Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lee ukroił kawałek. Spróbował. - Hm, nie jest złe. W sumie to dobre. - zjadł jeszcze trochę. Po drugim kawałku już się najadł. - Hm. Idę nastroić tę gitarę. 

 

((Gitara w sumie taka. http://www.guitarunity.com/filestorage/images/full/694_IRON-MAIDEN-airbrushed-electric-guitar.jpg)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegłem sobie przez las z wilczą prędkością. Księżyc nie zakrył się całkowicie, więc nadal mnie nęcił. Wbiegłem na wysokie wzgórze i zawyłem swym wilczym skowytem. Odpowiedziało mi wycie mojej watahy. Uśmiechnąłem się, co prawda przywykłem do samotności, ale wilki były moją rodziną. Wśród nich czułem się taki... wolny. Byłem sobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśmiała się-Haha. Nie znam się na tym przykro mi.  Wolę inny rodzaj muzyki.-Uśmiechnęła się szeroko.

 

 

[[bdw. żeby nie było nie jestem Ani Belieberką, ani Directionerką. Słucham prawdziwych wykonawców czyli MJ. Queen The Beatels itp. ;33]]


-Wow.. Masz prawdziwy talent.-Otworzyła szerzej oczy ze zdumienia.-Wiesz.. pójdę się położyć. Tylko błagam cię nie wygłupiaj się i nie kładź się na podłodze !-Lekko się uśmiechnęła. I poszła na górę do sypialni. Przebrana w koszulę nocną ułożyła się po jednej stronie łóżka.

 

[[ehh.. już idę nmg. przez wieczność czekać xdd]]

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee po pewnym czasie zwyczajnie spadł z łóżka, pozostawał na nim tylko jedną nogą. Nie obudził się ale teraz miał, najpewniej czarne, skrzydła przypominające anielskie. Poruszył tylko lekko ręką nie budząc się. 

 

 

((Chciałbym zobaczyć czyjąś reakcje na kogoś takiego...)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee otworzył oczy. Podniósł się do siadu. - To już ranek? - zapytał zaspany. Rozejrzał się. - O damn. Mam skrzydła... Musiało mi się coś śnić... - powiedział po czym skrzydła zaczęły się rozsypywać, zanim pióra dotykał ziemi znikały. - Obudziłem cię? - zapytał trochę zmieszany. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...