Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

Lee zaczął się śmiać. - Więc... Zobaczymy czy jesteś tak silny jak myślisz... - zaczął uderzać mieczem o podłożę, nie było słychać żadnego dźwięku jednak z każdym uderzeniem wzrastało odczucie drgania kości. Gdy Klaus był już na tyle zdezorientowany na ile Lee chciał kopnął go w twarz i wbił mu miecz w dłoń. Zachichotał. - Jak ja dawno tego nie robiłem. To takie wspaniałe odczucie. - wyciągnął miecz i odepchnął Klausa. Odetchnął głęboko. - Nawet jeszcze nie użyłem mocy Earla... Hm... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Klaus odwinął się, uderzył Lee w twarz i strzelił do niego dwa razy. Pociski uderzyły o klatkę piersiową demona i przebiły ją, odrzucając go na kilka metrów. Może i nie poczyniły strat w jego ciele, ale bolały cholernie. Grimalkin zwinnie podbiegła do mieszańca i korzystając z okazji wbiła mu w drugie ramię ostrze. Było srebrne, toteż wywołało ból i Klaus nie mógł go wyjąć. Sama wiedźma nie mogłaby tego zrobić. Wbijając broń miała na dłoniach rękawice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Panna VanDort poszła. Chyba pora to skończyć, albo czekamy do jutra jak przyjdzie. Jak wolisz.))

Kat odwróciła wzrok. ,, Nie gadaj,tylko działaj'' pomyślała.- Myśle, że to koniec. - Podbiegła do Klausa i wyjęła złoty nożyk o, którym mówiła wcześniej. Szybkim ruchem wbiła mu go w serce. Klaus upadł.-Będzie uśpiony przez kilka dni.- Popatrzyła na znak nieskończoności na swoim ramieniu.-Always and Forever..-Wyszeptała patrząc pustym wzrokiem na leżącego Klausa.

((Mi się nie wyświetla, że ty coś napisałeś, czy po poprostu nie pisałeś ? xdd Jesten na tel więc to może być jakiś bug. xdd))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Ni wiem zapisywałem się na sesje do Plagi.))

Lee podszedł do leżącego Klausa. - Kto chciał kciuki? - powiedział odcinając je precyzyjnie. Po chwili stanął nad Klausem - Pożryj tego który zdradził gatunek. - powiedział wbijając miecz w serce Klausa. Miecz zaczął zmieniać powoli barwę z czarnej na czerwoną. - Chcesz może jego krwi? Bo mój miecz całą wypije... 

 

(( Idę spać))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźma uniosła srebrne ostrze i wycelowała w serce konającego mieszańca. Ręka opadła, ale ostrze zatopiło się w ramieniu, nie w klatce piersiowej. Klaus jęknął, a wiedźma uśmiechnęła się. Poczekała aż samochód z demonem i wampirzycąą odjedzie. Spojrzała z wyższością na niedawnego wroga.

- Wiesz, czuję się zawiedziona. Miałeś być wyzwaniem, a jesteś tylko małym, pełnym złości chłopcem. Powinnam cię teraz zabić, prawda? Ale tego nie zrobię... - Kucnęła przy leżącym i pogładziła jego twarz opuszkami palców.

- Żal mi cię, chłopcze. Żal. Myślałeś, żeś silny. Czy i ty czujesz się zawiedziony sam sobą? Zmarnowałeś mój cenny czas. Oni także to zrobili, bo spójrz tylko... Twoja ukochana powiedziała mi, że jesteś naprawdę groźny. Bała się... Zrobiła z ciebie niemal samego Złego, Ojca Kłamstw, oponenta Boga. Co ja zastaję tymczasem? Kulącego się szczeniaka, nic więcej. Upadły anioł, wilkołak, wampir... Czy naprawdę nimi jesteś? Z tego też powodu nie widzę potrzeby żeby zakończyć twój żywot. Nie jesteś warty mojego noża, więc daruję ci życie. Za wszystko jednak trzeba zapłacić. - Pochyliła się, wyjęła nóż i po chwili oba kciuki Klausa leżały w jej dłoni. Grimalkin opatrzyła jego dłonie, aby się nie wykrwawił. Odsunęła się od niego, uprzednio wyjąwszy ostrza z jego ciała.

- Kiedyś pewien diabeł zabrał mi to, co miałam. Jedyną rzecz, którą kochałam. Dlatego też nigdy naprawdę nie gram w ich parszywe, pełne pychy gierki. Wiem, że potrafisz się regenerować. Zaraz ci się polepszy. Idź i zrób ze swoim życiem co tylko chcesz, nie do mnie teraz należy. Nie usłyszałam od twoich wrogów ani "dziękuję", ani "proszę", to bardzo niegrzeczne. Bywaj - rzuciła. Wstała i opuściła halę odprowadzana zdziwionym spojrzeniem Klausa.

Edytowano przez Oksymoron van Dort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...