Skocz do zawartości

[Propozycja] Subforum z opowiadaniami niekucykowymi / Nowy Tag


Cipher 618

Recommended Posts


Kto z Was, deklarujących chęć powstania takiego subforum ma przynajmniej fragment opowiadania, pracuje nad nim, ma je na GD etc.

 

Mam opowiadanie/książkę nad którym pracuję od trzech lat. Robię wszystko w rękopisie, a potem wstawiam na kompa. Obecnie na kompie mam 53 strony A4, Times New Roman, interlinia 1,5 , czcionka 12. Jest to zaledwie 2/3 tego co mam napisane tylko nie mam chęci dalej przepisywać, a ciągle piszę. Z chęcią raz w tygodniu wrzucałbym stronę. To może i chęci do przepisywania wrócą. Zainteresowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowany?

 

Pytanie padło z jednego prostego powodu. Ma wyeliminować tych, którzy są zainteresowani "z grzeczności", a nie chęci pisania czy czytania. Bo to dla nich ma być ten dział. 

 

Pisałem już dwie petycje dotyczące subforum. Dotyczyły gier: wyścigów i produkcji freeware. Nie otrzymałem jednak odpowiedzi co oznaczało, że administracja nie wyraziła zgody. Z jednej strony nie lubię braku odpowiedzi, ale z drugiej po co komu dział, który zainteresuje garstkę osób. Tyczy się to Wyścigów, Freeware (o które bym dbał i nad czym ubolewam) oraz tej petycji. 

 

Myślałem też o poproszeniu o daniu Moderatorom Działów możliwości włączania/wyłączania licznika postów żeby część zabaw nie służyła tylko i wyłącznie zwiększaniu licznika postów (o ile to możliwe), ale najlepiej dam sobie spokój z prośbami o takie zmiany. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kto z Was, deklarujących chęć powstania takiego subforum ma przynajmniej fragment opowiadania, pracuje nad nim, ma je na GD etc. 

Fanfiki się wliczają? Oczywiście te nie dotyczące kucyków. Część jest uniwersalna, ale reszta wymaga choć częściowej znajomości danego fandomu/serii.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanfiki się wliczają? Oczywiście te nie dotyczące kucyków. Część jest uniwersalna, ale reszta wymaga choć częściowej znajomości danego fandomu/serii.

Oczywiście. Po prostu zamiast słowa fanfic używam opowiadanie. Jeśli ktoś chce napisać [slice of Life] [Romance] w "uniwersum" reklam TPSA/Orange to niech pisze :rainderp:

A tak na serio. Jedno z moich opowiadań osadzone jest w "uniwersum" Parku Jurajskiego. Drugie nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Sama mam w zanadrzu dwa pomysły na opowiadania - choć... ech... jak to ja, boję się pisać, żeby kaszana nie wyszła.

Z publikowaniem na zewnętrznych stronach jest tak, że mamy mniejsze szanse na odzew lub wkręcenie się w istniejącą społeczność. Łatwiej jest rozkręcić własne kółeczko wzajemnej krytyki na znanym terytorium, niż szwędać się po darmowych forach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem na tak :twilight7:  Próbowałem pisać fanficki, ale mi nie bardzo szło, może ze względu na to, że nie mogłem wymyślić porządnego tematu i fabuły. Z innymi opowiadaniami radzę sobie znacznie lepiej, mam co najmniej dwa, nad którymi prace są już całkiem daleko posunięte.  Jedno planuję skończyć na wiosnę, drugie w wakacje. Gdyby pomysł wypalił, miałbym dodatkową motywację, by pisać więcej i szybciej.

Mam także inne pomysły na opowiadania.

No i mógłbym spróbować wynaleźć jakieś ciekawe nie mojego autorstwa, którymi mógłbym się podzielić

Chętnie poczytam też, co inni wstawią, nie samymi kucami człowiek żyje, a na grubsze od opowiadań, poważniejsze pozycje coś ostatnio nie mam czasu :fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...