Skocz do zawartości

Błędy na forum


Siper

Recommended Posts

Co do rozdzielczości, przydałaby się mniejsza, najlepiej 1024 x 768, czyli 4:3. I nie, nie kupię nowego monitora, bo taką "cudowną" poradę otrzymałem od Administracji.

Co do komórek - słabo widoczne są przyciski Zgłoś / Edytuj / Ukryj / Usuń, lepiej byłoby dodać tło takie jak w Cytuj / Odpowiedz. Jak usłyszę poradę "Zmień komórkę na taką z wyższą rozdzielczością to ok, zaraz po tym jak wepchnę mojego Atrixa Wam do pewnej części ciała tak, że gardłem Wam wyjdzie. (Mam więcej PPI niż SGS2, HTC Sensation, czy LG 2X).

Co do wchodzenia na komórce po tapnięciu w link tematu lub tapnięcie w idź do ostatniego nieczytanego postu wyświetla mi się informacja "Problem z łącznością danych. Strona zawiera zbyt wiele przekierowań do serwerów."
Co do pisanie odpowiedzi - nie mam możliwości pisania postów w tym edytorze Word na mojej przeglądarce na komórce (Boat Browser). Wyczuwam odpowiedź w stylu "zmień przeglądarkę. Nie, nie zmienię jej, bo działa na dobrym silniku, chodzi lepiej niż Dolphin Browser, Firefox (właściwie to stockowa chodzi od niej szybciej, ostatnio się chwalili, programiści FF, że żre już tylko 384 MB RAM ._.), a Opery Beta nie trawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie usunęło funkcje MG i ava Chrysalis. Da się coś z tym zrobić?

 

Ale co chcesz z tym zrobić? Bo jak rozumiem, to koloru już nie dostaniesz - tak samo żadnego innego oznaczenia jako MG. Przynajmniej nie teraz, jeśli chodzi o te drugie i o ile w ogóle będzie.

 

 

 

Podpinam się też pod prośbę Solarisa - Korzystam z kilku komputerów w swojej słodkiej pracowni informatycznej, którą nazywam prostacku "Mój pokój". Co to ma do tego? Ano, dwa graty mają rozdzielczość 1000x700 (Zaokrąglę, cholera, nigdy nie pamiętam dokładnie :v), gdzie forum jest wstrętne w odczycie. Proponuję po prostu zrobić to w formie ciemnego stylu, lecz po prostu "szczuplejszego".  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś błąd ze znajomymi... Może nie tylko u mnie. Mianowicie - chemik ma mnie w znajomych i wyświetlam się na jego liście ze znajomymi, ale za to ja nie mam chemika w mojej liście znajomych... Po wejściu na jego profil widzę przycisk "Usuń mnie z listy znajomych", więc powinienem go mieć w znajomych (a nie mam)... Discord!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś błąd ze znajomymi... Może nie tylko u mnie. Mianowicie - chemik ma mnie w znajomych i wyświetlam się na jego liście ze znajomymi, ale za to ja nie mam chemika w mojej liście znajomych... Po wejściu na jego profil widzę przycisk "Usuń mnie z listy znajomych", więc powinienem go mieć w znajomych (a nie mam)... Discord!

http://mlppolska.pl/watek/848-b%C5%82%C4%99dy-na-forum/page-22#entry256853

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...