystrykt 3: Patis Parker: (

http://4.bp.blogspot.com/-2wd4eVfwTe8/T--DjV3px8I/AAAAAAAABMA/79fjV2WPTPY/s400/yoshitaka_1.jpg

Dystrykt 8: Karen Schmitt: (

http://www.colourbox.com/preview/1940323-748655-portrait-of-young-sad-and-serious-girl-with-brown-hair-close-up-face.jpg

Terry Macintosh: (

http://stylendesigns.com/wp-content/uploads/2013/05/mens-slick-back-hairstyles.jpg

Dystrykt 9: Runyon Keasley: (

http://1.bp.blogspot.com/-1ZtprxpVPrk/TY82RoNjnhI/AAAAAAAAAC0/35p086FN5hg/s1600/450px-young_blond_man.jpg

Dystrykt 11: Corran Black (

http://www.essence.com/sites/default/files/images/embed/balancing-act-young-dating-300.jpg

 
 
 
 

 

 

 

 

***

 

 

Alicia stała obecnie nad trójwymiarową mapą areny. Była głęboko zamyślona, a na jej usta wkradał się lekki uśmiech. Ona w tym roku organizuje Igrzyska, to od jej kaprysu zależeć będzie los mnóstwa ludzi. Na samą myśl przechodził ją dreszcz. Obejrzała się do tyłu na kilku strażników w białych kombinezonach. Zaraz rozpocznie się trening, oraz wybór sojuszu. 

 

***

 

 

 

 

I niech los wam sprzyja!

how-to-draw-hunger-games-the-hunger-game

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 325
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Okej dołączam  :evilshy:

 

 

Imię: Shin 

Dystrykt: 10 < a co  :ajawesome:  >

Wygląd:  Tsuna-sawada-tsuna-tsunayoshi-18593360-7 <bez łógnia na czerepie>

Wiek: 21

 

Specjalizacja: < Kendo - czyli walka japońskim mieczem > 

Charakter: < nie lubię opisywać charakterów  :yHRvV: > Zabija z zimną krwią "ryby", lubi anime i jest mangozjebem, świr, odludek.

 

 

Podczas dożynek jego imię zostało wylosowane. Zmartwiło go to ponieważ w tym dniu był kolejny odcinek jego ulubionego anime.

Edytowano przez RedBalance12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Eirik Johnsson

Dystrykt: 7

Wygląd: Coś jak Thor, tyle że bez tych wszystkich OP-rzeczy, a zamiast młota ma topór xD

Wiek: 19

Specjalizacja: Ścinanie toporem drzew... I nie tylko drzew

Charakter: Szczery, małomówny, chytry, bezlitosny (w sytuacji bez wyjścia)

Historia: Eirik od dziecka lubił drzewa. Często właził na nie i podbierał pszczołom miód. Raz trafił w lesie na niedźwiedzia - wtedy nauczył się stosunkowo szybko biegać, a przynajmniej na tyle sprytnie, by uniknąć obrażeń. Niedawno, może z dwa lata temu, został drwalem. A teraz przytrafiło mu się to wybranie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kevin Mitnick

Dystrykt: 6

Wygląd: Z umiarem napakowany nerd, fioletowe soczewki kontaktowe, coś w tym stylu (tylko bez bryli).

Wiek: 21

Specjalizacja: Zabawy z elektrycznością, prądem. Uczył się u Beara Gryllsa przetrwania. Umi też machać scyzorykiem, nożem typu balisong i poruszać się prawie bezszelestnie. Łuk też mu nie obcy.

Charakter: Przebiegły, miszczo kłamstwa, inteligentny, zwinny, zręczny, szybki z niego skur... to znaczy struś pędziwiatr :D. Uprawiał parkour od 13 roku życia. Nie zabije łagodnego zwierzęcia, które nie chce go zabić, chyba, że od tego zależy, czy przez to zginie czy nie. Jeśli widzi zdychające bezbronne zwierze to dobija, żeby się nie męczyło.

Edytowano przez Mitnick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię, nazwisko: Ana Maryl

Dystrykt: 9

Wygląd: Miły wyraz twarzy,czarne włosy do pasa,zwykle spięte w kucyk, błękitne oczy.
Wiek: 19,5 lat

Specjalizacja: Własny styl Karato-podobny, wspinaczka, akrobatyka

Krótko o charakterze: Jest raczej samotniczką, większość czasu spędza w lasach, spostrzegawcza, podejrzliwa, mądra, pomysłowa, poczucie chumoru

Edytowano przez maisha737
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęta :D Jeszcze trochę.

