Skocz do zawartości

Recommended Posts

Yup  o to przezwisko chodzi  i oten odcinek pytane GofrorGod wygrywa zadanie a skoro przy przezwiskach jesteśmy to jakim przezwiskiem BaBs obdarzyła :cmc: gdy ich poznała i dołączyła do CMB (Cutie Mark Bullies) czyli DT i SS (w Sumie nie jestem fanem tych postaci ale przydałby się dział dla nich wspólny, aby była równowaga na forum i Harmonia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup   a teraz k pytanko tym razem może pewien dialog z którego odcinak on pochodzi,  w jakiej sytuacji konkretnie został przez nasze Sweet flanki wypowiedziany, i kogo dotyczył ?

A bunny-sittin' cutie mark...

That would be adorable!

He does seem to like us.

(można padać screena)

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy tak:

 

Zniszczyła pierwszą lawetę (pojazd)

http://pl.mlp.wikia.com/wiki/Zgni%C5%82e_Jab%C5%82ko/Galeria?file=Babs_Seed_malicious_grin_S3E4.png

 

W piosence jest cały szereg różnych elementów fali... ale błagam, nie każcie mi tego wymieniać ;)

 

Zabrała domek

204743__safe_animated_scootaloo_apple-bl

 

Zabrała drugą lawetę

http://pl.mlp.wikia.com/wiki/Plik:Scootaloo_had_your_chance_S3E4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jednak motyw z "Super Szybkiego Wyciskacza Soku 6000", że całe Mane 6 to honorowi członkowie rodziny Apple, a więc... rodzeństwo?

 

Chodzi Ci o Pinkie Pie?

Bardzo polemizowałbym, czy zamiana znaczków tutaj decyduje o pokrewieństwie /spoiler] ;)".

 

To już szybciej Pinkie w piosence 

"Apples Forever"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup chodzi mi właśnie o nią wiadomo zamina znaczków nie równa się pokrewieństwo, ale sądzę ze powyższy spoiler nie powstałby gdyby nie wydarzenia z MMC, wiadomo Ponkie nawet 2 razy pomogła się uśmiechać Apple Bloom raz o ile wiem w odcinku o powstaniu :cmc: a drugi raz w piosence Smile + plus gdy Apple Bloom zrobiła Cupcakesy to nie powiedziała jej prosto w nos że babeczki się nie udały tylko próbowała, ją jakoś [podbudować na duchu A tak czyni zwykle ktoś z rodziny

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...