Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lee jedną ręką trzymał Kat. Drugą ustawił z ludzi kupkę i rzucił w nią papierosem. Po chwili zwłoki zapaliły się dość specyficznym ogniem. - Jedna z demonicznych technik chowania zwłok. Zabieranie dusz do piekła... - powiedział spokojnie. - Czy ja mam kajdanki? - powiedział do siebie i zaczął grzebać w pokrowcu na gitarę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No już nie przesadzaj. - Zapiął pokrowiec od gitary. - A ty demonie jak się zwracasz do przełożonych? - powiedział do niedawno przybyłego demona. Nie puszczając ręki Kat pociągnął ją za sobą. - Chodź. Mam pewien pomysł... - powiedział spokojnym tonem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźma popatrzała najpierw na dymiące zwłoki, potem na Oz'a, a potem jeszcze na wampirzycę. Podniosła brew, ale w żaden sposób nie skomentowała. Uśmiechnęła się do Oz'a w swoim drapieżnym, upiornym uśmiechu i podążyła za Kateriną i Lee.

- Zawsze pozostaje przysłowiowy kołek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż. 1180 lat temu to zadziałało ale wtedy pomogłem człowiekowi. Nie mam pewności czy wampirzycy też pomoże. Taka mała demoniczna sztuczka pozwalająca na zdejmowanie klątw. Ale ty jak już mówiłem nie jesteś człowiekiem, kto wie czy się uda... - powiedział spokojnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Alin spacerowała, gdy zobaczyła znajome twarze. Nie była pewna co robią, więc postanowiła podejść. Był wśród nich demon, dla którego była miła. Jako że nikt normalny nie zmienia się 10 razy na dzień musiała nadal udawać sympatyczną - Jeśli można spytać.... co tu się dzieje? - zapytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...