EDIT:

Witamy Ness Cava Potter

Imię, nazwisko: Maggie Collins

Dystrykt: 5
Wygląd: Coś w tym stylu.
Wiek(od 11 do 22): 19
Specjalizacja: Walka mieczem
Krótko o charakterze: Nieśmiała i zamknięta w sobie kobieta. Bardzo silna i mądra. Jest też szybka i zwinna. Świetnie walczy.

 

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Jest was piątka moi drodzy. Innych trybutów sobie wyobraźcie. Ale, jeśli chodzi o rozgrywkę. Raz na tydzień pojawi się konkretny kataklizm lub zostaniecie wybrani do walki. Po miesiącu zostanie jeden i będzie on zwycięzcą. Pomiędzy kataklizmami żyjcie i wykażcie się wyobraźnią. Oczywiście możecie się ranić.

 

Zaczynamy Trening i wybory sojuszu.

Do dyspozycji macie:

- Ćwiczenia Na Łucznictwo, manekin, lub sala ćwiczeń (pojawiające się hologramy)

- Ćwiczenia na manekinach, topór, nóż etc.

- Ćwiczenia w sali survival (las, pustynia, las deszczowy) (rozpalanie ognia, wspinanie się na drzewa)

- Ćwiczenia z liną,

- Arena do walki ze zwierzętami,

 

Czas macie do jutra godzina 16. i pamiętajcie. Alicia patrzy...

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie strasz!)

Ana weszła do sali treningowej. Od razu zauważyła pustki. Weszłam pierwsza - pomyślała. Wzruszyła ramionami. Rozejżała się by

wybrać swój cel. Manekiny - nie - Łucznictwo - Lepiej. Już miała wchodzić do sali ćwiczebnej, gdy nagle zauważyła dwa napisy:

"Sala survival" i "Lina". Klasnęła w dłonie. No, nareszcie coś w czym jestem dobra - pomyślała - Tylko teraz, co wybrać? Survival

brzmi lepiej - po krótkim zastanowieniu zdecydowała. Wchodząc do obranej sali zaóważyła drzewa. Już wygrałam. Podchodząc do

jednego z nich z zaskoczeniem stwierdziła - Prawdziwe. - zaczęła wspinaczkę.

Edytowano przez maisha737
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin wszedł do sali. Rozejrzał się wszędzie i spostrzegł, że ktoś jest w sali Survival. Wcale nie miał zamiaru tam wchodzić, gdyż bardziej zainteresowała go sala z manekinami. Mężczyzna wziął łuk, kołczan i nóż po czym wszedł do wybranej sali. Najpierw sięgnął po łuk i strzały po czym zaczął strzelać jak szalony trafiając w każdy cel. Po jakimś czasie sięgnął po nóż i ćwiczył na manekinach dźgnięcia w plecy, kark i inne techniki zabijania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eirik wszedł do sali. Zobaczył kilka drzwi. Skrzywił się lekko przy napisie o walce ze zwierzętami. Nie lubił ich zabijać bez powodu. Jedynie stare, chore sztuki, które cierpią, żyjąc... Albo takie, które pierwsze go zaatakowały. Wszedł do sali z manekinami. Ujrzał tam Kevina z jego dystryktu. Po cichu wyjął swój topór i zaczął rzucać nim w manekiny, których Mitnick nie zdążył jeszcze poszatkować, starając się trafić im w tułów.

Edytowano przez WładcaCiemnościIWszelkiegoZła
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicia stała przy weneckiej szybie. Jeszcze dwójka i będzie komplet. Uśmiechała się patrząc na tych ludzi. Już wynajdowała ich słabe punkty. Już wiedziała jakie kataklizmy na nich zesłać. Ahh, nie mogła doczekać się Igrzysk.

Postanawiając troszkę ich zaskoczyć podeszła do mikrofonu i powiedziała:

- Cały czas was obserwuję i czuję się dumna, że tacy świetni trybuci zasilą nasze Igrzyska w tym roku. Ćwiczcie, starajcie się i pamiętajcie o wyborze sojuszu. Cały czas was obserwuję, wiedzcie o tym. Żegnajcie i niech los zawsze wam sprzyja!

Odeszła z podłym uśmieszkiem.

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna słysząc komunikat przewróciła oczami. Zeszła, obejrzeć tych co tagże zdobyli los na loterii. Nie zdziwiła się widząc 

jak dzielnie chłopcy biją się z manekinami. Nie zaskoczyło jej też że jej nie zaóważyli. Zaczęła się przyglądać ich technikom.

