Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-W takim razie masz kłopot, bo ja będe się o ciebie troszczyć.-powiedziała.-Myśle, że to może trochę pomóc. -Przegryzła sobie lekko skórę na nadgarstku i przystawiła Lee do ust.-Ja nie mogę pić twojej krwi,ale ty moją możesz. Działa leczniczo i regenerująco.-Powiedziała z opanowaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na kalendarz wiszący na ścianie w moim domu i spostrzegłem, że już czas na tydzień survivalu. W tych poszczególnych okresach czasu, które zdarzały się co pół roku, zostawiałem cywilizację i zapuszczałem się w jakieś dalekie odludne miejsce, aby tam przetrwać tydzień mając tylko podstawowy zestaw survivalowca. Spakowałem plecak, zamknąłem drzwi i wywiesiłem kartkę z odpowiednią informację na nich. Wyruszyłem pędem przed siebie.

Edytowano przez Lightning Energy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee obudził się. Zobaczył że Kat już nie ma. Wstał, przeciągnął się. Zrobił kilka skłonów. Zasalutował samemu sobie. - Żyje, i czuje się dobrze. - uśmiechnął się i zszedł na dół nucąc jakiś kawałek o szczęściu ((jedyny który zna...Pharell Williams - Happy, to w sumie najweselszy kawałek jaki znam. Nie jest to jednak rock ani metal.)) wszedł do kuchni. - Dobry. Jak tam ranek? - zapytał wesoło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...