Skocz do zawartości

Blazing Heart wita się z zapłonem jak Azjata który następnego dnia od wygranej cieszy się z niej.


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Hej,hej, hej krzesło klejem sklej jee combo. Tak więc (haha oszukałem przeznaczenie nie można zaczynać zdania od a więc a ja dałem tak więc!) jako iż ostatnio sobie o tym przypomniałem. Się przywitam. No cóż konto stworzyłem 12 Grudnia 2013 więc nie jest źle.

To zaledwie rok spóźnienia (dokładniej licząc od 12 do dziś to 20 dni.) a zatem.

Nie opowiem o sobie zbyt wiele poza tym że mam 15 lat (to pisze w profilu) ale jak ktoś chce to może zadać mi pytania (HAHA Ja chyba w bajki

wierze. Kogo ja interesuje?) jeżeli będę w stanie to odpowiem.

 

Miłego dnia

                                                                                                                                                                                 Kapitan Blazing Heart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubisz kapibary, rysie i/ lub ślimaczki? .-.

 

Kapibary? Wat? Nie miałem styczności z takim stworzeniem. Rysie, to zależy ale jak mniemam od kota który by mnie zjadł wolę trzymać się z daleka. Ślimaczki, jeżeli chodzi o jedzenie to nie, jeżeli chodzi o kształt jedzenia różnie, a jak chodzi o stworzenie to, nie są trochę obrzydliwe. 

 


- Jaką księżniczkę lubisz najbardziej?
- Kogo z Mane 6 lubisz najbardziej?
- Którego antagonistę lubisz najbardziej?

 

Lunę

Rarity

Discord

 

 

Miłego,  :raritylaugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj mój rówieśniku! Mam kilka pytań, ponieważ chciałbym poznać bliżej nowych użytkowników najlepszego forum MLP w Polsce. Tak więc (ha! nie można zaczynać zdania od 'więc', lecz można zaczynać od tak. System rozwalony!) chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat muzyki, której słuchasz. Masz jakiegoś zwierzaka? Masz zamiar napisania jakiegoś fanarta?

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :rarityawesome:

 

Muzyka to metal i rock. Głównie power metal taki jak Powerwolf albo Dragonforce.

Zwierzak? Mam psa. Suczkę husky syberyjskiego imieniem Roxy. Wziąłem ją jeszcze przed bożym narodzeniem ze schroniska. 

Tu masz jej sweet focie

http://danatedmc.deviantart.com/art/Untitled-431072414

A co do napisania fanfica to coś tam koncypuje ale wszystko wydaje mi się jak na razie zbyt sztampowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...