Po paru minutach zrezygnowała. Wie o nich już wystarczająco wiele. Od tyłu podeszła do jednego z nich (tego co mordował jak

płatny zabójca)(wciąż nie zaóważona) i szepnęła mu do ucha:

-Bu!!!

Edytowano przez maisha737
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale żeś mnie wystraszyła - Powiedział Kevin do Any. - Byłem zbyt zajęty aby cię dostrzec, moja droga. Zwracając się do mężczyzny stojącego obok Kevin spytał: - Ty pewnie

jesteś Eirik z dystryktu 7? Nawet nie słyszałem, jak wyjąłeś topór i nim cisnąłeś w tego manekina. Jak chcesz to mogę dać ci pewną podpowiedź co do toporu - Powiedział Kevin z przekonaniem, że mężczyzna uzna to za jawny znak do sojuszu, na który miał ochotę, po czym strącił ostatniego manekina rzutem nożem w środek głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana się uśmiechnęła. Zaczęła iść do pomieszczenia z "Liną".

Zdążyła jeszcze powiedzieć:

- Nie utnijcie sobie rzadnych kończyn!

Edytowano przez maisha737
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicia zmrużyła oczy. Zaczynają się sojusze taaak.

Dwie osoby się spóźniają. Trudno. Dojdą później. Ona chciała sprawdzić ich sposób reagowania na niebezpieczeństwo.

- Hologramy. Atakujące... Orły - powiedziała do maszyny.

I nagle ze wszystkich stron poleciały na trybutów bestie z wielkimi szponami.

 

Mała trzynastoletnia dziewczynka imieniem Kaine jęknęła i ukryła się pod stołem, a po jej twarzy spłynęły łzy strachu.

 

(Postanawiam dać sobie tą dziewczynkę jako moją trybutkę z dystryktu 11, oczywiście ona nie wygra, tylko sobie tam będzie i w końcu zginie. Wygląd: 

http://digital-art-gallery.com/oid/113/640x975_19557_Young_girl_2d_little_girl_portrait_picture_image_digital_art.jpg

)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Shin wszedł zobaczył że wszyscy trenują. 

- Ehhh, przecież kendo mam wyćwiczone do perfekcji. Ale zaraz mała dziewczynka tam jest - Shin pomimo swojej niechęci do zbieranin motłochu, podszedł do małej która płakała i przyklęknął - Hmmm coś ci się stało mała, a tak w ogóle to nazywam się Shin miło mi cię poznać - Uśmiechnął się do dziecka serdecznie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna widząc orły podeszła do broni, wzięła łuk i zaczęła strzelać. Nie była w tym najlepsza, potrzebowala skupienia.

Może lepiej sprawdzę co u innych? - pomyślała. Tak też zrobiła. Zaczęła iść w stronę chłopaków, lecz nagle usłyszała 

płacz. Zaskoczyło ją to, poniewarz zapomniala że mogą tu być młodsi. Zaczęła  iść za odgłosem. Znalazła jego źrudło-

małą płaczącą dziewczynkę, chowającą się pod stołem a obok niej starszego trybunauta. Postanowiła do nich podejść. 

-Nie płacz, nic ci nie zrobimy.

Ponownie się podniosła, i zaczęła strzelać w orły. Może zestrzeliła 3 czy 4.Po chwili spytała trybuta:

- Co jej się stało?

Edytowano przez maisha737
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicia zmarszczyła brwi patrząc na chłopaka i kobietę który podszedł do dziecka. Przecież widać było, że bachor nie ma najmniejszych szans na przeżycie na Igrzyskach, po co go teraz bronią?

 

Dziewczynka popatrzyła ze strachem na człowieka:

- Jestem Kaine...  - powiedziała cicho i znowu załkała.

- N..na pewno? - spytała kobietę.

(Jutro wyjeżdżam na czas nieokreślony(dwa, trzy dni), oznacza to dla was wolny czas przed Igrzyskami, róbta co chceta, ale jak mi któreś spróbuje z dystryktu uciec to oczy wydłubie)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna przestała strzelać, widząc że orły już odlatują.

-Na pewno. Jestem Ana. Ile masz lat? - Potem zwruciła się do chłopaka. -  Shin, tak? - podała mu rękę.

A puźniej zwruciła się do dwujki jednocześnie. - Sojusz??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...