Skocz do zawartości

Gry na PS2/PS1


Grillo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dołączona grafika

Rayman – seria platformowych gier komputerowych, stworzona przez Michela Ancela i wydana przez francuskie studio Ubisoft. Głównym bohaterem serii jest tytułowy stworek Rayman, a wszystkie jego przygody dzieją się w świecie zwanym Rozdroże Marzeń

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Moja notka:

Po pierwsze, sądzę że to świetna gra zarówno dla młodszych jak i starszych graczy. Po drugie kto nie grał lub nie kojarzy tego "latająco-kończynowego" stworzonka :3.

Rayman 1 - grałem kiedyś u kuzyna na komputerze świetna platformówka

Rayman 2 - To już miałem oryginalnie na ps1 kupione i jakoś moja mama przeszła a ja nadal nie potrafiłem. Kiedy ps1 przestało działać a działało tylko ps2 nie miałem szansy usunąć save'wów z jedynki. Więc pozostawało przechodzić WSZYSTKO bez żadnych save'wów. Gra zajęła mi ok. 4 godziny :D

Rayman 3 - przechodziłem tą grę chyba z 4 razy i nadal mi się nie nudzi. Na komputerze przeszedłem ją 3 razy a na konsoli raz bo mi kumpel pożyczył płytkę. Polski dubbing wyszedł wręcz świetnie.

Rayman M - również spodobał mi się gdyż jest tryb multi ale nie wiem czy jest na konsolę ps2 czy ps1 ale na kompa w 100% grałem i polecam. świetne "wyścigi" albo bardziej na miejscu byłoby określenie "biegi". Oraz fajne gry w których trzeba w siebie strzelać różnymi rakietkami (prawie kurcze jak wormsy :D)

W Rayman: Szalone Kórliki oraz Rayman Origins nie grałem i zapewne nie będę grał bo to już nie to samo... nadal oczekuję NORMALNEGO raymana 4. Bo to są tlyko marne podróbki prawdziwej magii zawartej w tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się grywało. 1 część - klasyka. Jako brzdąc sporo czasu spędzałem przy tym :D. Druga i najlepsza imo część jest good - dobry przykład dobrej platformówki. Trójka też niezła (głównie dzięki polskiemu dubowi). Natomiast króliki.. cóż łagodnie mówiąc "zniszczyły" serię gdzie Ray był tylko maskotką właściwie. W M nie grałem ale Origins miałem okazję obczaić i przyznam, że jest niezłe : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheep Dog n' Wolf

Sheep, Dog'n Wolf to niesłychanie zabawna familijna gra akcji. Przeznaczona jest dla najmłodszych, a zwłaszcza fanów bajek firmy Warner Bros, w których występują Struś Pędziwiatr, kojot Ralph oraz pies Sam. Gracze obejmują kontrolę nad wiecznie głodnym kojotem i wykorzystując przeróżne chytre sztuczki oraz przedziwne gadżety i urządzenia ACME (typu: rakiety, katapulty, kostiumy owiec, parasole itp.) muszą uszczuplać stadko owiec pilnowane przez czujne oczy Sama.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Moja notatka:

Gra zrobiona dość dobrze, znalazłem parę bugów jako mały szczyl :D

Ale grało się świetnie, gra logiczna która "rozruszy" prawie każde szare komórki :3

Bossy były cholernie trudne. Jeśli ktoś w to grał ten rudy kudłacz był naprawdę wkurzający...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś znalazł grę :D. Bossowie tacy ciężcy nie byli - tylko trochę pomęczyć się z nimi trza było ;p. Zgodzę się, że za młodu "rozruszać" szare komórki trza było. A niektóre gadżety rozwalały system ;p Edit: Yup nostalgia - dobrze powiedziane White.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spyro to była kolejna gra o której miałem napisać >.< Osz ty psujesz mój harmonogram :D Ale okej Gdybyś mógł pisać coś na wzór moich wypowiedzi to moglibyśmy się umówić że co drugi psot piszemy :3 PS. Spyro to epicka gra i chyba stąd twórcy tworząc spike'a zrobili go "rubinojadem" :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MediEvil – gra platformowa wydana w październiku 1998 roku wyłącznie na konsolę PlayStation. Po sprzedaży w Europie 400 tys. kopii wydano wersję Platinum. W roku 2000 również tylko na PlayStation wydany został sequel MediEvil 2. Pięć lat później na konsolę PSP wydano MediEvil: Resurrection, która jest remakiem pierwszej gry. Od 2007 roku gra dostępna jest w serwisie PlayStation Store na konsole PSP i PlayStation 3.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Moja notatka:

MediEvil nadal jest dość popularną ale nie przez wszystkich znaną grą... Chodzi się zwłokami Dan'a Fortesque który przed walką jako pierwszy padł poprzez strzał w oko (z bełtu lub strzały). Musimy wcielając się w niego uratować swoje dobre imię i zabić czarnoksiężnika...

Fabuła dość prosta, co zapewniło tej grze dość dobrą grywalność...

Grałem tylko w pierwszą część tej gry i jakoś nie żałuję bo była świetna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MÓJ BOŻE! to moja ulubiona przygodówka do dziś. Jedynkę przeszedłem z 2 razy a dwójkę z 5 :D


Carmageddon Dołączona grafika

Wyścigi które podbiły serca graczy na całym świecie swoja kontrowersyjnością. Jedyny cel to dojechać do mety żywy. nie ważne było miejsce na mecie czy czas. Jedyną rzeczą która się liczyła to agresywna jazda, rozjeżdżanie przechodniów czy rozwalanie oponentów. Początkowo gracz ma tylko jedno auto (Eagle v1 jeśli dobrze pamiętam) z czasem odblokowywał nowe auta i kierowców. Na trasie rozmieszczone były rożne power-upy które pomagały w zwycięstwie. Narazie tyle bo muszę wychodzić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crock - Gra w której wcielasz się w małego zielonego krokodylka który musi pokonać złe gobbosy z pomocą małych kulek (Sam musiałem dać opis bo nie chce mi się tłumaczyć z angielskiej wikipedii :D)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http://desmond.imageshack.us/Himg225/scaled.php?server=225&filename=e19w0ys2ib69ose1k6ey.jpg&res=landing

Nigdy nie przeszedłem tej gry całej... Ale nawet fajnie się grało w to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...