Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Siper

Błędy na forum

Recommended Posts

Hm, nie wiem czy to błąd czy efekt zamierzony, w każdym razie jest niegrozny ale mnie troszke razi w oczy. Gdy zmienia sie layout forum na nocny, zaznaczany tekst jest lekko rozmyty, co czasem lekko irytuje :) Chyba że to tylko u mnie tak jest...

Wina przeglądarki, albo musiałeś coś poprzestawiać, bo na IE, Operze i Google Chromie takie coś nie występuje. :P

Racja, sprawdziłem teraz, na innych przeglądarkach tego nie ma. Jednak ja zostane przy FF, polubilem ta najbardziej :) Jakos przeżyję :P

Co do podświetlania wina przeglądarki, używam firefoxa i też tak mam. A spoilery u mnie normalne są. Coś z kompem musisz mieć Nik.

Aha, jak już jesteśmy przy spoilerach. Moje spoilery NIGDY nie działają. Nie wiem, dlaczego. Robię oczywiście

Treść

. I nic. Używam Chrome. Słyszałem też inne osoby, narzekające na to. Jakieś rady? O, teraz działa. Ale kiedy próbowałem dać obrazki w spoilerach, nie dawało rady. Edit: OK, skoro tak mówicie. Nie, używam nowego stylu, jakżeby inaczej.

Spoilery się krzaczą, bo są polskie znaki w nich. Coś z tym później zrobię. @up Używasz zapewne starego stylu forum, na którym one nie działają.

Kodowanie w spoilerach poprawione :P Jak nie działa to cache przeglądarki odświeżyć. // Edit Naprawiłem też spoilery w starym stylu.

A "Ogłoszenia parafialne" to chyba mają ten obwód, bo mam chroma i się rozmazują, a reszta nie. :P

W 'Kto jest online', kiedy ktoś znajduje się w 'Nieznanej Lokacji', link do niej prowadzi na stronę http://mlppolska.pl/newtopicthreads.php? . Trochę średnio estetyczna. Więc proponował bym albo usunąć hiperłącze, albo ustawić stronę błędu.

Ten błąd był zgłaszany już xx razy, po uporaniu się z bardziej uciążliwymi sprawami, weźmiemy się za to.

Czemu mam w profilu napisane 6 postów? Powinno być 18 (łącznie z tym).

Ponieważ posty w dziale offtopic (Wymiar Discorda) nie są naliczane :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...