Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

[zgłoszenie]

 

Imię i nazwisko: Grimalkin

Wiek: Nie jest wiadomy, bo wiedźma często wędruje, a do zdradzenia ilości wiosen nie jest chętna.

Rasa: Czarownica

Specjalna umiejętność: żadnej, poza zwinnością i szybkością - nie są to jednak cechy nadnaturalne.

Wygląd: Wysoka kobieta o bladej twarzy, czarnych, skręconych włosach sięgających ramienia i zielonych oczach. Usta pomalowane ma na czarno, a zęby spiłowane i ostre. Jej twarz ma ostre, wyraziste, surowe rysy.

Charakter: Złośliwość, chociaż podobno złośliwość jest nieodłączną cechą inteligencji, której także nie można Grimalkin odmówić. Oprócz tego cechuje się też uporem - jeśli postawi sobie jakiś cel, to nie ustanie w dążeniu do spełnienia go, nawet za wszelką cenę - jest więc nieustępliwa. Oprócz tego ceni sobie chłodną kalkulację i zanim zrobi cokolwiek, woli przewidzieć skutki i dopiero potem działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak widać. Przecież wiesz, że nie jestem zwykłym wampirem. Kołek mnie tylko usypia na kilka dni. Gdy twój ojciec mnie uśpił obudziłem się kilka dni później. A ciebie nie było w wiosce. Kilka miesięcy później pogrążony w rozpaczy za mają bezbronną Kateriną usłyszałem o seryjnej morderczyni w Nowym Orleanie. Uciekałaś. Ale ja przez cały czas wiedziałam gdzie jesteś. No więc ile dzisiaj osób wymordowałaś ?- zapytał z ironicznym uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roześmiał się- Mała, słodka naiwna Katerina..-Podszedł do niej i dotknął jej policzka.-Jestem pierwotnym wampirem, wilkołakiem. Już nie pierwotnym, ale upadłym aniołem no i mam w sobie krew czarownika. Mam ponad 2000 lat . Spojrzał na pierścionek na jej palcu- widzę, że nasze zaręczyny nadal aktualne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję twojej krwi. Wyciągnął fiolkę i lekko zamiast gardła nadciął jej nadgarstek. Krew powoli zaczęła się sączyć. Zabrał fiolkę i podbiegł do Lee.- A ty chłoptasiu trzymaj się od niej z daleka ta dziewczyna to same kłopoty. Chyba, że chcesz żeby następnym razem twoja piękna buźka ucierpiała.-Zaśmiał się cierpko i zniknął w ciemności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta zatrzymała się i zastygła w bezruchu, po czym odwróciła gwałtownie.

Jej twarz była blada i bardzo surowa. Wargi pomalowane na czarno podkreślały ową surowość. Miała zielone, jaskrawe niemalże oczy.

- Czy nie można już zachować swojej tożsamości dla siebie nawet na ulicy? - zapytała. Miała spiłowane na ostro zęby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...